Velká cena České republiky - Moto3 | Vítěz: F. Di Giannantonio (ITA/Honda) (kon.) | | | Velká cena České republiky - Moto2 | Vítěz: M. Oliveira (POR/KTM) (kon.) | | | Velká cena České republiky - MotoGP | Vítěz: A. Dovizioso (ITA/Ducati) (kon.) |
konec
Velká cena České republiky - Moto2
Vítěz: M. Oliveira (POR/KTM)
Aleš Pur
Pořadí MS po desátém závodu:
1. Miguel Oliveira (POR/KTM) – 166 bodů
2. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) – 164 bodů
3. Álex Márquez (ESP/Kalex) – 113 bodů
4. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) – 106 bodů
5. Brad Binder (RSA/KTM) – 101 bodů
6. Joan Mir (ESP/Kalex) – 95 bodů
7. Xavi Vierge (ESP/Kalex) – 90 bodů
8. Marcel Schrötter (GER/Kalex) – 82 bodů
9. Fabio Quartararo (FRA/Speed Up) – 77 bodů
10. Mattia Pasini (ITA/Kalex) – 69 bodů
Pořadí v cíli:
1. Miguel Oliveira (POR/KTM) 39:22,324 min
2. Luca Marini (ITA/Kalex) +0,070 s
3. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) +0,525 s
4. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) +0,745 s
5. Xavi Vierge (ESP/Kalex) +3,362 s
6. Brad Binder (RSA/KTM) +3,643 s
7. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +3,694 s
8. Jorge Navarro (ESP/Kalex) +3,728 s
9. Sam Lowes (GBR/KTM) +4,038 s
10. Mattia Pasini (ITA/Kalex) +5,030 s
11. Fabio Quartararo (FRA/Speed Up) +5,153 s
12. Augusto Fernández (ESP/Kalex) +5,839 s
13. Iker Lecuona (ESP/KTM) +6,857 s
14. Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +9,473 s
15. Simone Corsi (ITA/Kalex) +10,054 s
16. Tecuta Nagašima (JPM/Kalex) +10,626 s
17. Dominique Aegerter (SUI/KTM) +10,658 s
18. Joe Roberts (USA/NTS) +18,136 s
19. Steven Odendaal (RSA/NTS) +19,040 s
20. Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex) +21,334 s
21. Niki Tuuli (FIN/Kalex) +28,078 s
22. Jules Danilo (FRA/Kalex) +34,570 s
23. Eric Granado (BRA/Suter) +45,169 s
24. Sheridan Morais (POR/Kalex) +1:08,853 min
Neklasifikováni:
Danny Kent (GBR/Speed Up), Álex Márquez (ESP/Kalex), Romano Fenati (ITA/Kalex), Stefano Manzi (ITA/Suter), Xavi Cardelús (AND/Kalex), Alejandro Medina (ESP/Kalex), Joan Mir (ESP/Kalex), Bo Bendsneyder (NED/Tech 3), Remy Gardner (AUS/Tech 3)
Nejrychlejší kolo:
Xavi Vierge (ESP/Kalex) - 2:03,103 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 18. kole:
1. Luca Marini (ITA/Kalex)
2. Miguel Oliveira (POR/KTM)
3. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
4. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
5. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
Pořadí po 15. kole:
1. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
2. Miguel Oliveira (POR/KTM)
3. Luca Marini (ITA/Kalex)
4. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
5. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
Pořadí po 12. kole:
1. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
2. Luca Marini (ITA/Kalex)
3. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
4. Miguel Oliveira (POR/KTM)
5. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
Pořadí po 9. kole:
1. Luca Marini (ITA/Kalex)
2. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
3. Miguel Oliveira (POR/KTM)
4. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
5. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
Pořadí po 6. kole:
1. Miguel Oliveira (POR/KTM)
2. Luca Marini (ITA/Kalex)
3. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
4. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
5. Álex Márquez (ESP/Kalex)
Pořadí po 3. kole:
1. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
2. Luca Marini (ITA/Kalex)
3. Miguel Oliveira (POR/KTM)
4. Álex Márquez (ESP/Kalex)
5. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
Postavení na startu:
1. řada: Luca Marini (ITA/Kalex), Álex Márquez (ESP/Kalex), Mattia Pasini (ITA/Kalex)
2. řada: Miguel Oliveira (POR/KTM), Marcel Schrötter (GER/Kalex), Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
3. řada: Brad Binder (RSA/KTM), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Dominique Aegerter (SUI/KTM)
4. řada: Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex), Jorge Navarro (ESP/Kalex), Joan Mir (ESP/Kalex)
5. řada: Iker Lecuona (ESP/KTM), Fabio Quartararo (FRA/Speed Up), Andrea Locatelli (ITA/Kalex)
6. řada: Simone Corsi (ITA/Kalex), Romano Fenati (ITA/Kalex), Bo Bendsneyder (NED/Tech 3)
7. řada: Remy Gardner (AUS/Tech 3), Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex), Augusto Fernández (ESP/Kalex)
8. řada: Sam Lowes (GBR/KTM), Joe Roberts (USA/NTS), Danny Kent (GBR/Speed Up)
9. řada: Tecuta Nagašima (JPM/Kalex), Steven Odendaal (RSA/NTS), Stefano Manzi (ITA/Suter)
10. řada: Niki Tuuli (FIN/Kalex), Sheridan Morais (POR/Kalex), Jules Danilo (FRA/Kalex)
11. řada: Xavi Cardelús (AND/Kalex), Alejandro Medina (ESP/Kalex), Eric Granado (BRA/Suter)
1. Miguel Oliveira (POR/KTM) – 166 bodů
2. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) – 164 bodů
3. Álex Márquez (ESP/Kalex) – 113 bodů
4. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) – 106 bodů
5. Brad Binder (RSA/KTM) – 101 bodů
6. Joan Mir (ESP/Kalex) – 95 bodů
7. Xavi Vierge (ESP/Kalex) – 90 bodů
8. Marcel Schrötter (GER/Kalex) – 82 bodů
9. Fabio Quartararo (FRA/Speed Up) – 77 bodů
10. Mattia Pasini (ITA/Kalex) – 69 bodů
Pořadí v cíli:
1. Miguel Oliveira (POR/KTM) 39:22,324 min
2. Luca Marini (ITA/Kalex) +0,070 s
3. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) +0,525 s
4. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) +0,745 s
5. Xavi Vierge (ESP/Kalex) +3,362 s
6. Brad Binder (RSA/KTM) +3,643 s
7. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +3,694 s
8. Jorge Navarro (ESP/Kalex) +3,728 s
9. Sam Lowes (GBR/KTM) +4,038 s
10. Mattia Pasini (ITA/Kalex) +5,030 s
11. Fabio Quartararo (FRA/Speed Up) +5,153 s
12. Augusto Fernández (ESP/Kalex) +5,839 s
13. Iker Lecuona (ESP/KTM) +6,857 s
14. Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +9,473 s
15. Simone Corsi (ITA/Kalex) +10,054 s
16. Tecuta Nagašima (JPM/Kalex) +10,626 s
17. Dominique Aegerter (SUI/KTM) +10,658 s
18. Joe Roberts (USA/NTS) +18,136 s
19. Steven Odendaal (RSA/NTS) +19,040 s
20. Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex) +21,334 s
21. Niki Tuuli (FIN/Kalex) +28,078 s
22. Jules Danilo (FRA/Kalex) +34,570 s
23. Eric Granado (BRA/Suter) +45,169 s
24. Sheridan Morais (POR/Kalex) +1:08,853 min
Neklasifikováni:
Danny Kent (GBR/Speed Up), Álex Márquez (ESP/Kalex), Romano Fenati (ITA/Kalex), Stefano Manzi (ITA/Suter), Xavi Cardelús (AND/Kalex), Alejandro Medina (ESP/Kalex), Joan Mir (ESP/Kalex), Bo Bendsneyder (NED/Tech 3), Remy Gardner (AUS/Tech 3)
Nejrychlejší kolo:
Xavi Vierge (ESP/Kalex) - 2:03,103 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 18. kole:
1. Luca Marini (ITA/Kalex)
2. Miguel Oliveira (POR/KTM)
3. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
4. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
5. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
Pořadí po 15. kole:
1. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
2. Miguel Oliveira (POR/KTM)
3. Luca Marini (ITA/Kalex)
4. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
5. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
Pořadí po 12. kole:
1. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
2. Luca Marini (ITA/Kalex)
3. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
4. Miguel Oliveira (POR/KTM)
5. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
Pořadí po 9. kole:
1. Luca Marini (ITA/Kalex)
2. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
3. Miguel Oliveira (POR/KTM)
4. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
5. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
Pořadí po 6. kole:
1. Miguel Oliveira (POR/KTM)
2. Luca Marini (ITA/Kalex)
3. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
4. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
5. Álex Márquez (ESP/Kalex)
Pořadí po 3. kole:
1. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
2. Luca Marini (ITA/Kalex)
3. Miguel Oliveira (POR/KTM)
4. Álex Márquez (ESP/Kalex)
5. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
Postavení na startu:
1. řada: Luca Marini (ITA/Kalex), Álex Márquez (ESP/Kalex), Mattia Pasini (ITA/Kalex)
2. řada: Miguel Oliveira (POR/KTM), Marcel Schrötter (GER/Kalex), Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
3. řada: Brad Binder (RSA/KTM), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Dominique Aegerter (SUI/KTM)
4. řada: Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex), Jorge Navarro (ESP/Kalex), Joan Mir (ESP/Kalex)
5. řada: Iker Lecuona (ESP/KTM), Fabio Quartararo (FRA/Speed Up), Andrea Locatelli (ITA/Kalex)
6. řada: Simone Corsi (ITA/Kalex), Romano Fenati (ITA/Kalex), Bo Bendsneyder (NED/Tech 3)
7. řada: Remy Gardner (AUS/Tech 3), Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex), Augusto Fernández (ESP/Kalex)
8. řada: Sam Lowes (GBR/KTM), Joe Roberts (USA/NTS), Danny Kent (GBR/Speed Up)
9. řada: Tecuta Nagašima (JPM/Kalex), Steven Odendaal (RSA/NTS), Stefano Manzi (ITA/Suter)
10. řada: Niki Tuuli (FIN/Kalex), Sheridan Morais (POR/Kalex), Jules Danilo (FRA/Kalex)
11. řada: Xavi Cardelús (AND/Kalex), Alejandro Medina (ESP/Kalex), Eric Granado (BRA/Suter)
1. Miguel Oliveira (POR/KTM) – 166 bodů
2. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) – 164 bodů
3. Álex Márquez (ESP/Kalex) – 113 bodů
4. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) – 106 bodů
5. Brad Binder (RSA/KTM) – 101 bodů
6. Joan Mir (ESP/Kalex) – 95 bodů
7. Xavi Vierge (ESP/Kalex) – 90 bodů
8. Marcel Schrötter (GER/Kalex) – 82 bodů
9. Fabio Quartararo (FRA/Speed Up) – 77 bodů
10. Mattia Pasini (ITA/Kalex) – 69 bodů
1. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) – 148 bodů
2. Miguel Oliveira (POR/KTM) – 141 bodů
3. Álex Márquez (ESP/Kalex) – 113 bodů
4. Joan Mir (ESP/Kalex) – 95 bodů
5. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) – 93 bodů
6. Brad Binder (RSA/KTM) – 91 bodů
7. Xavi Vierge (ESP/Kalex) – 79 bodů
8. Marcel Schrötter (GER/Kalex) – 73 bodů
9. Fabio Quartararo (FRA/Speed Up) – 72 bodů
10. Mattia Pasini (ITA/Kalex) – 63 bodů
1. řada: Luca Marini (ITA/Kalex), Álex Márquez (ESP/Kalex), Mattia Pasini (ITA/Kalex)
2. řada: Miguel Oliveira (POR/KTM), Marcel Schrötter (GER/Kalex), Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
3. řada: Brad Binder (RSA/KTM), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Dominique Aegerter (SUI/KTM)
4. řada: Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex), Jorge Navarro (ESP/Kalex), Joan Mir (ESP/Kalex)
5. řada: Iker Lecuona (ESP/KTM), Fabio Quartararo (FRA/Speed Up), Andrea Locatelli (ITA/Kalex)
6. řada: Simone Corsi (ITA/Kalex), Romano Fenati (ITA/Kalex), Bo Bendsneyder (NED/Tech 3)
7. řada: Remy Gardner (AUS/Tech 3), Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex), Augusto Fernández (ESP/Kalex)
8. řada: Sam Lowes (GBR/KTM), Joe Roberts (USA/NTS), Danny Kent (GBR/Speed Up)
9. řada: Tecuta Nagašima (JPM/Kalex), Steven Odendaal (RSA/NTS), Stefano Manzi (ITA/Suter)
10. řada: Niki Tuuli (FIN/Kalex), Sheridan Morais (POR/Kalex), Jules Danilo (FRA/Kalex)
11. řada: Xavi Cardelús (AND/Kalex), Alejandro Medina (ESP/Kalex)