Kanada – Česko 3:4 (kon.) | Slovensko – USA 4:10 (kon.) | Švýcarsko – Rusko 0:7 (kon.)

Kanada právě vstřelila branku!
    Máme zaděláno na drama. Předchozí hříšník Kanady, který si něco ručně vyřizoval v Radkem Mužíkem, posílá zemi javorového listu do kontaktu. JAKOB PELLETIER vstřelil druhý gól v zápase. Asistence: Bowen Byram a Dylan Cozens.

50:00
    Česko právě vstřelilo branku!
    Národní tým využívá po čtyřiceti vteřinách početní výhodu a získává do závěrečných minut dvoubrankový náskok. Přesilovkovou trefu si na konto připisuje MARTIN HUGO HAŠ. Asistence: Michal Teplý a Marcel Barinka.

43:54
    Národní tým jde potřetí v duelu do vedení, které druhým gólem zajistil MARCEL BARINKA. Asistence: Michal Teplý.

31:15
    První polovina prostřední třetiny byla protkána vyloučeními na obou stranách, což ke gólu nevedlo. Až po chvíli, co se oba celky vrátily do pěti, udeřila Kanada z hole JAKOBA PELLETIERA. Asistence: Bowen Byram.

19:41
    Krátce před odchodem do kabin se český tým opět ujímá vedení. Autorem branky je plzeňský RADEK MUŽÍK. Bezasistence.
    12:54 Dylan COZENS - 1:1

12:54
    Máme vyrovnáno! České vedení trvalo přesně čtyři minuty, když se prosadil DYLAN COZENS. Asistence: Kaedan Korczak.

08:54
    Skóre v přípravném zápase před Hlinka Gretzky Cupem otevřel MARCEL BARINKA. Asistence: Jakub Žůrek.

Kateřina Kundertová

Branky a nahrávky: 13. Cozens (Korczak), 32. Pelletier (Byram), 58. Pelletier (Byram, Cozens) – 9. Barinka (Žůrek), 20. Mužík, 44. Barinka (Teplý), 50. Haš (Teplý, Barinka)

Kanada: Gauthier (Maier) – Byram, Korczak, Vukojevic, Barron, Robertson, Guenette, Schneider – Poulin, Suzuki, Williams – Lafrenière, Krebs, Dach – Pelletier, Cozens, Mutala – Parent, Rees, Clarke – Holloway.
    Česko: Malík (Škorpík) – Haš, Suhrada, Tureček, Poizl, Kubíček, Mlčák, Žůrek, Homola – Teplý, Barinka, Toman – Mužík, Přikryl, Lang – Beránek, Peterek, Pytlík – Raška, Najman, Čermák – Koffer, Novák.