Slovácko – Brno 2:2 (kon.) | Karviná – Ostrava 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko
2:2 (1:1)
FC Zbrojovka Brno
Pondělí 06.08.2018, 11:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • Juniorská liga – Morava • 3. kolo

90+1
    Konec zápasu. (12:48:55)

90+1
    Žlutou kartu dostává Blažík (FC Zbrojovka Brno).

90+1
    Hykš vystřelil z přímého volného kopu a orazítkoval spojnici Nemravovy brány. Brno málem získalo vedení zpět!

90
    Žlutou kartu dostává Tkáč (1.FC Slovácko).

89
    Krejčího rána nebyla dostatečně přesná a minula pravou tyč Nemravovy brány.

88
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Nomilner, přichází Moučka.

87
    Krejčí dostal míč do vápna, ale v dobré pozici mířil nad.

85
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Olšanský pronikl po pravé straně na hranici vápna, poslal pod sebe pas napříč šestnáctkou až k JOSEFU DIVÍŠKOVI, který si míč zkušeně připravil a propálil Halousku.

81
    Centr do vápna Brna sebral ze vzduchu Halouska.

78
    Chyla táhl brejk hostů a na hranici vápna se rozhodl vystřelit, jeho pokus mířil těsně nad šibenici.

77
    Po levé straně se dostal do vápna Rezek, ale jeho centr do vápna nikdo z domácích nebyl sto usměrnit za Halousku.

76
    Zbrojovka si vyhlédla příležitost ke kontru, ale Chylův centr zblokovali domácí na roh.

74
    Z podobné pozice pálil o chvíli později Machalík, ten mířil spíš do horní poloviny brány, ale také vzdálenější tyč o kousek minul.

72
    Slovácko dostalo k dispozici dobrý kontr. Kohút přenechal Hellebrandovi, jehož přízemní střela na zadní tyč těsně minula bránu.

69
    V posledních minutách je hra nepřesná a odehrává se především ve středu pole.

66
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Holman, přichází Mach.

65
    Janošek vzal standardní situaci na sebe a tvrdě vypálil, Halouska ale dokázal ránu z nějakých třiceti metrů vyrazit. Další pokus Rezka nebyl dost prudký.

63
    Rezek prchl po levé straně a vystřelil, ale Halouska jeho pokus vyrazil před sebe.

61
    Střelu přes zeď bez potíží ztlumil Nemrava.

60
    Kohút fauloval těsně před vápnem Kroutila a Zbrojovka má k dispozici zajímavou standardku.

59
    Divíšek se zbavil protihráče, ale jeho centr byl pro Zajíce trochu moc prudký.

57
    Žlutou kartu dostává Divíšek (FC Zbrojovka Brno).

55
    Po srážce Hellebranda s Krejčím se jdou hráči občerstvit. Jak Krejčí, tak Hellebrand jsou připravení pokračovat. V úvodních deseti minutích poločasu byla o něco aktivnější Zbrojovka.

52
    Slovácko bylo blízko vyrovnání! Hellebrand natáhl za vápnem a jeho pokus rozezvonil tyč Halouskovy brány.

49
    Brno právě vstřelilo branku!
    MARTIN ZIKL překonal Nemravu a Brno si bere vedení v zápase zpět.

47
    Krejčí našel Kroutila, který prostřelil Nemravu, zakončoval ale v ofsajdu.

46
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Franco Antunes, přichází Chyla.
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jambor, přichází Hykš.

46

V prvním poločase jsme viděli po gólu na každé straně. Skóre otevřel Ladislav Krejčí. Brno mělo o něco více šancí, ale nakonec srovnal domácí Michal Kohút.

45+2

45+2
    Slovácko po rohu maličko hrozilo, ale vše ukončila nepřesná přihrávka a Brno se osvobodilo.

45+1
    Olšanský centroval před bránu a Machalík se snažil trefit míč na bližší tyč, ale hosté odvrátili na roh.

42
    Slovácko srovnává! Zajíc ještě Halousku nepropálil, ale míč vrátil do vápna, kde ho prudce poslal před bránu Olšanský a MICHAL KOHÚT usměrnil míč na malém vápně pod břevno.

39
    Nemrava předvedl pohotový zákrok proti střele Sedláka.

38
    Zikl už je zpátky na hřišti a hned způsobil potíže slovácké obraně.

36
    Ze hry odstupuje, aspoň prozatím, Zikl. Po jeho zakončení se mu zatočila hlava a stará se o něj realizační tým.

34
    Po pohledné kombinaci se k zakončení dostal v akrobatické pozici Zikl, ale hlavičkoval jen těsně mimo Nemravovu branku.

31
    Jan Sedlák nenechal soupeře rozehrát, a tak vidí žlutou kartu.

26
    Brno zúročuje šance posledních minut. Na konci hezké kombinace střílel Kroutil. Míč netrefil přesně podle představ, ale našel před brankou LADISLAVA KREJČÍHO, který ránu usměrnil do branky – 0:1.

24
    Šimko dostal míč připravený před vápno, ale v dobré pozici místo přihrávky volil střelu a minul branku.

23
    Oproti úvodním minutám se obraz hry změnil a lepší je teď o něco Brno.

22
    Ke střele zprava se dostal Kroutil a prudký pokus musel Nemrava krotit nadvakrát. Nakonec se mu to ale povedlo.

20
    Centr z pravé strany našel ve vápně Slovácka nehlídaného Jambora, který jen těsně minul branku! To byla velká šance Brna.

18
    Kohút se dostal k vápnu, ale před ním ho dobrým obranným zákrokem odstavil Krejčí.

15
    Brno zahrálo prudký míč do vápna a Krejčí byl blízko tomu, aby tečoval plachtící balon za Nemravu. Ten nakonec bez potíží sebral míč do koše.

13
    Zbrojovka zatím tahá za kratší konec, na druhou stranu Slovácko není vepředu zatím výrazně nebezpečné.

11
    Slovácko se dostalo k zakončení, ale Olšanský byl v ofsajdu.

7
    Střela Machalíka ze strany skončila přímo v náručí Halousky.

5
    Kohút dostal míč na pravou stranu a dostal se ke střele na bližší tyč, ale Halouska byl pohotový a střelu ztlumil.

4
    To se podařilo až Olšanskému, ale žádného spoluhráče ve vápně nenašel.

3
    Slovácko začalo aktivněji a hraje se zatím spíš na polovině Zbrojovky, Hellebrand ale po pravé straně míč do vápna nedostal.

1

1.FC Slovácko: Nemrava – Janošek, Olšanský, Tkáč, Rezek, Machalík, Kohút, Hellebrand, Divíšek, Šimko, Zajíc.
    Náhradníci: Trmal – Miklík, Řihák, Chytil, Krejřík.

FC Zbrojovka Brno: Halouska – Franco Antunes, Blažík, Gáč, Nomilner, Sedlák, Krejčí, Holman, Jambor, Kroutil, Zikl.
    Náhradníci: Mrázek – Hykš, Batelka, Kropáček, Mach, Chyla, Moučka.

Rozhodčí: Dubravský – Antoníček, Podaný.

Ve třetím kole Juniorské ligy se střetne Slovácko s Brnem. Domácí jdou do zápasu zatím jako neporažení, když v úvodním kole remizovali se Zlínem a potom porazili venku Třinec 4:0.

Brno ještě neztratilo ani bod. Nejdřív venku porazilo 3:1 Olomouc a ve druhém kole doma Karvinou 2:0.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.