Večerní program (1. den) | (kon.) |
konec
Večerní program (1. den)
Daniel Juráš
Postupující do finále vrhu koulí mužů
1. David Storl (GER) 20,63 m
2. Stipe Žunić (CRO) 20,61 m
3. Michal Haratyk (POL) 20,59 m
4. Aleksandr Lesnoj (ANA) 20,47 m
5. Maksim Afonin (ANA) 20,33 m
6. Nikólaos Skarvélis (GRE) 20,24 m
7. Mesud Pezer (BIH) 20,16 m
8. Aljaksej Nichypar (BLR) 19,97 m
9. Tsanko Arnaudov (POR) 19,89 m
10. Konrad Bukowiecki (POL) 19,89 m
11. Tomáš Staněk (CZE) 19,77 m
12. Bob Bertemes (LUX) 19,70 m
Postupující do finále hodu kladivem mužů
1. Pawel Fajdek (POL) 77,86 m
2. Bence Halász (HUN) 76,81 m
3. Pavel Bareisha (BLR) 76,47 m
4. Wojciech Nowicki (POL) 76,03 m
5. Mihaíl Anastasákis (GRE) 75,61 m
6. Eivind Henriksen (NOR) 75,14 m
7. Sergej Margijev (MDA) 75,10 m
8. Marcel Lomnický (SVK) 75,08 m
9. Ivan Tichon (BLR) 74,67 m
10. Hlib Piskunov (UKR) 74,18 m
11. Nick Miller (GBR) 73,79 m
12. Denis Lukjanov (ANA) 73,19 m
Postupující do semifinále 100 m žen
1. Lisa Marie Kwayieová (GER) 11,30 Q
2. Ewa Swobodová (POL) 11,33 Q
3. Ajla Del Ponteová (SUI) 11,39 Q
4. Ezinne Okparaebová (NOR) 11,44 Q
5. Phil Healyová (IRE) 11,44 Q
6. Naomi Sedneyová (NED) 11,45 Q
7. Inna Eftimovová (BUL) 11,45 Q
8. Daryll Neitaová (GBR) 11,48 q
9. Salomé Koraová (SUI) 11,48 Q
10. Marije van Hunestijnová (NED) 11,48 Q
11. Loréne Dorcas Bazolová (POR) 11,51 q
12. Anna Bongiorniová (ITA) 11,53 q
13. Irene Siragusaová (ITA) 11,61 q
...
Klára Seidlová (CZE) 11,63 nepostoupila
Postupující do finále dálky mužů
1. Miltiádis Tentóglou (GRE) 815 cm
2. Fabian Heinle (GER) 802 cm
3. Michel Tornéus (SWE) 791 cm
4. Kevin Ojiaku (ITA) 790 cm
5. Dan Bramble (GBR) 789 cm
6. Tomasz Jaszczuk (POL) 788 cm
7. Radek Juška (CZE) 787 cm
8. Sergij Nikiforov (UKR) 786 cm
9. Thobias Nilsson Montler (SWE) 778 cm
10. Guillaume Victorin (FRA) 776 cm
11. Kafétien Gomis (FRA) 775 cm
12. Izmir Smajlaj (ALB) 771 cm
Postupující do semifinále 400 m překážek mužů
1. Victor Coroller (FRA) 50,10 Q
2. Denis Nečiporenko (UKR) 50,26 Q, SB
3. Tibor Koroknai (HUN) 50,34 Q
4. Alain-Hervé Mfomkpa (SUI) 50,34 Q
5. Maxims Sincukovs (LAT) 50,39 Q, SB
6. Emir Bekrić (SRB) 50,46 q, SB
7. Jaak-Heinrich Jagor (EST) 50,47 Q
8. Muhammad Abdalla Kounta (FRA) 50,60 Q
9. Máté Koroknai (HUN) 50,70 q
10. Aleksandr Skorobogatko (ANA) 50,74 q
11. Michal Brož (CZE) 50,74 q
12. Martin Kučera (SVK) 50,75 Q
13. José Reynaldo Bencosme (ITA) 50,80 q
...
Vít Müller (CZE) 51,00
Martin Tuček (CZE) 51,63 nepostoupili
Postupující do semifinále 100 m mužů
1. Churandy Martina (NED) 10,24 Q
2. Silvan Wicki (SUI) 10,28 Q
3. Alex Wilson (SUI) 10,32 Q
4. Ján Volko (SVK) 10,32 Q
5. Yazaldes Nascimento (POR) 10,33 Q
6. Carlos Nascimento (POR) 10,33 Q
7. Hensley Paulina (NED) 10,34 q
8. Christopher Garcia (NED) 10,35 Q
9. Jonathan Quarcoo (NOR) 10,37 Q
10. Dominik Kopec (POL) 10,37 q
11. Julian Reus (GER) 10,37 Q
12. José Lopes (POR) 10,38 q
13. Federico Cattaneo (ITA) 10,39 q
14. Zdeněk Stromšík (CZE) 10,39 q
15. Lucas Jakubczyk (GER) 10,41 Q
...
Jan Veleba (CZE) 10,52
Šimon Bujna (SVK) 10,53
Dominik Záleský (CZE) 10,55 nepostoupili
Časový program
16:05 - hod kladivem, muži, kvalifikace
16:30 - 100m, muži, kvalifikace
16:35 - skok daleký, muži, kvalifikace
17:05 - 400m překážek, muži, kvalifikace
17:35 - vrh koulí, muži, kvalifikace
17:45 - 100m, ženy, kvalifikace
1. David Storl (GER) 20,63 m
2. Stipe Žunić (CRO) 20,61 m
3. Michal Haratyk (POL) 20,59 m
4. Aleksandr Lesnoj (ANA) 20,47 m
5. Maksim Afonin (ANA) 20,33 m
6. Nikólaos Skarvélis (GRE) 20,24 m
7. Mesud Pezer (BIH) 20,16 m
8. Aljaksej Nichypar (BLR) 19,97 m
9. Tsanko Arnaudov (POR) 19,89 m
10. Konrad Bukowiecki (POL) 19,89 m
11. Tomáš Staněk (CZE) 19,77 m
12. Bob Bertemes (LUX) 19,70 m
Postupující do finále hodu kladivem mužů
1. Pawel Fajdek (POL) 77,86 m
2. Bence Halász (HUN) 76,81 m
3. Pavel Bareisha (BLR) 76,47 m
4. Wojciech Nowicki (POL) 76,03 m
5. Mihaíl Anastasákis (GRE) 75,61 m
6. Eivind Henriksen (NOR) 75,14 m
7. Sergej Margijev (MDA) 75,10 m
8. Marcel Lomnický (SVK) 75,08 m
9. Ivan Tichon (BLR) 74,67 m
10. Hlib Piskunov (UKR) 74,18 m
11. Nick Miller (GBR) 73,79 m
12. Denis Lukjanov (ANA) 73,19 m
Postupující do semifinále 100 m žen
1. Lisa Marie Kwayieová (GER) 11,30 Q
2. Ewa Swobodová (POL) 11,33 Q
3. Ajla Del Ponteová (SUI) 11,39 Q
4. Ezinne Okparaebová (NOR) 11,44 Q
5. Phil Healyová (IRE) 11,44 Q
6. Naomi Sedneyová (NED) 11,45 Q
7. Inna Eftimovová (BUL) 11,45 Q
8. Daryll Neitaová (GBR) 11,48 q
9. Salomé Koraová (SUI) 11,48 Q
10. Marije van Hunestijnová (NED) 11,48 Q
11. Loréne Dorcas Bazolová (POR) 11,51 q
12. Anna Bongiorniová (ITA) 11,53 q
13. Irene Siragusaová (ITA) 11,61 q
...
Klára Seidlová (CZE) 11,63 nepostoupila
Postupující do finále dálky mužů
1. Miltiádis Tentóglou (GRE) 815 cm
2. Fabian Heinle (GER) 802 cm
3. Michel Tornéus (SWE) 791 cm
4. Kevin Ojiaku (ITA) 790 cm
5. Dan Bramble (GBR) 789 cm
6. Tomasz Jaszczuk (POL) 788 cm
7. Radek Juška (CZE) 787 cm
8. Sergij Nikiforov (UKR) 786 cm
9. Thobias Nilsson Montler (SWE) 778 cm
10. Guillaume Victorin (FRA) 776 cm
11. Kafétien Gomis (FRA) 775 cm
12. Izmir Smajlaj (ALB) 771 cm
Postupující do semifinále 400 m překážek mužů
1. Victor Coroller (FRA) 50,10 Q
2. Denis Nečiporenko (UKR) 50,26 Q, SB
3. Tibor Koroknai (HUN) 50,34 Q
4. Alain-Hervé Mfomkpa (SUI) 50,34 Q
5. Maxims Sincukovs (LAT) 50,39 Q, SB
6. Emir Bekrić (SRB) 50,46 q, SB
7. Jaak-Heinrich Jagor (EST) 50,47 Q
8. Muhammad Abdalla Kounta (FRA) 50,60 Q
9. Máté Koroknai (HUN) 50,70 q
10. Aleksandr Skorobogatko (ANA) 50,74 q
11. Michal Brož (CZE) 50,74 q
12. Martin Kučera (SVK) 50,75 Q
13. José Reynaldo Bencosme (ITA) 50,80 q
...
Vít Müller (CZE) 51,00
Martin Tuček (CZE) 51,63 nepostoupili
Postupující do semifinále 100 m mužů
1. Churandy Martina (NED) 10,24 Q
2. Silvan Wicki (SUI) 10,28 Q
3. Alex Wilson (SUI) 10,32 Q
4. Ján Volko (SVK) 10,32 Q
5. Yazaldes Nascimento (POR) 10,33 Q
6. Carlos Nascimento (POR) 10,33 Q
7. Hensley Paulina (NED) 10,34 q
8. Christopher Garcia (NED) 10,35 Q
9. Jonathan Quarcoo (NOR) 10,37 Q
10. Dominik Kopec (POL) 10,37 q
11. Julian Reus (GER) 10,37 Q
12. José Lopes (POR) 10,38 q
13. Federico Cattaneo (ITA) 10,39 q
14. Zdeněk Stromšík (CZE) 10,39 q
15. Lucas Jakubczyk (GER) 10,41 Q
...
Jan Veleba (CZE) 10,52
Šimon Bujna (SVK) 10,53
Dominik Záleský (CZE) 10,55 nepostoupili
Časový program
16:05 - hod kladivem, muži, kvalifikace
16:30 - 100m, muži, kvalifikace
16:35 - skok daleký, muži, kvalifikace
17:05 - 400m překážek, muži, kvalifikace
17:35 - vrh koulí, muži, kvalifikace
17:45 - 100m, ženy, kvalifikace
1. David Storl (GER) 20,63 m
2. Stipe Žunić (CRO) 20,61 m
3. Michal Haratyk (POL) 20,59 m
4. Aleksandr Lesnoj (ANA) 20,47 m
5. Maksim Afonin (ANA) 20,33 m
6. Nikólaos Skarvélis (GRE) 20,24 m
7. Mesud Pezer (BIH) 20,16 m
8. Aljaksej Nichypar (BLR) 19,97 m
9. Tsanko Arnaudov (POR) 19,89 m
10. Konrad Bukowiecki (POL) 19,89 m
11. Tomáš Staněk (CZE) 19,77 m
12. Bob Bertemes (LUX) 19,70 m