Finsko – Rusko | 2:7 (kon.) | | | Švédsko – Slovensko | 4:2 (kon.) |
Třinec – Karlovy Vary | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Slovan Bratislava – HK Riga | 1:6 (kon.) | | | Trenčín – CSKA Moskva | 1:16 (kon.) |
Vítkovice – Sparta | 6:1 (kon.) | | | Třinec – Trenčín | 6:3 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Vítkovice | 0:6 (kon.) |
Karlovy Vary – CSKA Moskva | 0:16 (kon.) | | | HK Riga – Sparta | 4:2 (kon.) |
konec
HC Vítkovice Ridera
6:1
(2:0, 1:0, 3:1)
HC Sparta Praha
Martin Stebel
Branky a nahrávky:
6. Rajčan (Smolka), 6. Krejsa (Přibyl), 40. Krejsa (Cubo), 51. Krejsa (Bystroň), 55. Brada, 57. Kotásek (Brada) – 47. Ducháč (Brůna)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Vítkovice Ridera:
Bartošák (Munch) – Bystroň, Machů, Smolka, Kelnar, Cobo, Řepa, Vřeský – Rajčan, Macho, Juříček – Kubík, Brada, Krejsa – Kotásek, Schauer, Přibyl – Petr.
Náhradníci:
Trenér:
HC Sparta Praha: Sluka (Dlouhý) – Adamec, Brůna, Ducháč, Ludvík, Mašek, Tomov, Šesták, Menzel – Broš, Bareš, Straka – Theimer, Vitouch, Červenka – David, Mácha, Holl – Pírs, Kalný, Němec.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Sparta Praha: Sluka (Dlouhý) – Adamec, Brůna, Ducháč, Ludvík, Mašek, Tomov, Šesták, Menzel – Broš, Bareš, Straka – Theimer, Vitouch, Červenka – David, Mácha, Holl – Pírs, Kalný, Němec.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Vítkovice znovu nekompromisně trestají. Před Slukou se vytvořila obrovská skrumáž, ve které se nejlépe orientoval obránce ALEX KOTÁSEK a zvyšuje už na 6:1. asistence: Marek Brada
Kdo dnes vyhraje, je asi definitivně jasné. Hodně prostoru dostal mezi kruhy MAREK BRADA a věděl si rady – 5:1! bez asistence.
Nedáš-dostaneš! Známý slogan znovu zafungoval. Sparta měla aktivitu, ale udeřilo na druhé straně. Dnes už potřetí skóruje JOSEF KREJSA, který si našel puk na pravém křídle a ránou zápěstím nezaváhal. asistence: Bystroň
Hosté se zcela zaslouženě dočkali! Po dlouhém obléhání vítkovické branky se z dorážky u levé tyče prosazuje FILIP DUCHÁČ. asistence: Patrik Brůna
Tak přece jen ještě gól. Pouhou vteřinu před koncem se prosazuje díky prudké pumelici od modré JOSEF KREJSA. Nutno dodat, že hostující brankář Sluka neměl dobrý výhled. Puk zapadl k jeho pravé tyči. asistence: Ondřej Cubo.
...a další puk v brance Josefa Sluky. Puk před branou důsledně sledoval JOSEF KREJSA a díky pohotovosti zvyšuje po devíti vteřinách na 2:0. asistence: Matěj Přibyl
Vítkovice přesilovku rychle využívají. Ránou z blízka se prosadil SAMUEL RAJČAN. podíl: René Smolka
Ve dvaceti kvalitních duelech se o President Cup porve osm prestižních týmů z České republiky, Slovenska, Ruska a Lotyšska. Kvarteto tuzemských zástupců zůstává i pro letošní ročník nezměněno a do boje o pohár půjdou znovu Oceláři, Sparta, Karlovy Vary a Vítkovice. Chybět nebude ani ruský válec z Moskvy, své hokejové dovednosti ukáží také Dinamo Riga a Slovan Bratislava. Premiérově se naopak pod Javorovým představí mladší dorostenci Dukly Trenčín.