Čína – Německo 0:2 (kon.) | Haiti – Nigérie 0:1 (kon.) | Španělsko – Japonsko 1:0 (kon.)
USA – Paraguay 6:0 (kon.)
Španělsko
1:0 (1:0)
Japonsko
Čtvrtek 09.08.2018, 16:30MS U20 ženy • Skupina C

Japonsko vstoupilo do zápasu aktivně, vyhrávalo osobní souboje, mělo více ze hry. Pak ale Španělky rozehrávaly rohový kop, po kterém vstřelila zatím jedinou branku zápasu Manayová. Další gól tento zápas nenabídl, a tak v nepříliš kvalitním zápase dokázalo Španělsko vyhrát nad Japonskem 1:0. Španělsko hrálo ve druhém poločase lépe, ale své šance neproměnilo. (18:19:17)

90+2

90+1
    Dvě minuty se budou nastavovat.

90
    Hra je nyní poznamenaná sérií nepřesností na obou stranách. Japonsko má převahu, ale vypálit se mu nedaří. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    Navarrová vede útočnou akci Japonska, které se ale nemůže prosadit.

85
    Dostáváme se do finální fáze zápasu, Španělsko stále vede o jednu branku. Mnoho šancí momentálně k vidění není, Japonko, pokud chce pomýšlet na vyrovnání, musí otevřít hru.

84
    Tento míč na Fernandezovou byl příliš dlouhý, španělská hráčka na míč nedosáhla.

83
    V posledních deseti minutách zápasu hrají Španělky výrazně lépe, pokouší se navýšit své vedení. Japonky se musí bránit a faulují soupeřky.

82
    Rohový kop pro Španělky. Centr se snesl před branku, ale brankářka dokázala míč vyrazit.

81
    Nechybělo mnoho a Španělky navýšily své vedené, Guijarrová pálí mimo.

80
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Maiteová, přichází Fernandezová.

79
    Japonské hráčky se nemohou propracovat do šancí přes dobře hrající obranu soupeřek. Španělky se naopak musí jen bránit.

77
    Collová po střele soupeřky ze střední vzdálenosti kryje míč. Následně bude rozehrávat od své branky.

76
    Japonsko má nyní převahu, hraje aktivně a Španělky se musí bránit. Zatím to ale zvládají. Dobře odehrála míč Pajuadasová.

75
    Ani jeden celek se nikam nežene, na výraznější šanci čekáme.

73
    Japonky nyní kombinují na útočné polovině, ale nemohou se propracovat do výraznější střelecké pozice.

72
    Po centru před branku dobře vypálila Guijarrová, jejíž pokus kryje japonská brankářka.

71
    Suzukiová rozehrává od své branky, sledujeme aktivní hru Španělska.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, Španělsko stále vede o jednu branku. Střelecky je zápas vyrovnaný, oba celky vyslaly tři střely na branku.

68
    Sledujeme velký souboj o prostor před jednou či druhou brankou. Obrany hrají zodpovědně, útočnice mnoho prostoru pro zakončení nemají.

66
    Japonky přišly o míč, a tak mohou hrát Španělky. Ty rozehrávají od své branky. Následně ale vypálila Naganová, jejíž pokus vytáhla Collová na rohový kop.

65
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Candelaová, přichází Navarrová.

64
    Španělky přišly o míč, a tak hrají jejich soupeřky.

62
    Volný kop pro Japonsko. To už dvakrát vystřídalo. Ránu z dobré pozice zblokovala zeď.

61
    Žlutou kartu dostává Pajadasová (Španělsko).

59
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Maraokaová, přichází Uekiová.

59
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Takaradaová, přichází Miyagawaová.

57
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

55
    Další hlavička v pokutovém území. I tentokrát postrádala přesnost.

54
    Hlavička před brankou španělské hráčce nevyšla podle představ, ale vybojovala rohový kop z druhé strany.

53
    Patriová bude rozehrávat autové vhazování. Následně Španělky vybojovaly rohový kop.

52
    Po úvodním španělském tlaku se hra nyní uklidnila. Japonky vhazují na útočné polovině, na velkou šanci však čekají.

50
    Další španělská akce končí postavením mimo hru.

49
    Další práce pro Suzukiovou v brance Japonska. Ta vytáhla střelu na rohový kop. Centr se snesl před branku, Guijarrová hlavičkovala do prostoru, kde byla obránkyně.

48
    Španělská další zajímavá akce končí pro postavení mimo hru. K zakončení se hráčky v červeném nedostaly.

46
    Zápas, ve kterém jsme zatím viděli jedinou branku, pokračuje druhým poločasem.

46

Japonsko vstoupilo do zápasu aktivně, vyhrávalo osobní souboje, mělo více ze hry. Pak ale Španělky rozehrávaly rohový kop, po kterém vstřelila zatím jedinou branku zápasu Manayová. Ve zbytku poločasu jsme další velkou šanci neviděli.

45+0

45
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, Japonsko se usadilo na útočné polovině, ale na střelecký pokus čeká.

43
    Španělky si pomohly nedovoleně, faulovala Guijarrová. Volný kop pro Japonsko.

42
    Dobře vypálila Enduová, její ránu k tyčce dokázala Collová zneškodnit.

40
    Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, Španělky se usadily na útočné polovině, ke střele se ale hráčky v červeném nedostaly.

37
    Japonky mají nyní převahu, snaží se vyrovnat, zatím ale nemohou vyprodukovat střelu na branku.

35
    Aleixandriová rozehrává od své branky, jen těžko nyní Španělky hledají možnost, jak se dostat na útočnou polovinu.

33
    Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, hraje se na půlce a ani jeden tým se nemůže dostat stabilněji do útoku.

32
    Hraje se na polovině hrací plochy a hráčky Španělska postupně získávají převahu v osobních soubojích. Japonky nejsou zdaleka tak aktivní jako v začátku zápasu.

31
    Hráčky v červeném, tedy Japonky rozehrávají na polovině hrací plochy. Nikam se neženou a čekají na příležitost.

30
    Půlhodina hry je pryč, Španělsko vede 1:0, optickou převahu ale mají Japonky.

29
    Centr se snesl před španělskou branku, byla tam Endová, která nedokázala přesněji hlavičkovat.

28
    Nyní se do střelecké pozice propracovalo Japonsko, rána z dálky však končí mimo branku. Zakončovala Maraokaová.

26
    Sledujeme velký boj, oba celky hrají hodně aktivně. Hráčky bojují o každý metr hrací plochy.

25
    Suzukiová musela zasahovat, Pajaudasová z velké dálky trefila prostor, kde byla brankářka.

24
    Japonky po faulu soupeřky rozehrávaly volný kop. Vypálit se jim však nepodařilo. Následně se směr hry rychle otáčí, hrají Španělky.

23
    Žlutou kartu dostává Laia Aleixandriová (Španělsko).

22
    Dvacet minut hry je pryč, Španělsko vede o jednu branku díky rohovému kopu. Na další velkou možnost čeká. Podařilo se mu ale rozmělnit tlak soupeřek.

20
    Egurrolaová-Wienkeová vypálila, její rána končí mimo branku.

19
    Volný kop pro Španělsko, které nyní hraje o poznání lépe.
    16. Carmen MANAYOVÁ - 1:0

16
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Velký šok pro Japonsko, které bylo lepší a po rohovém kopu inkasuje. Na první střelu dokázala Suzukuová zareagovat, na dorážku už ne. Prosazuje se obranou nepokrytá CARMEN MANAYOVÁ.

16
    Španělsko zlepšilo hru a dokázalo vybojovat rohový kop.

15
    Patnáct minut hry je pryč, na úvodní výraznější příležitost čekáme. Převahu má ale Japonsko.

14
    Egurrolaová-Wienkeová se pokoušela samostatně překonat obranu Japonska, do střelecké pozice se však nedostala.

11
    Japonky hrají aktivněji, Španělky se musí bránit tlaku soupeřek. Collová rozehrává.

9
    Jun Endová měla dvě dobré pozice. První její rána byla zblokovaná, následná střelecká příležitost končí zásahem Collové v brance Španělska.

8
    Hráčky v modrém, tedy Japonky, kombinují na útočné polovině, ale nemohou se propracovat do střelecké pozice.

5
    Španělky se dostaly do problémů, a tak musely faulovat. Rozehrávat bude Naganová.

4
    Ani jeden celek se nikam nežene, Španělky rozehrávají na své polovině, hraje Rodriguezová.

1
    Španělsko hraje v červeném, Japonsko v modrém. V poklidném tempu zápas začal.

1

Španělsko: Collová – Rodriguezová, Pajuadasová-Boixová, Menayová-Manterová, Aleixandriová-Lopezová – Orozová, Egurrolaová-Wienkeová, Gujarrová-Gutierrezová – Andujarová, Corbadaov, Bonmativoá
    Náhradníci: Ramosová, Rodriguezová – Batlleová, Blancová, Fernandezová, Navarrová, Pinaová, Rubiová, Sanchová, Sierraová

Japonsko: Suzukiová – Ušijimaová, Takahašiová, Minamiová, Kitamuraová – Endová, Hajašiová, Naganová, Mijazawaová – Muraoková, Takaradaová
    Náhradníci: Fukutaová, Srambaughová – Fukataová Y., Imaiová, Konová, Mijagawaová, Onová, Satová, Takahiraová, Uekiová.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního ženského fotbalu. V tomto zápase MS žen do dvaceti let proti sobě nastoupí Španělsko a Japonsko

Na úvod turnaje se Španělsko utkalo s Paraguayí. Španělky hrály výrazně lépe a vstřelily čtyři branky, inkasovaly jen jednu. Hattrick zaznamenala Patriová a trefila se také Pinaová. Španělky vyhrály 4:1.

Japonsko se v prvním zápase utkaly s Američankami. V zápase, ve kterém oba celky vypálily čtyři rány na branku, padl jediný gól. Japonskou výhru trefila Hajašiová v 76. minutě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.