Čtvrtek 09.08.2018, 14:30 • Home Monitoring Aréna • Přípravné zápasy juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Vážení příznivci juniorského hokeje,

vítejte u duelu mezi Plzní a Karlovými Vary, tedy u západočeského derby!

Oba celky se v loňské sezóně utkaly dvakrát. Nejprve modrobílí doma uspěli 4:1, poté Energie 5:4 v prodloužení. V přípravě pak oba duely ovládla Plzeň – 3:1 a 6:4.

Jak se oběma celkům povede nyní?

HC Plzeň 1929: K. Kolář (Pilc) – Štěpánek (C), Kremláček, Šilhán (A), Pánek, Kovářík, Malák, De Sousa, Staněk, Adamec, Malát, Hasman, Kvasnička, Procházka, Slanina, Princl, Kolda (A), Rohla, F. Kolář, Ženíšek, Beran

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Kašpar) – Novák, Kosina, Benda, Halberštát, Stejskal, Holub, Petrov, Prošek, Záruba, Jiskra, Křemen, Maydl, Novotný, Rozhon, Jílek, Šťastný, Berčík.

00:01

07:35
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Autorem branky je VÁCLAV ADAMEC. Asistence: Josef Hasman a Sebastián Malát.

20:00

Úvodní část je minulostí!

Fanoušci v Home Monitoring Aréně viděli pouze jednu branku, tu vsítili domácí. Nechme se ale překvapit, jak zajímavý duel bude pokračovat.

Prostřední dějství začne přibližně v 15:01.

20:01

21:06
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Adam Rohla – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Richard Záruba – 2 min., faul kolenem).

23:06
    Oba týmy v plném počtu.

31:07
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Filip Novák – 2 min., hákování).

33:07

35:24
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Autorem branky je DAVID HOLUB. Asistence: Martin Berčík a Vítek Benda.

37:40
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Ondřej Staněk – 2 min., faul kolenem).

39:40

40:00

Je za námi čtyřicet minut hry a západočeské derby je vyrovnané. Hostům se v této periodě podařilo srovnat s indiány krok a vše tak má na svých bedrech poslední perioda.

Třetí dvacetiminutovka začíná přibližně v 15:37.

40:01

50:24
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Marek Princl – 2 min., držení).

52:24

55:56
    Autorem branky je VÍT JISKRA. Asistence: Václav Stejskal.

Je dobojováno!

První letošní derby nakonec pro sebe těsně uzmuli hosté. Oba celky si nakonec nad rámec duelu ještě střihly prodloužení, ve kterém branka nepadla. Vše završily nájezdy, ty opanovali domácí.

Vyloučení: 3:2

Využití: 0:0.

Diváci: 75.

Tímto konstatováním se s vámi loučím a budu se těšit zase někdy z Plzně na počtenou! (19:24:59)

Jan Picka

Branky a nahrávky: 8. Adamec (Hasman, Malát) – 36. Holub (Berčík, Benda), 56. Jiskra (Stejskal)