konec
Večerní program (7. den)
Libor Štěpán
Konečné pořadí finále 4 x 100 m mužů
1. Velká Británie 37,80 s
2. Turecko 37,98 (NR)
3. Nizozemsko 38,03 (NR) (YC)
4. Francie 38,51 (SB)
5. Ukrajina 38,71 (SB)
6. Finsko 38,92 (NR)
7. Portugalsko 39,07 (SB)
Česko DNS
Konečné pořadí finále 4 x 100 m žen
1. Velká Británie 41,88 s (WL)
2. Nizozemsko 42,15 (SB)
3. Německo 42,23 (SB)
4. Švýcarsko 42,30
5. Francie 43,10
6. Polsko 43,34
7. Itálie 43,42 (SB)
8. Španělsko 43,54
Konečné pořadí finále 3 000 m překážek žen
1. Gesa-Felicitas Krauseová (GER) 9:19,80 min (SB)
2. Fabienne Schlumpfová (SUI) 9:22,29 (SB)
3. Karoline Bjerkeli Grøvdalová (NOR) 9:24,46
4. Luiza Gegaová (ALB) 9:24,78
5. Adva Cohenová (ISR) 9:29,74 (NR)
6. Elena Burkardová (GER) 9:29,76 (PB)
7. Anna Emilie Møllerová (DEN) 9:31,66 (NR)
8. Irene Sánchezová (ESP) 9:31,84 (PB)
9. Ophélie Claudeová-Boxbergerová (FRA) 9:31,84 (PB)
10. Rosie Clarkeová (GBR) 9:32,15
Konečné pořadí finále trojskoku mužů
1. Nelson Évora (POR) 17,10 m (SB)
2. Alexis Copello (AZE) 16,93
3. Dimítrios Tsiámis (GRE) 16,78 (SB)
4. Nazim Babajev (AZE) 16,76
5. Pablo Torrijos (ESP) 16,74
6. Nathan Douglas (GBR) 16,71 (SB)
7. Jean-Marc Pontvianne (FRA) 16,61
8. Tomáš Veszelka (SVK) 16,48
9. Simo Lipsanen (FIN) 16,46
10. Marcos Ruiz (ESP) 16,44
11. Harold Correa (FRA) 16,33
12. Can Özüpek (TUR) 15,88
Konečné pořadí finále hodu kladivem žen
1. Anita Wlodarczyková (POL) 78,94 m (CR)
2. Alexandra Tavernierová (FRA) 74,78 (NR)
3. Joanna Fiodorowová (POL) 74,00
4. Malwina Kopronová (POL) 72,20
5. Hanna Skydanová (AZE) 72,10
6. Zalina Petrivská (MDA) 71,80
7. Kathrin Klaasová (GER) 71,50 (SB)
8. Sophie Nitchonová (GBR) 70,52
9. Réka Gyurátzová (HUN) 70,48
10. Sofija Palkinová (ANA) 68,64
11. Irina Klimecová (UKR) 68,11
Hanna Malyšiková (BLR) bez platného pokusu
Konečné pořadí finále skoku o tyči mužů
1. Armand Duplantis (SWE) 6,05 m (WU20R)
2. Timur Morgunov (ANA) 6,00 (PB)
3. Renaul Lavillenie (FRA) 5,95 (=SB)
4. Piotr Lisek (POL) 5,90 (PB)
5. Pawel Wojciechowski (POL) 5,80
6. Konstadínos Filippídis (GRE) 5,75 (SB)
7. Sondre Guttormsen (NOR) 5,75 (NR)
8. Axel Chapelle (FRA) 5,65
9. Arnaud ART (GER) 5,65
10. Adam Hague (GBR) 5,65 (PB)
11. Claudio Michel Stecchi (ITA) 5,50
12. Alioune Sene (FRA) 5,30
Konečné pořadí finále 5 000 m žen
1. Sifan Hassanová 14:46,12 min (NED)
2. Eilish Mccolganová 14:53,05(GBR)
3. Yasemin Canová 14:57,63 (TUR)
4. Konstanze Klosterhalfenová 15:03,73 (GER)
5. Melissa Courtneyová 15:04,75 (GBR)
6. Susan Kruminsová 15:09,65 (NED)
7. Ancuta Bobocelová 15:16,13 (ROU)
8. Maureen Kosterová 15:21,64 (NED)
9. Charlotta Fougbergová 15:24,36 (SWE)
10. Steph Twellová 15:41,10 (GBR)
Konečné pořadí finále 1 500 m žen
1. Laura Muirová 4:02,32 min (GBR)
2. Sofia Ennaouiová 4:03,08 (POL)
3. Laura Weightmanová 4:03,75 (GBR)
4. Ciara Mageeanová 4:04,63 (ITA)
5. Simona Vrzalová 4:06,47 (CZE)
6. Marta Penová 6:06,54 (POR)
7. Hanna Hermanssonová 4:07,16 (SWE)
8. Darja Barysevičová 4:07,52 (BLR)
9. Marta Pérezová 4:07,65 (ESP)
10. Diana Mezuliáníková 4:07,82 (CZE)
11. Esther Guerrerová 4:09.88 (ESP)
12. Angelika Cichocká 4:10,93 (POL)
Postupující do finále 4 x 100 m mužů
1. Velká Británie 37,84
2. Nizozemsko 38,30
3. Turecko 38,30 (=NR)
4. Francie 38,62
5. Polsko 38,64 (SB)
6. Ukrajina 38,86 (SB)
7. Česko 38,94 (SB)
8. Portugalsko 39,09 (SB)
Postupující do finále 4 x 100 m žen
1. Velká Británie 42,19 (EL)
2. Německo 42,34
3. Švýcarsko 42,62
4. Nizozemsko 42,62 (SB)
5. Francie 43,06 (SB)
6. Polsko 43,20 (SB)
7. Španělsko 43,38
8. Itálie 43,74
...
Česko 44,12 (SB) nepostoupilo
ČASOVÝ POŘAD
19:10 - skok o tyči muži, finále
19:20 - 4x100m ženy, kvalifikace
19:30 - hod kladivem ženy, finále
19:40 - 4x100m muži, kvalifikace
19:55 - trojskok muži, finále
20:00 - 1500m ženy, finále
20:15 - 5000m ženy, finále
20:55 - 3000m překážek ženy, finále
21:20 - 4x100m ženy, finále
21:35 - 4x100m muži, finále
1. Velká Británie 37,80 s
2. Turecko 37,98 (NR)
3. Nizozemsko 38,03 (NR) (YC)
4. Francie 38,51 (SB)
5. Ukrajina 38,71 (SB)
6. Finsko 38,92 (NR)
7. Portugalsko 39,07 (SB)
Česko DNS
Konečné pořadí finále 4 x 100 m žen
1. Velká Británie 41,88 s (WL)
2. Nizozemsko 42,15 (SB)
3. Německo 42,23 (SB)
4. Švýcarsko 42,30
5. Francie 43,10
6. Polsko 43,34
7. Itálie 43,42 (SB)
8. Španělsko 43,54
Konečné pořadí finále 3 000 m překážek žen
1. Gesa-Felicitas Krauseová (GER) 9:19,80 min (SB)
2. Fabienne Schlumpfová (SUI) 9:22,29 (SB)
3. Karoline Bjerkeli Grøvdalová (NOR) 9:24,46
4. Luiza Gegaová (ALB) 9:24,78
5. Adva Cohenová (ISR) 9:29,74 (NR)
6. Elena Burkardová (GER) 9:29,76 (PB)
7. Anna Emilie Møllerová (DEN) 9:31,66 (NR)
8. Irene Sánchezová (ESP) 9:31,84 (PB)
9. Ophélie Claudeová-Boxbergerová (FRA) 9:31,84 (PB)
10. Rosie Clarkeová (GBR) 9:32,15
Konečné pořadí finále trojskoku mužů
1. Nelson Évora (POR) 17,10 m (SB)
2. Alexis Copello (AZE) 16,93
3. Dimítrios Tsiámis (GRE) 16,78 (SB)
4. Nazim Babajev (AZE) 16,76
5. Pablo Torrijos (ESP) 16,74
6. Nathan Douglas (GBR) 16,71 (SB)
7. Jean-Marc Pontvianne (FRA) 16,61
8. Tomáš Veszelka (SVK) 16,48
9. Simo Lipsanen (FIN) 16,46
10. Marcos Ruiz (ESP) 16,44
11. Harold Correa (FRA) 16,33
12. Can Özüpek (TUR) 15,88
Konečné pořadí finále hodu kladivem žen
1. Anita Wlodarczyková (POL) 78,94 m (CR)
2. Alexandra Tavernierová (FRA) 74,78 (NR)
3. Joanna Fiodorowová (POL) 74,00
4. Malwina Kopronová (POL) 72,20
5. Hanna Skydanová (AZE) 72,10
6. Zalina Petrivská (MDA) 71,80
7. Kathrin Klaasová (GER) 71,50 (SB)
8. Sophie Nitchonová (GBR) 70,52
9. Réka Gyurátzová (HUN) 70,48
10. Sofija Palkinová (ANA) 68,64
11. Irina Klimecová (UKR) 68,11
Hanna Malyšiková (BLR) bez platného pokusu
Konečné pořadí finále skoku o tyči mužů
1. Armand Duplantis (SWE) 6,05 m (WU20R)
2. Timur Morgunov (ANA) 6,00 (PB)
3. Renaul Lavillenie (FRA) 5,95 (=SB)
4. Piotr Lisek (POL) 5,90 (PB)
5. Pawel Wojciechowski (POL) 5,80
6. Konstadínos Filippídis (GRE) 5,75 (SB)
7. Sondre Guttormsen (NOR) 5,75 (NR)
8. Axel Chapelle (FRA) 5,65
9. Arnaud ART (GER) 5,65
10. Adam Hague (GBR) 5,65 (PB)
11. Claudio Michel Stecchi (ITA) 5,50
12. Alioune Sene (FRA) 5,30
Konečné pořadí finále 5 000 m žen
1. Sifan Hassanová 14:46,12 min (NED)
2. Eilish Mccolganová 14:53,05(GBR)
3. Yasemin Canová 14:57,63 (TUR)
4. Konstanze Klosterhalfenová 15:03,73 (GER)
5. Melissa Courtneyová 15:04,75 (GBR)
6. Susan Kruminsová 15:09,65 (NED)
7. Ancuta Bobocelová 15:16,13 (ROU)
8. Maureen Kosterová 15:21,64 (NED)
9. Charlotta Fougbergová 15:24,36 (SWE)
10. Steph Twellová 15:41,10 (GBR)
Konečné pořadí finále 1 500 m žen
1. Laura Muirová 4:02,32 min (GBR)
2. Sofia Ennaouiová 4:03,08 (POL)
3. Laura Weightmanová 4:03,75 (GBR)
4. Ciara Mageeanová 4:04,63 (ITA)
5. Simona Vrzalová 4:06,47 (CZE)
6. Marta Penová 6:06,54 (POR)
7. Hanna Hermanssonová 4:07,16 (SWE)
8. Darja Barysevičová 4:07,52 (BLR)
9. Marta Pérezová 4:07,65 (ESP)
10. Diana Mezuliáníková 4:07,82 (CZE)
11. Esther Guerrerová 4:09.88 (ESP)
12. Angelika Cichocká 4:10,93 (POL)
Postupující do finále 4 x 100 m mužů
1. Velká Británie 37,84
2. Nizozemsko 38,30
3. Turecko 38,30 (=NR)
4. Francie 38,62
5. Polsko 38,64 (SB)
6. Ukrajina 38,86 (SB)
7. Česko 38,94 (SB)
8. Portugalsko 39,09 (SB)
Postupující do finále 4 x 100 m žen
1. Velká Británie 42,19 (EL)
2. Německo 42,34
3. Švýcarsko 42,62
4. Nizozemsko 42,62 (SB)
5. Francie 43,06 (SB)
6. Polsko 43,20 (SB)
7. Španělsko 43,38
8. Itálie 43,74
...
Česko 44,12 (SB) nepostoupilo
ČASOVÝ POŘAD
19:10 - skok o tyči muži, finále
19:20 - 4x100m ženy, kvalifikace
19:30 - hod kladivem ženy, finále
19:40 - 4x100m muži, kvalifikace
19:55 - trojskok muži, finále
20:00 - 1500m ženy, finále
20:15 - 5000m ženy, finále
20:55 - 3000m překážek ženy, finále
21:20 - 4x100m ženy, finále
21:35 - 4x100m muži, finále
Konečné pořadí finále 3 000 m překážek žen
1. Gesa-Felicitas Krauseová (GER) 9:19,80 min (SB)
2. Fabienne Schlumpfová (SUI) 9:22,29 (SB)
3. Karoline Bjerkeli Grøvdalová (NOR) 9:24,46
4. Luiza Gegaová (ALB) 9:24,78
5. Adva Cohenová (ISR) 9:29,74 (NR)
6. Elena Burkardová (GER) 9:29,76 (PB)
7. Anna Emilie Møllerová (DEN) 9:31,66 (NR)
8. Irene Sánchezová (ESP) 9:31,84 (PB)
9. Ophélie Claudeová-Boxbergerová (FRA) 9:31,84 (PB)
10. Rosie Clarkeová (GBR) 9:32,15
1. Velká Británie 41,88 s (WL)
2. Nizozemsko 42,15 (SB)
3. Německo 42,23 (SB)
4. Švýcarsko 42,30
5. Francie 43,10
6. Polsko 43,34
7. Itálie 43,42 (SB)
8. Španělsko 43,54
1. Anita Wlodarczyková (POL) 78,94 m (CR)
2. Alexandra Tavernierová (FRA) 74,78 (NR)
3. Joanna Fiodorowová (POL) 74,00
4. Malwina Kopronová (POL) 72,20
5. Hanna Skydanová (AZE) 72,10
6. Zalina Petrivská (MDA) 71,80
7. Kathrin Klaasová (GER) 71,50 (SB)
8. Sophie Nitchonová (GBR) 70,52
9. Réka Gyurátzová (HUN) 70,48
10. Sofija Palkinová (ANA) 68,64
11. Irina Klimecová (UKR) 68,11
Hanna Malyšiková (BLR) bez platného pokusu
1. Nelson Évora (POR) 17,10 m (SB)
2. Alexis Copello (AZE) 16,93
3. Dimítrios Tsiámis (GRE) 16,78 (SB)
4. Nazim Babajev (AZE) 16,76
5. Pablo Torrijos (ESP) 16,74
6. Nathan Douglas (GBR) 16,71 (SB)
7. Jean-Marc Pontvianne (FRA) 16,61
8. Tomáš Veszelka (SVK) 16,48
9. Simo Lipsanen (FIN) 16,46
10. Marcos Ruiz (ESP) 16,44
11. Harold Correa (FRA) 16,33
12. Can Özüpek (TUR) 15,88
1. Velká Británie 42,19 (EL)
2. Německo 42,34
3. Švýcarsko 42,62
4. Nizozemsko 42,62 (SB)
5. Francie 43,06 (SB)
6. Polsko 43,20 (SB)
7. Španělsko 43,38
8. Itálie 43,74
...
Česko 44,12 (SB) nepostoupilo