Dynamo Kyjev – Slavia 2:0 (kon.) | BATE – Karabach 1:1 (kon.) | Spartak – PAOK 0:0 (kon.)
Fenerbahce – Benfica 1:1 (kon.) | Fehérvár – Malmö 0:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Astana 1:0 (kon.)
AEK Atény – Celtic 2:1 (kon.) | Škendija – Salzburg 0:1 (kon.) | Ajax – Standard 3:0 (kon.)
Trnava – CZ Bělehrad 1:2 (po pr.)
FC Spartak Trnava
1:2 (1:1)
FK Crvena Zvezda Bělehrad
Úterý 14.08.2018, 20:30 • Štadión Antona Malatinského • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo
    120+2. Penaltu obránce Godála zastavila horní tyč.

120+2
    Jenže Boris Godál z penaltového puntíku trefil pouze horní tyč soupeřovy pokladnice, a pouze tak podtrhl ofenzivní trápení svého týmu z posledních minut.

120+1
    Žlutou kartu dostává Rodić (FK Crvena Zvezda Bělehrad).

120+1
    Po faulu na Hladíka byla ve prospěch domácího týmu nařízena penalta.

117
    Žlutou kartu dostává Hladík (FC Spartak Trnava).

107
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Radonjić, přichází Babić.

106
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Čonka, přichází Hladík.

101
    Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Jovančić, přichází Gobeljić.

100
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Rada, přichází Dangubić.

99
    Žlutou kartu dostává Radonjić (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
    98. RADONJIĆ - 1:2

98
    CZ Bělehrad právě vstřelil branku!
    S největší pravděpodobností jsme byli svědky rozhodujícího momentu tohoto utkání, Crvena Zvezda se dostává do vedení, domácí už to budou mít hodně složité. Ben Nabouhane to udělal velmi šikovně, když parádním obloučkem vyslal do samostatného úniku NEMANJU RADONJIĆE, který se tváří v tvář brankáři Chudému nezmýlil.

94
    Žlutou kartu dostává Grendel (FC Spartak Trnava).

90+1
    Žlutou kartu dostává Sloboda (FC Spartak Trnava).

86
    Žlutou kartu dostává Pavkov (FK Crvena Zvezda Bělehrad).

85
    Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Simić, přichází Jovičić.
    82. Bakoš měl na kopačce rozhodnutí, hosty podržel brankář Borjan.

82
    Spartak byl blízko vstřelení druhého gólu. Savić podcenil Slobodův nákop a nechal doputovat míč k Bakošovi, který odstavil svého strážce, jeho tvrdý pokus ovšem zneškodnil Borjan.

75
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Stoiljković, přichází Pavkov.

73
    Žlutou kartu dostává Degenek (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
    69. Martin Chudý předvedl dva důležité zákroky.

69
    Obrovská příležitost Crvene Zvezdy, která se mohla výrazně přiblížit postupu do čtvrtého předkola. Přízemní ránu Radonjiće vyrazil Chudý jen před sebe, Stoiljković ale z malého vápna nepropasíroval míč do sítě.

66
    Žlutou kartu dostává Tóth (FC Spartak Trnava).

60
    Žlutou kartu dostává Stoiljković (FK Crvena Zvezda Bělehrad).

38
    Žlutou kartu dostává Stojković (FK Crvena Zvezda Bělehrad).

35
    Žlutou kartu dostává Bakoš (FC Spartak Trnava).
    29. Radonjićovu šanci zlikvidoval Chudý.

29
    Zajímavá šance hostujícího celku. Nemanja Radonjić prokázal úžasné technické dovednosti, když se v šestnáctce zbavil dvou protivníků a poté prověřil Chudého, ten ale stačil vytěsnit míč na roh.

28
    Žlutou kartu dostává Ben Nabouhane (FK Crvena Zvezda Bělehrad).

19
    Žlutou kartu dostává Godál (FC Spartak Trnava).
    7. Ben NABOUHANE - 1:1

7
    Jenže vedení vydrželo Spartaku jen něco málo přes minutu, Crvena Zvezda bleskově vyrovnává. Domácí obrana zaspala a ponechala až příliš volného prostoru Stoiljkovićovi, na jehož centr si naběhl zapomenutý EL FARDOU BEN NABOUHANE a razantní hlavičkou nedal Chudému jakoukoliv šanci zasáhnout. Pokud tento stav vydrží do konce základní hrací doby, uvidíme v Trnavě prodloužení.
    6. BAKOŠ - 1:0

6
    Trnava právě vstřelila branku!
    Lepší vstup do utkání si domácí nemohli přát, po šesti minutách hry se totiž ujímají vedení. Svou přihrávku na Kadlece načasoval Grendel opravdu dokonale, obránce Spartaku poté zachoval chladnou hlavu a přesným centrem připravil palebnou pozici pro MARKA BAKOŠE, který prokázal svou zkušenost a hlavičkou z obtížné pozice propálil Borjana.

Vojtěch Tůma

Branky: 6. Bakoš (Kadlec) – 7. Ben Nabouhane (Stoiljković), 98. Radonjić (Ben Nabouhane)

Karty:   19. Godál (TRN), 35. Bakoš (TRN), 66. Tóth (TRN), 90+1. Sloboda (TRN), 94. Grendel (TRN), 117. Hladík (TRN) – 28. Ben Nabouhane (CZB), 38. Stojković (CZB), 60. Stoiljković (CZB), 73. Degenek (CZB), 86. Pavkov (CZB), 99. Radonjić (CZB), 120+1. Rodić (CZB)

Neproměněná penalta: 120+2. Godál (TRN), mimo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:6. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 26:22.
    FC Spartak Trnava: Chudý – Kadlec, Tóth, Godál (C), Čonka (106. Hladík) – Jirka, Grendel, Sloboda, Greššák, Rada (100. Dangubić) – Bakoš
    Náhradníci: Rusov – Janso, Dangubić, Hladík, Miesenboeck, Jarović, Pekár

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Borjan – Stojković, Savić (C), Degenek, Rodić – Jovančić (101. Gobeljić), Krstičić – Ben Nabouhane, Simić (85. Jovičić), Radonjić (107. Babić) – Stoiljković (75. Pavkov)
    Náhradníci: Popović – Jovičić, Pavkov, Ebecilio, Srnić, Babić, Gobeljić

Rozhodčí: Serdar Gözübüyük – Davie Goosens, Bas van Dongen (všichni Nizozemsko)