Benešov – Jirny 2:0 (kon.) | Domažlice – Štěchovice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Dobrovice 1:1 (4:3 po pen.)
Králův Dvůr – Brozany 1:1 (4:5 po pen.) | Olympia Radotín – Živanice 1:1 (3:5 po pen.) | Ústí n/O – Litoměřicko 2:0 (kon.)
Velvary – Převýšov 5:2 (kon.) | Vltavín – Písek 2:3 (kon.) | Zápy – Vyšehrad 2:0 (kon.)
po penal. (4:5)
FK Králův Dvůr
1:1 (0:1)
SK Sokol Brozany
Středa 22.08.2018, 18:00 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 16. kolo

90+2
    Rohový kop pro domácí, centr se snesl před branku a jeden z hráčů z bezprostřední blízkosti minul branku.

88
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Vlček, přichází Šollar.

86
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Tichý, přichází Marič.

76
    Žlutou kartu dostává Adam Vlček (Sokol Brozany).

68
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Chukwuma, přichází Farkaš.

56
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šlapák, přichází Nehoda.
    56. Michal PROCHÁZKA - 1:1

56
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Domácí celek se dočkal po deseti minutých hry ve druhém poločase vyrovnání. Rychlou střelou do odkryté části branky se prosazuje MICHAL PROCHÁZKA.

54
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Bouček, přichází Bohánek.

46
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Hejda, přichází Dolák.
    27. Jaroslav BENDA - 0:1

27
    Brozany právě vstřelily branku!
    Hostující celek se dostává do vedení. Po rychlé kombinaci se míč dostal do míst, kam si naběhl JAROSLAV BENDA. Jeho rána zapadla do horní části branky, gólman na střelu přes spoluhráče úplně neviděl a balon zpozoroval pozdě.