Martin – Detva 3:5 (kon.) | Zlín – Olomouc 6:0 (kon.) | Litvínov – Chomutov 5:1 (kon.)
Benátky n/J – Slavia 4:5 (po pr.) | Vsetín – Přerov 5:4 (2:1 po s.n.) | Prostějov – Třebíč 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Katowice 5:2 (kon.) | Havířov – Trenčín 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 0:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Pelhřimov 7:4 (2:1 po s.n.) | Mor. Budějovice – Tábor 4:2 (kon.) | Kolín – Letňany 5:2 (kon.)
Sparta – Pardubice 1:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Nymburk 4:2 (kon.) | HC Slovan – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.)
Sokolov – Klatovy 3:4 (kon.) | Řisuty – Bílina 5:1 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 6:2 (kon.)

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři si před koncem vzali své tříbrankové vedení zpět! MARTIN NEPOKOJ vypíchl puk z hole jednomu ze soupeřů a vysokým obloukem jej poslal až do odkryté branky!

44:12
    Bruslaři odskakují svému soupeři o dvě branky! Vojtěch Šmíd přihrál zpoza branky Vojtěchu Holendovi, který vypálil do betonu brankáře, odkud se puk odrazil na hůl LUBOŠE VOŘÍŠKA, který si přehodil kotouč do bekhendu a žabičkou přehodil brankáře! Asistence: Vojtěch Holenda, Vojtěch Šmíd.

36:42
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Krásná akce hostů končí gólem! Petr Votápek si podržel puk na pravém kruhu a následně jej přihrál na TOMÁŠE PLACHÉHO, který střelou bez přípravy překonal z levého kruhu brankáře! Asistence: Petr Votápek, Vladimír Srnský

35:13
    Pelhřimovští stahují na rozdíl dvou branek! Filip Kasalý přihrál na modrou čáru LADISLAVU POSPÍCHALOVI, který střelou švihem propálil Nováka! Asistence: Filip Kasalý

25:28
    Bruslaři jdou opět do vedení o tři branky! VOJTĚCH HOLENDA se rozjel z levé strany na brankáře. Najel si až před Holíka, kterého si fantastickou kličkou položil a zakončil!

13:35
    Medvědi využívají přesilovku a dotáhli se na rozdíl dvou branek! Martin Hadrava přihrál zpoza branky před brankoviště FILIPU KASALÉMU, který nekompromisní ranou překonal Nováka! Asistence: Martin Hadrava, Ladislav Pospíchal

12:46
    Bruslaři si berou tříbrankové vedení zpět! MIROSLAV TŘETINA vystihl rozehrávku hostujícího týmu a pelášil sám na brankáře, kterého rychlou střelou nad rameno překonal!

07:58
    Pelhřimovští stahují náskok soupeře! To byla akce já na bráchu, brácha na mě! MAREK HADRAVA přihrál na svého bratra Martina, který mu vrátil puk zpět, první jmenovaný zakončil do poloprázdné klece! Asistence: Martin Hadrava, Tomáš Kohút

07:12
    Tak to byla rychlá trefa Havlíčkova Brodu! Luboš Voříšek si sjel do pravého rohu, odkud nahodil puk před branku. Touš si ze vzduchu sklepl TOMÁŠ LUDVÍK, který jej poslal za brankářova záda! Asistence: Luboš Voříšek.

07:00
    Bruslaři jdou do dvoubrankového vedení! Miroslav Třetina vyhrál vhazování na Vojtěcha Holendu, který se rozjel přes celé hřiště. Z pravého kruhu přihrál na PATRIKA PŘIDALA, který si stáhl puk do bekhendu a překonal Holíka! Asistence: Miroslav Třetina, Vojtěch Holenda.

03:18
    Bruslaři využívají přesilovou hru a jdou do vedení! Tomáš Semrád přihrál na modré čáře Janu Milfaitovi, který vypálil z pravého kruhu do betonu brankáře. Holík vykopl puk na hůl DAVIDA MICHÁLKA, který si stáhl puk do bekhendu a překonal jej střelou pod ruku! Asistence: Jan Milfait, Tomáš Semrád.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 4. Michálek (Milfait, Semrád), 7. Přidal (Holenda, Třetina), 8. Ludvík (Voříšek), 13. Třetina, 26. Holenda (TS), 45. Voříšek (Holenda, Šmíd), 60. Nepokoj – 8. Marek Hadrava (Martin Hadrava, Kohút), 14. Kasalý (Martin Hadrava, Pospíchal), 36. Pospíchal (F. Kasalý), 37. Plachý (Votápek, Srnský)

2:1   Votápek (PEL)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Folvarský) – Nepokoj, Semrád, Šmíd, Vala, Kopic, Pejchal, D. Vacík – Beneš, Milfait "A", Michálek – Holenda, Třetina "C", Přidal – Kuchta, Voříšek, Ludvík – Beran, Kozlík
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Holata) – Pospíchal, Slabý, Krtek, Srnský, Kohút, D. Kasalý "C" – Adam, Heinrich, Mejzlík "A", Kadlec, Plachý, Votápek, Martin Hadrava, Marek Hadrava, F. Kasalý

Rozhodčí: Jaroslav Žák – Jan Kubát, Petr Křivohlavý