PAOK – Benfica 1:4 (kon.) | Eindhoven – BATE 3:0 (kon.) | Salzburg – CZ Bělehrad 2:2 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
2:2 (1:0)
FK Crvena Zvezda Bělehrad
Středa 29.08.2018, 21:00 • Red Bull Arena, Salzburg • Liga mistrů (předkola) • Play-off

Já se s Vámi pro dnešek loučím a přeji dobrou noc! (22:58:32)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 10:3. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 17:12.

Tak dnes byla k vidění opravdu napínavá postupová bitva! Přestože v prvním poločase hrál do útoku pouze Salzburg, po matném vstupu do druhé pětačtyřicetiminutovky hosté zápas bleskově otočili ve vlastní prospěch a Red Bull už nenechali čuchnout k žádné gólové šanci. Skupinovou fázi Ligy mistrů si tedy poprvé v historii zahraje FK Crvena Zvezda Bělehrad!

90+5

90+5
    Frustrovaný Dabbur dostal žluté napomenutí.
    90+4. Ramalho hlavičkoval

90+4
    Ramalhova hlavička dopadla do Borjanova náručí.
    90+3. Dabburova šance

90+3
    Útočník Dabbur nedokázal z těžké pozice na malém vápně proměnit centr Haïdary v postupovou radost!

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut.

90
    Také Lainer napřáhl z obdivuhodné vzdálenosti, tudy ale cesta opravdu nevede.

90
    Naivní pokus Pongračiče skončil vysoko nad brankovou konstrukcí.
    89. Žlutá karta pro Pavkovova

89
    Pavkov uviděl za dohrání Ulmer žlutou kartu.

87
    Stankovič musel zareagovat na dlouhý balón vyběhnutím a hlavičkou.
    86. Haïdara výborný pas spoluhráče nezužitkoval

86
    Haïdara stál na konci krásného Ramalhova pasu, Afričan ale míč nedokázal usměrnit na dobíhajícího Dabbura.

84
    Crvena Zvezda je naprosto uzamčena na před vlastním pokutovým územím ale zatím se jí daří eliminovat akce domácích, z nichž vyprchala nápaditost, kterou v prvním poločase tak oplývali.

83
    Schlagera vystřídá Prevljak.

Vojtěch Olšr

Branky: 45. Dabbur (Ulmer), 49. Dabbur (pen.) – 65. Nabouhane (Degenek), 66. Nabouhane (Degenek)

Karty:   63. Pongračič (SLZ), 81. Schlager (SLZ), 90+5. Dabbur (SLZ) – 64. Krstičič (CZB), 75. Stojkovič (CZB), 89. Pavkov (CZB)

FC Red Bull Salzburg: Stankovič – Lainer, André Ramalho, Pongračič, Ulmer (C) – Haïdara, Wolf, Samassekou, Schlager (83. Prevljak) – Daka (69. Yabo), Dabbur
    Náhradníci: Walke – Minamino, Mwepu, Prevljak, Todorovič, van der Werff, Yabo

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Borjan – Stojkovič, Savič (C), Degenek, Rodič – Jovičič, Krstičič – Milič (49. Pavkov), Simič (37. Jovančič), Radonjič (81. Gobeljič) – Ben
    Náhradníci: Popovič – Babič, Cafu, Gobeljič, Jovančič, Pavkov, Srnič

Rozhodčí: Çakιr – Duran, Ongun (vš. TUR)