Převýšov – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Olympia Radotín – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Slavičín – Znojmo 3:3 (5:4 po pen.)
Ústí n/O – Žižkov 0:1 (kon.) | Admira Praha – Teplice 0:6 (kon.) | Brozany – Chrudim 1:2 (kon.)
Dobrovice – Bohemians 1905 0:3 (kon.) | Dvůr Králové – Vlašim 0:2 (kon.) | Benátky n/J – Pardubice 0:2 (kon.)
Líšeň – Karviná 0:4 (kon.) | Litoměřicko – Č. Budějovice 0:2 (kon.) | Hostouň – Vltavín 1:5 (kon.)
Polná – Hranice 2:1 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
0:1 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Středa 29.08.2018, 17:00 • TJ Jiskra • MOL Cup • 2. kolo

90+2
    Konec zápasu. Viktoria Žižkov potvrdila roli favorita a vyhrává v Ústí nad Orlicí 1:0. Nutno podotknout, že domácí Jiskra si zejména ve druhém poločase vypracovala řadu zajímavých šancí. Díky za pozornost a přeji hezký zbytek středečního večera! (18:49:50)

90+1
    Ústí cítí šanci a tak se dopředu vysunul obránce Chleboun.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.

88
    Těsně před velkým vápnem byl faulován Bazal. Viktoria Žižkov bude zahrávat nebezpečnou standardní situaci.

86
    Domácí Jech si poradil se střelou Beňa.

84
    Ofsajd hostů.

83
    Bazal se objevil před brankářem domácích, střele však chyběla větší razance.

81
    Tichý se objevil v další velké šanci domácích, velká šance však ztroskotala na nepřesném zakončení.

78
    První žlutou kartu utkání dostal domácí Ondřej Skalický.

76
    V ofsajdové pasti se objevil domácí Souček.

76
    Ústí začalo bojovat a hra se více vyrovnala. Falta z malého vápna přestřelil branku Žižkova.

74
    Langer našel autem Nikodéma, ten si však šanci nevytvořil.

71
    Žižkov se snažil prokombinovat k brance ústecké Jiskry, žádný efekt to však nemělo.

69
    Velká šance domácích! Souček však z malého vápna neprostřelil skvěle chytajícího Wintera. Ústí hraje v posledních minutách velmi aktivně.