Saint-Étienne – Amiens 0:0 (kon.) | Rennes – Bordeaux 2:0 (kon.) | Monaco – Marseille 2:3 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:0 (0:0)
Amiens SC
Neděle 02.09.2018, 15:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

90+1
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ole Selnaes, přichází Kévin Monnet-Paquet.

90
    Druhý poločas bude nastaven o šest minut.

88
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Moussa Konaté, přichází Oualid El Hajjam.
    85. Měla se pískat penalta?

85
    Hlavní sudí upřel domácím jasnou penaltu! Subotić totiž prodlužoval míč na Dionyho, před kterým vysokou nohou zasáhl protihráč. Pokutový kop se ale konat nebude!
    78. Další neuznaná branka domácích

78
    To je neuvěřitelné, už druhá neuznána branka domácího celku. Tentokráte se z branky radoval Kolodziejczak, který hlavičkou o zem překonal brankáře. Hlavní sudí ale celou situaci přezkoumal u videa, kde odhalil útočný faul francouzského obránce.

70
    Žlutou kartu dostává Ole Selnaes (AS Saint-Étienne).
    67. Gurtner měl plné ruce práce.

67
    K oné rozehrávce se nakonec postavil Chazrí, který ještě centrem hledal své spoluhráče. Do vzduchu se dostal Perrin, jehož hlavičku dokázal Gurtner vyrazit nad.

66
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Robert Berić.

64
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází John Stiven Mendoza, přichází Mathieu Bodmer.

63
    Žlutou kartu dostává Thomas Monconduit (Amiens SC).

60
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Bongani Zungu, přichází Sámán Ghoddos.

58
    Žlutou kartu dostává Vahbí Chazrí (AS Saint-Étienne).

56
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Mathieu Debuchy, přichází Gabriel Silva.
    44. Neuznaná branka domácích.

44
    To jsou věci! Dalekonosná kolmice z kopačky Perrina našla naběhnuvšího Chazrího, který špičkou kopačky přehodil Gurtnera. Oslavy byly zbytečné, druhý jmenovaný se v době přihrávky nacházel v mírném ofsajdu.

36
    Žlutou kartu dostává Yannis Salibur (AS Saint-Étienne).

33
    Žlutou kartu dostává Bongani Zungu (Amiens SC).

24
    Amiens je čím dál více nebezpečnější! Tentokráte Konaté obdržel přihrávku do otevřené obrany, ránu ke vzdálenější tyči poslal kousek vedle.

David Suchý

Branky:

Karty:   36. Salibur (SET), 58. Chazrí (SET), 70. Selnaes (SET) – 33. Zungu (AMI), 63. Monconduit (AMI)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:7. Rohy: 14:1. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 11:12.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy (56. Gabriel Silva), Subotić, Perrin (C), Kolodziejczak – Selnaes (90+1. Monnet-Paquet), M'Vila – Salibur (66. Berić), Chazrí, Cabella – Diony.
    Náhradníci: Moulin – Nordin, M. Camara, Berić, Monnet-Paquet, Gabriel Silva, Dioussé.

Amiens SC: Gurtner (C) – Krafth, Adénon, Dibassy, Lefort – Gnahoré, Monconduit, Zungu (60. Ghoddos) – Otero, Mou. Konaté (88. El Hajjam), Mendoza (64. Bodmer).
    Náhradníci: Dreyer – El Hajjam, Timite, Cornette, Bodmer, Ghoddos, Kurzawa.

Rozhodčí: Léonard – Lang, Hebrard