Mountfield HK – Tábor 10:0 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:8 (kon.) | Zlín – Vsetín 4:1 (kon.)
Plzeň – Kobra 3:0 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 8:1 (kon.) | Kladno – K. Vary 8:4 (kon.)
Přerov – Warriors Brno 4:3 (kon.) | Sparta – Slavia 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Havlíčkův Brod 8:1 (kon.)
Vítkovice – Olomouc 6:1 (kon.) | Třinec – HK MD Šumperk 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Žďár n/S 9:1 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 3:1 (kon.) | Chomutov – Třemošná 3:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
9:1 (4:1, 3:0, 2:0 - N 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 08.09.2018, 14:00 • ŠKOENERGO Aréna • Extraliga dorostu • Skupina Střed

63:40
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Po přihrávce Haase střílel od modré čáry Křepelka. Jeho střela skončila na tyčce a z dorážky se úspěšně prosadil DANIEL SLUKA. Asistence: Karel Křepelka, Oskar Haas.

59:59
    Do prodloužení půjdeme v pěti proti třem. V závěru třetí třetiny fasuje dvě minuty za vysokou hůl Hamer.

59:29
    Nešetrně teď Peca dohrál hostujícího hráče u mantinelu a dostává dvě minuty za krosček.

55:33
    Kombinaci na brankovišti zakončil pod horní tyč DANIEL SLUKA. Asistence: Šimon Hamer, Boris Žabka.

53:17
    V souboji o puk si svoji hokejku nepohlídal Matas a zasáhl domácího borce do hlavy. Dostává tak 2 minuty za vysokou hůl.

49:08
    Střelu od Haase brankář hostů ještě stačil vyrazit, na dorážku JINDŘICHA PLÍŠKA už však nestačil. Asistence: Oskar Haas, Šimon Hamer.

45:17
    S důrazem na brankovišti to přehnal domácí Křepelka a odsedí si dvě minuty za hrubost.

37:19
    Havlík teď doslova vypadl z branky a hned tři Boleslavští mohli pálit do odkryté branky! Buď jim ale kotouč ujel anebo zasáhla dojíždějící obrana!

34:51
    Hosté znovu faulují. Tentokrát si odsedí 2 minuty Macek za podražení.

29:42
    Kotrba (ZNS) si zřejmě neuvědomil, že jeho tým hraje v oslabení, a vletěl na led. Bohužel 2 minuty pro něj.

29:30
    DANIEL SLUKA využívá nabídnuté příležitosti během několika málo sekund a posílá svůj tým do vedení už 7:1. Bez asistence.

29:25
    Hosté jdou do tří! A to na víc než minutu a půl. 2 minuty pro za podražení pro Pelikána (ZNS).

29:02
    Další přesilovka pro Středočechy. Filip Joudal (ZNS) dostává 2 minuty za faul kolenem.

25:31
    Jen chvilku hrála obě mužstva v plném počtu hráčů. Teď usedá na trestnou Gürtler (ZNS), který odsedí 2 minuty za svého brankáře a jeho zdržování hry.

23:01
    Vyhrnutý dres vyvolal značné emoce, které se hned vzápětí projevily i ve hře. Na boleslavském brankovišti se po sobě vrhli Macek (ZNS) a Matas (MBL). Oba dostávají 2 minuty za hrubost

22:56
    Nová pravidla, respektive přísněji dodržovaná pravidla, se projevují. Jindřich Plíšek (MBL) dostává 2 minuty za povytažený dres.

21:36
    Hruška sebral puk v rohu a přihrál na KARLA KŘEPELKU, který nekompromisně zakončil. Asistence: Jakub Hruška.

21:05
    OSKAR HAAS zvyšuje po čistě samostatné akci na 5:1. Boleslavský útočník si v rohu sebral kotouč, dojel si před branku a nekompromisně zakončil. Bez asistence.

17:15
    Hodně tvrdě se teď na svém brankovišti zachoval Joudal (ZNS) a putuje tak na 2 minuty za hrubost na trestnou lavici.

14:57
    A Žďárští znovu faulují. Pelikán si odsedí 2 minuty za nedovolené bránění. Využije Boleslav další přesilovku?

14:02
    Parádní dělovkou od modré se prosazuje TOMÁŠ RAJGL. Bruslaři tak využívají přesilovou hru. Asistence: Oskar Haas.

13:05
    Přesilovku si zkusí taky domácí, Číhal (ZNS) dostává 2 minuty za podražení.

12:28
    Žďár právě vstřelil branku!
    MICHAEL PROCHÁZKA zůstal sám před brankářem Boleslavi a bekhendem zakončuje. Hostům se konečně daří snížit! Asistence: Patrik Elis, Patrik Doležal.

09:30
    Ve stejném čase, v jakém padla třetí branka, jsou zároveň vyloučení dva Bruslaři. Rajgl za hrubost a Náhončík za špatně upravený dres.

09:30
    Střelou z kruhu zvyšuje na 3:0 DOMINIK ĎURAČ. Asistence: Jakub Hruška, Jindřich Plíšek.

07:41
    Žďárští se ani nestačili rozkoukat a už ze sítě loví kotouč podruhé! Přesnou dorážku si připisuje BORIS ŽABKA. Asistence: Jakub Hruška.

07:11
    Další útočná akce mladých Bruslařů už končí první brankou utkání. Sehranou akci úspěšně zakončuje MATĚJ PAVLÍK. Asistence: Jan Růžek, David Šercl.

02:07
    Bačo z kruhu nastřelil horní tyčku a Bruslaři se hodně orosili. Pokračujeme nicméně za stavu 0:0.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 8. Pavlík (Růžek, Šercl), 8. Žabka (Hruška), 10. Ďurač (Hruška, Plíšek), 15. Rajgl (Haas), 22. Haas, 22. Hruška (Křepelka), 30. Sluka, 50. Plíšek (Haas, Hamer), 56. Sluka (Hamer, Žabka), 64. Sluka (Křepelka, Haas) – 13. Procházka (Elis, P.)

BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Náhončík) – Sommer, Křepelka, Rajgl, Žabka, Šercl, Vochvest – Hamer, Sluka, Plíšek, Peca, Pavlík, Ďurač, Hruška, Haas, Náhončík, Růžek
    SKLH Žďár nad Sázavou: Havlík, (Macek) – Gürtler, Beran, Joudal, Sochor, Pelikán, Číhal – Procházka, Pražák, Kotrba, Elis, Matas, Brúha, Bačo, Doležal P, Doležal J

Rozhodčí: Folk P – Kotek T, Valda A