Magnitogorsk – Čeljabinsk 5:6 (kon.) | Jaroslavl – Čerepovec 4:1 (kon.) | Viťaz – HC Slovan 6:4 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
6:4 (2:0, 2:1, 2:3)
HC Slovan Bratislava
Sobota 15.09.2018, 16:30 • Viťaz Ice Palace • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (19:13:24)

Československá stopa v utkání

Vojtěch Mozík (VTZ) 1+1, 1 střela, čas na ledě 25:36
    Marek Hrivík (VTZ) 0+0, 0 střel, čas na ledě 5:47

Michal Řepík (SBA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:39
    Lukáš Klok (SBA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:24

Střely na branku: 28 – 28

Je dobojováno. Domácí nakonec dramatickou koncovku zvládli a nad Slovanem si připisují vítězství a dva body do tabulky. Hosté tak dnes zůstávají bez jediného bodu, ač by si ho za hru zejména ve třetí třetině asi zasloužili.

59:31 Arťom ŠVEC-ROGOVOJ - 6:4

59:31
    Viťaz právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto. ARŤOM ŠVEC-ROGOVOJ dokázal trefit zcela prázdnou hostující branku a o dvou bodech je jasno – 6:4. Asistence: Alexej Makejev.

59:24
    Něco málo přes půl minuty do konce třetí třetiny a domácí stále drží velmi těsný stav. Hosté naopak stále cítí šanci na srovnání stavu skóre.

58:48
    Stále se hráčům Slovanu nedaří dostat se ke střele, která by mohla vést k vyrovnání. Jejich tlak se ale stupňuje a hráči Viťazu musí být hodně pozorní.

58:30
    U puku jsou ale domácí hráči, kteří se snaží trefit odkrytou klec. Zatím však hosté nic takového nedovolili.

58:00
    Hosté hrají bez brankáře a se šesti bruslaři v poli.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:58
    A další pokus hostů nekončí vyrovnávací brankou. Stále se tak hráči Slovanu tlačí před branku Viťazu, obrana však zatím odolává

55:49
    Bratislavané mají drtivý tlak a snaží se vyrovnat. Nyní k tomu opět neměli daleko, ale střela Řepíka skončila mimo tři tyče.
    53:31 Rudolf ČERVENÝ - 5:4

53:31
    Slovan právě vstřelil branku!
    Další využitá přesilovka hostů a ti jsou domácím na dostřel jediné branky. RUDOLF ČERVENÝ dostal puk za Ortiova záda a Slovan stále dýchá – 5:4. Asistence: Eric Gelinas.

53:12
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Nikolaj Stasenko – 2 min., hrubost).

51:52
    Domácí lavička si bere oddechový čas.
    51:52 Adam LIŠKA - 5:3

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 13. Makejev (Stoljarov), 16. Rendulić (M. Aaltonen, Mozík), 31. Makejev (A. Nikulin, A. Lazarev), 40. Mozík (Šinkevič, Stoljarov), 48. M. Aaltonen (A. Sjomin, Rendulić), 60. Švec-Rogovoj (Makejev) – 28. Červený (Šimun), 46. Rau (Gelinas, Taffe), 52. Liška (Chipchura), 54. Červený (Gelinas)

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Jevsejenkov, Stasenko, Golovkov, Mozík, Katičev, Šinkevič, Gončarov – Makejev, A. Nikulin, Stoljarov – Rendulić (A), M. Aaltonen (A), A. Sjomin – N. Komarov, Hrivík (C), Kokarev – Vyglazov, Švec-Rogovoj, A. Lazarev – Mojsejev.
    HC Slovan Bratislava: Čiliak (Štěpánek) – Gelinas, Sersen (C), Klok, Grman, Švarný (A), Schaus, Bačik, Baranov – Lunter, Taffe, Řepík (A) – Liška, Chipchura, Lamper – Sukel', Rau, Virta – Hrnka, Šimun, Červený.

Rozhodčí: Sidorenko, Sojn – Viljugin, Ponamarenko

Diváci: 4 046