Havlíčkův Brod – Jihlava 3:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 3:2 (kon.) | Přerov – Vítkovice 2:3 (po pr.)
HC Litvínov – Kobra 5:1 (kon.) | Kladno – Třemošná 7:4 (kon.) | Liberec – Tábor 4:0 (kon.)
Kometa Brno – Žďár n/S 11:0 (kon.) | Sparta – PZ Kladno 9:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:3 (1:0 po s.n.)
Třinec – Warriors Brno 4:3 (kon.) | HK MD Šumperk – Technika Brno 5:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 5:4 (kon.)
Č. Budějovice – Dynamo 5:6 (po pr.) | Chomutov – Plzeň 0:4 (kon.)
konec
Rytíři Kladno
7:4 (2:0, 3:2, 2:2 - N 0:0 - 0:1)
HC Meteor Třemošná
Sobota 15.09.2018, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Západ
Partner:
     
    Konec zápasu. (14:23:47)
     
    Třemošná právě vstřelila branku!
    Jediným úspěšným nájezdníkem se stal KAREL MALKOVSKÝ.
     
    5. série
    0:1
    Hrabík neproměňuje.
     
    5. série
    0:1
    Kozlík neproměňuje.
     
    4. série
    0:1
    Koštoval neproměňuje.
     
    4. série
    0:1
    Holý neproměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Sojka neproměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Houdek neproměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Ullrych neproměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Beránek neproměňuje.
     
    1. série
    0:1
    Šapovaliv neproměňuje.
     
    1. série
    0:1
    Malkovský proměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Konec zápasu.
     
    63:00
    Chrenka se pokusil o hattrick, ale branku těsně minul.
     
    62:16
    Sojka utekl obraně, ale ani tentokrát se mu nepodařilo Ženíška překonat.
     
    61:35
    Sojka se pokusil překonat Ženíška, ale neuspěl.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    Konec zápasu.

    Marek Landa

    Branky a nahrávky: 6. Ullrych (Šapovaliv, Chrenka), 16. Hrabík (Bareš), 27. Chrenka (Alscher, Sojka), 36. Hrabík (Ticháček, Nedvěd), 39. Alscher, 51. Chrenka (Havel), 55. Sojka – 35. Borák (Balák), 38. Holý, 55. Steinbrücker (Pešek), 60. Borák (Albrecht), rozh. náj. Malkovský

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:1   Malkovský (MTT)
    0:1   Šapovaliv (KLA)
    2. série:
    0:1   Beránek (MTT)
    0:1   Ullrych (KLA)
    3. série:
    0:1   Houdek (MTT)
    0:1   Sojka (KLA)
    4. série:
    0:1   Holý (MTT)
    0:1   Koštoval (KLA)
    5. série:
    0:1   Kozlík (MTT)
    0:1   Hrabík (KLA)


    Rytíři Kladno: Suk (Gabriška) – Tomšík, Alscher, Havel, Koštoval, Kohlíček, Ticháček – Kouba, P. Bareš, Procházka, Sojka, Hrabík, A. Bareš, Nedvěd, Šapovaliv, Ullrych, Chrenka
    HC Meteor Třemošná: Prchlík (Ženíšek) – Trachta, Čarda, Houdek, Plecitý, Malkovský, Poch, Balák – Schindler, Kochlík, Sieger, Borák, Steinbrücker, Pešek, Holý, Lajoš, Beránek, Albrecht

    Rozhodčí: Čáp – Hána, Dědek