Mountfield HK – Pardubice 6:0 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 3:5 (kon.) | Slavia – Plzeň 3:2 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:5 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Sparta 3:6 (kon.)
Třinec – Zlín 3:4 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:5 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 3:4 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Salzburg 5:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:6 (0:3, 2:2, 1:1 - N 0:1)
HC Sparta Praha
Sobota 15.09.2018, 13:15 • Zimní stadion Kotlina • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

Dnes je to ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalšího onlajnu se těším na počtenou. Ještě bych vás rád pozval na utkání A-mužstva, které zahajuje sezonu proti Moravským Budějovicím, a to od 17:00. (15:51:32)

Utkání bylo vyrovnané jen v první třetině, kde si Sparťanští vytvořili i zlomový náskok zápasu. Ve zbylých dvou třetinách se prosadili oba mančafty, ale na vítězství Pražanů to nic nezměnilo. Sparta vyhrála i nadstavbovou část, kdy rozhodla po 51 sekundách.

60:51 PRYMULA - 3:7

60:51
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparťané získávají i bonusový bod! Muž zápasu Lukáš Rousek zadovkou oslovil mezi kruhy PATRIKA PRYMULU, který pověsil puk do pravého horního rohu! Asistence: Lukáš Rousek.

60:30
    Hosté jsou v útočném pásmu, kde se o ně starají hráči Bruslařů.

60:01

Po šedesáti minutách vyhráli hosté rozdílem tří branek. Následovat bude pětiminutové prodloužení o bonusový bod.

59:57
    Tak to je neskutečné co domácí hráči nedali! Škorpík byl zcela mimo svoji brankovou konstrukci a v jeho brankovišti ho zastoupili spoluhráči, kteří zamezili jasnému gólu!

59:40
    Souboj o puk se odehrává za brankou Škorpíka.

59:15
    Domácí v šesti!

58:50
    Domácí se nemohou dostat do pásma Sparty navíc teď zahráli na zakázané uvolnění.

58:19
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha Vorobjev– 5 min., napadení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    55:54 TECL - 3:6

55:54
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři se přeci jen dočkávají další branky, tentokrát v přesilovce! Cachnín přenechal puk u pravého hrazení MARKU TECLOVI, který bez přípravy propálil Škorpíka mezi betony! Asistence: Richard Cachnín a Štěpán Dudycha.

55:40
    Hosté mohli udeřit podruhé ve vlastní nevýhodě! K odraženému puku se mezi kruhy dostal Václav Rubeš, který už už zakončoval do prázdné branky, ale proti jeho střele se výborně přesunul Dominik Arbelovský, který si připisuje další těžký zákrok!
    54:35 PRCHAL - 2:6

54:35
    Hosté se prosazují i ve vlastním oslabení! Lukáš Rousek našel u pravé tyče JAKUBA PRCHALA, který přesně mířenou střelou nad levý beton přidává šestý dílek do sparťanské skládačky! Asistence: Lukáš Rousek.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 21. Hromádka (Vyvial), 30. Tecl (Kopic, Petržilka), 56. Tecl (Cachnín, Dudycha) – 16. Kropáček (Gajdoš, Vitouch), 19. Havlín (Prymula, Pšenička), 20. Vitouch (Rousek), 22. Rousek (Kropáček), 27. Havlín (Rousek, Kropáček), 55. Prchal (Rousek), 61. Prymula (Rousek)

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (21. Arbelovský) – Dudycha, D. Vacík, Dvořák, Najman, Pejchal (A), Krejčí, Adam – Petržilka, Cachnín (A), Tecl (C) – Kopic, Kohout, Hromádka – Klofáč, Vaňous, Košťál – Vyvial, Fiala
    HC Sparta Praha: Škorpík (Cichoň) – Pika, Havlín (A), Prchal, Vorobjev, Tomek, Gajdoš – Prymula, Klimo, Schwamberger (A), Kropáček, Slavíček, Obadal, Rubeš, Pšenička, Rousek, Gluzman, Čech (C), Vitouch

Rozhodčí: Martin Kratochvíl – Petr Křivohlavý, Radek Špringl