Brozany – Benešov 1:1 (6:5 po pen.) | Dobrovice – Ústí n/O 5:2 (kon.) | Jirny – Velvary 0:0 (5:4 po pen.)
Litoměřicko – Olympia Radotín 3:2 (kon.) | Písek – Domažlice 1:0 (kon.) | Převýšov – Karlovy Vary 3:2 (kon.)
Štěchovice – Králův Dvůr 1:1 (7:6 po pen.) | Vyšehrad – Vltavín 3:2 (kon.) | Živanice – Zápy 1:3 (kon.)
TJ Sokol Živanice
1:3 (1:1)
SK Zápy
Středa 19.09.2018, 17:00Česká fotbalová liga • 17. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (19:12:38)

Je konec! Zápy zvládly duel na půdě Živanic a vítězí 3:1! Domácí celek přitom sehrál skvělý první poločas. Hostující Zápy byly sice po celou dobu aktivnější, ale ve 28. minutě poslal Živanice do vedení Milan Ujec! Domácímu celku však vedení dlouho nevydrželo. O tři minuty později totiž dokázal vyrovnat Jan Jelínek! Ve druhé půli ale dostal druhou žlutou kartu Ujec. Hosté přesilovku využili dvacet minut před koncem, kdy se trefil Svoboda. Deset minut před koncem navíc přidal pojistku Jan Jelínek.

90+3

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Eliáš, přichází Balvín.

89
    Žlutou kartu dostává Eliáš (SK Zápy).

88
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Macek.

86
    Domácí fanoušci se hlasitě zlobí na hlavního arbitra, který jednomu z hráčů Živanic odpískal útočný faul. Rozehrávat budou hosté.

84
    Domácí celek se v posledních minutách nastěhoval před pokutovým územím, ale nikdo v oranžovém se nemůže dostat ke střele.

82
    Živanice zahrávaly rohový kop. Prudký centr sice přiletěl na malé vápno, ale nikdo v oranžovém se neprobil do zakončení.
    80. Jan JELÍNEK - 1:3

80
    Zápy právě vstřelily branku!
    Zápy po obrovské chybě v domácí rozehrávce zvyšují své vedení na 3:1! Domácí stoper nedokázal poslat malou domů. Míč mu vypíchl JAN JELÍNEK a s přehledem propálil domácího brankáře!

78
    Živanice se i v deseti lidech tlačí do útoku, ale na pozornou obranu Záp zatím nemohou najít recept.

76
    Asistent rozhodčího zastavil další akci domácího celku kvůli ofsajdu.

74
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Kakrda, přichází Ptáček.

73
    Domácí fotbalisté jsou hodně frustrovaní a nemohou se v klidu usadit na polovině svého soupeře. Rozehrávku Živanic brzdí nepřesnosti.
    71. Václav SVOBODA - 1:2

71
    Hosté se dostávají do vedení! Před branku domácího celku přiletěl krásný centr z levé strany. Od vzdálenější tyče přiletěl míč zpátky na malé vápno a VÁCLAV SVOBODA poslal hosty do vedení!