8:7 (1:1, 3:2, 4:4)
FbŠ Bohemians
Středa 19.09.2018, 10:00 • MSH Mladá Boleslav • Livesport Superliga • 1. kolo

59:59
    Tak ještě uvidíme trestné střílení! Jiří Curney byl v úniku faulován a zakončuje mimo prázdnou branku.
    59:20 Patrik ŠEBEK - 8:7

59:20
    Bohemians právě vstřelili branku!
    A přece to bude ještě drama. PATRIK ŠEBEK dostal přihrávku a snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Adam Růžek.

53:13
    Střídání v týmu FbŠ Bohemians: ze hřiště odchází Michal Kotouček, přichází Ondřej Kratěk.
    53:13 Jiří CURNEY - 8:6

53:13
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A Boleslav dokonává obrat, zkrátka a jednoduše ostrostřelec JIŘÍ CURNEY dostal míček a z pravé strany se nemýlil a vyhání Kotoučka z branky, kterého střídá Kratěk. Asistence: Petr Krzyžanek.

52:06
    A to se vidí málokdy, hostující trenér Michal Jedlička dostává trest 2+10 minut za nesportovní chování a Bohemians tak bude hrát v oslabení.
    51:39 Josef PLUHAŘ - 7:6

51:39
    A průběh třetí třetiny je jako přes kopírák té druhé. Opět se domácím daří otočit vývoj hry a již se dostávají do vedení brankou JOSEFA PLUHAŘE. Asistence: Jan Řehoř.
    48:55 Martin TOKOŠ - 6:6

48:55
    A je opět vyrovnáno! Gruber vzal míček a rychle s ním přešel do útoku a pod nohy protihráče s emu podařilo přihrát před branku na MARTINA TOKOŠE a ten vyrovnává na 6:6. Asistence: Jakub Gruber.
    46:26 Jiří CURNEY - 5:6

46:26
    Domácí snižují, kdy Pluhař z levého rohu nahodil puk před branku, kde byl připravený JIŘÍ CURNEY, který uspěl se svou dorážkou. Asistence: Josef Pluhař.
    45:26 Daniel CABEJŠEK - 4:6

45:26
    No a už je to opět o dvě branky! Rychlý protiútok a nádherná branka z otočky v podání DANIELA CABEJŠEKA. Asistence: Patrik Šebek.
    43:23 Jakub BURŠÍK - 4:5

43:23
    A stejně jako ve druhé třetině, i v této mají Bohemians lepší vstup do utkání a dostávají se opět do vedení. O další branku svého týmu se postaral JAKUB BURŠÍK, na jehož střelu ze střední vzdálenosti nezareagoval Musil. Asistence: Pavel Čihák.

42:33
    V rámci této dnešní školní akce, kdy se hraje převážně před školními dětmi, sleduje toto utkání 1 222 diváků.
    41:33 Patrik ŠEBEK - 4:4

41:33
    A je tu vyrovnání, kdy Růžek přihrává zpoza branky a PATRIK ŠEBEK se dobře natlačil před branku a doráží míček za záda Musila. Asistence: Adam Růžek.
    39:32 Jiří CURNEY - 4:3

39:32
    A Mladá Boleslav těsně před koncem druhé třetiny využívá přesilovou hru, kdy si hráči dobře rozebrali hostující obranu a JIŘÍ CURNEY se se svou střelou na protější tyč nemýlil. Asistence: Milan Tomašík.

39:10
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Patrik Kieler – 2 min., Držení).

36:04
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Jiří Curney – 2 min., nadzvedání hokejky).

34:12
    Kotouček opět jen vyrazila dobíhající Tokoš nedokázal dorazit míček do branky a poslal jej mimo.
    33:20 Milan TOMAŠÍK - 3:3

33:20
    Petr Krzyžanek vystřelil z levé strany a Kotouček pouze jeho pokus vyrazil před sebe a Petr Krzyžanek se dostal opět k míčku a přihrával na volného MILANA TOMAŠÍKA, který se do prázdné branky nemýlil. Asistence: Petr Krzyžanek.

31:30
    Boleslav se dostala do rychlého protiútoku, ale Jaromír Ekl ani nadvakrát nedokázal přehodit ležícího Kotoučka v brance.
    30:10 Filip ZAKONOV - 2:3

30:10
    Domácím se daří snížit na rozdíl jedné branky. Vybojovaný míček v útočné třetině a následná pěkná střela z první od FILIPA ZAKONOVA, který se trefuje k pravé tyčce. Asistence: Josef Pluhař.

29:41
    Musil vyběhl z branky, ale nepodařilo se mnu dobře vykopnout míček. Do zakončení se dostal soupeř, který se pokoušel trefit odkrytou branku, ale Musil se stačil vrátit do branky a skluzem vyrazil míček.
    26:04 Tomáš KINDL - 1:3

26:04
    Bohemka zabrala na své agresivitě a vybojovala míček za brankou, odkud přišla přihrávka Růžka a z pravé strany ihned z první zakončoval TOMÁŠ KINDL. Asistence: Adam Růžek.
    23:24 Jakub BURŠÍK - 1:2

23:24
    JAKUB BURŠÍK dostal míček na pravou stranu, šikovně si jej zpracoval a následně pěknou ranou dává vedoucí branku. Asistence: Josef Juha.

18:59
    Patrik Šebek nyní doběhl odražený míček od Musila a přestřeluje polo odkrytou branku!

14:11
    Hra se i trochu zrychlila a pohotové zakončení domácího hráče, ale Kotouček kryje jeho pokus z levé strany.
    11:55 Kryštof KRBEC - 1:1

11:55
    Z rohu palubovky vyslal křižnou přihrávku Růžek, který svou přihrávkou našel KRYŠTOFA KRBCE a ten svižnou ranou dává vyrovnávací branku. Asistence: Adam Růžek.

09:03
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Tomáš Kadlec – 2 min., Bránění ve hře).
    04:36 Milan TOMAŠÍK - 1:0

04:36
    Pluhař jen tak nahodil vzduchem míček před branku a MILAN TOMAŠÍK pohotově doklepl míček do branky. Asistence: Josef Pluhař.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 5. Tomašík (Pluhař), 31. Zakonov (Pluhař), 34. Tomašík (Krzyžanek), 40. Curney (Tomašík), 47. Curney (Pluhař), 49. Tokoš (Gruber), 52. Pluhař (Řehoř), 54. Curney (Krzyžanek) – 12. Krbec (Růžek), 24. Buršík (Juha), 27. Kindl (Růžek), 42. Šebek (Růžek), 44. Buršík (Čihák), 46. Cabejšek (Šebek), 60. Šebek (Růžek)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Musil (Macík) – Novák, Řehoř, Kadlec, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Ekl, Tadeáš Chroust, Tokoš – Pluhař, Gruber, Curney – Tomašík, Šlechta, Natov.
    FbŠ Bohemians: Kotouček (54. Kratěk) – Zezulka, Forman, Křivanec, Šneberger, Šefčík, Čihák, Krbec, Janata – Šebek, Krebner, Juha – Netrefa, Buršík, Kieler – Kindl, Cabejšek, Růžek – Pour.

Rozhodčí: Jiří Kropáček a Tomáš Novák