Akhisarspor – FK Krasnodar 0:1 (kon.) | Besiktas – Sarpsborg 3:1 (kon.) | Genk – Malmö 2:0 (kon.)
Lazio – Apollon Limassol 2:1 (kon.) | Marseille – Frankfurt 1:2 (kon.) | Fehérvár – BATE 0:2 (kon.)
PAOK – Chelsea 0:1 (kon.) | Rapid – Spartak 2:0 (kon.) | Rennes – Jablonec 2:1 (kon.)
Sevilla – Standard 5:1 (kon.) | Villarreal – Rangers 2:2 (kon.) | Dynamo Kyjev – Astana 2:2 (kon.)
Larnaka – Curych 0:1 (kon.) | Arsenal – Vorskla Poltava 4:2 (kon.) | Celtic – Rosenborg 1:0 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Fenerbahce 4:1 (kon.) | Dudelange – AC Milán 0:1 (kon.) | Kodaň – Zenit 1:1 (kon.)
Ludogorec – Leverkusen 2:3 (kon.) | Olympiakos – Real Betis 0:0 (kon.) | RB Lipsko – Salzburg 2:3 (kon.)
Slavia – Bordeaux 1:0 (kon.) | Sporting – Karabach 2:0 (kon.) | Trnava – Anderlecht 1:0 (kon.)
Sevilla FC
5:1 (2:1)
Standard Lutych
Čtvrtek 20.09.2018, 18:55 • Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán, Sevilla • Evropská liga • Skupina J

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, díky za pozornost a hezký zbytek dne. (20:55:22)

Fauly: 9:12

Zápas je u konce a skončil jednoznačným vítězstvím domácí Sevilly, která rozdrtila Standard Lutych 6:1. Po prvním poločase to přitom na takový výprask nevypadalo. Skóre otevřel z přímého kopu Éver Banega, pak za hosty vyrovnal Moussa Djenepo, ale za dvě minuty vrátil domácím vedení Franco Vázquez. Ve druhém poločase pak Sevilla své dílo dokončila, Standard vůbec nestíhal. Už ve 49. minutě se prosadil Wissam Ben Yedder, který pak Ochou překonal ještě jednou. Pak dal ještě výsledku konečnou podobu 5:1 Éver Banega z penalty.

90+2

90+2
    Obrana Lutychu vůbec nefunguje. Tentokrát z levé strany pálil Pablo Sarabia a Ochoa musel znovu zasahovat.

90+1
    Maxime Lestienne je nespokojený, protože jeho centr z pravé strany našel jen Vaclíka.

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Nolito měl na kopačkách tutovku, mohl přidat šestý gól Sevilly. Ale Ochoa mu skvěle zmenšil střelecký úhel a míč vyrazil.

90
    Z pravé strany centroval Pablo Sarabia, s tímto neměl mexický brankář Lutychu Guillermo Ochoa žádný problém.

89
    Nolito pálil z pravé strany zevnitř vápna. Ta byla zablokovaná a sražená na rohový kop.

89
    Collins Fai centroval z levé strany, ale byl to hodně špatný míč, který nikoho z hráčů Lutychu nenašel.

88
    Constantinos Laifis odvedl vzadu dobrou práci, nepustil do šance Banegu.

88
    Nolito byl v ofsajdu, rozehrávat budou hosté.

87
    Rohovému kopu se Lutych ubránil.
    86. Sarabiu skvěle vychytal Ochoa

86
    Pablo Sarabia se chtěl také zapsat na střeleckou listinu. Po Promesově přihrávce vystřelil z první levačkou, ale Ochoa ho reflexivně vychytal.

85
    Renaud Emond to přehnal s tvrdostí a před vápnem Sevilly nedovoleně poslal na zem Royueho Mesu.

84
    Luis Pedro Cavanda zavedl míč na polovinu Sevilly, ale je to ze strany Standardu hodně pomalé.

83
    Pablo Sarabia se rozběhl po pravém křídle a předal míč Nolitovi, Ten se ke střele nedostal, ale nakonec z levé strany pálil Wissam Ben Yedder. Cílil na hattrick, ale netrefil branku.

Petr Sumbal

Branky: 8. Banega, 41. F. Vázquez (Navas), 49. Ben Yedder (Arana), 70. Ben Yedder (Banega), 75. Banega (pen.) – 39. Djenepo (Luyindama Nekadio)

Karty:   2. Amadou (SEV), 32. Roque (SEV), 38. Kjaer (SEV) – 3. Djenepo (STA), 59. Carcela-González (STA)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 12:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 9:12.
    Sevilla FC: Vaclík – Carriço, Kjaer, Sergi Gómez – Navas (C) (80. Nolito), Banega, Amadou (15. Roque), F. Vázquez (76. Sarabia), Arana – Promes, Ben Yedder.
    Náhradníci: Soriano – Roque, Nolito, André Silva, Sarabia, Gnagnon, Aleix Vidal.

Standard Lutych: Ochoa – Cavanda, Luyindama Nekadio, Laifis, Fai – Vanheusden – Cimirot, Djenepo (62. Lestienne), Marin, Sá (62. Emond) – Carcela-González (C) (78. Agbo).
    Náhradníci: J-F. Gillet – Agbo, Kosanović, Emond, Pocognoli, Lestienne, Balikwisha.

Rozhodčí: Mežeika – Šimkus, Kazlauskas