Brno – Slovácko 1:3 (kon.) | Ostrava – Karviná 1:0 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:3 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:3 (0:1)
1.FC Slovácko
Neděle 23.09.2018, 10:15 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • Juniorská liga – Morava • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Pěkný den! Juniorská liga pokračuje v neděli devátým kolem. Dnes budeme společně sledovat utkání mezi FC Zbrojovka Brno a 1. FC Slovácko.

Hosté z Uherského Hradiště aktuálně vévodí v moravské tabulce. Z osmi utkání získalo Slovácko celkem 15 bodů při skóre 21:10. A právě toto nejlepší skóre určuje, kdo je v tabulce na prvním místě. Nejlepšími střelci Slovácka jsou Filip Kubala a Tomáš Zajíc, kteří mají shodně po pěti gólech.

Domácí Zbrojovka šlape v tabulce hostům na paty, aktuálně má 13 bodů se skóre 15:11. Ve vyrovnané tabulce patří Brnu třetí místo. Nejlepším střelcem Zbrojovky je Martin Zikl, který má na kontě pět zásahů.

FC Zbrojovka Brno: Mrázek – Blažík (C), Nomilner, Gáč, Sukup, Pachlopník, Bariš, Moučka, Zikl, Jambor, Kroutil
    Náhradníci: Trbušek – Pyš, Hykš, Rogožan, Holman, Kropáček

1. FC Slovácko: Nemrava – Hajnoš, Olšanský, Tkáč (C), Miklík, Řihák, Kohút, Hellebrand, Krejčík, Zajíc, Petr
    Náhradníci: Trmal – Leskovjan, Obdržálek, Šánek, Bubalo

Rozhodčí
    : Zelinka – Podaný, Dobrovolný

Hráči obou mužstev jsou již připraveni k zápasu. Utkání nám za chvilku začne.

Domácí tým nastoupí v tradiční červené kombinaci dresů, hosté v bílé kombinaci.

O výkop se obstarají hráči 1. FC Slovácko.

1

1
    Slovácku se nepodařilo první rozehrávka, míč skončil za brankou domácích. Mrázek bude vykopávat od své branky.

2
    A podobná situace na druhé straně, Zikl si špatně zpracoval míč a ten skončil mimo hřiště.

3
    Hráči Brna vybojovali první rohový kop v utkání.

3
    Odcentrovaný míč odvrátila obrana hostů. Zbrojovka si rohový kop zopakuje, tentokrát z druhé strany.

3
    Hráčům Brna se nepodařilo nijak zakončit a tak bude Nemrava rozehrávat od své branky.

4
    Dlouhý nákop brněnského týmu nikoho nenašel. K míči se dostávají hráči Slovácka, kteří se snaží rozehrát po pravé straně hřiště.

4
    Do prvního útočného úniku se vydalo Slovácko, odcentrovaný míč odkopává pozorná obrana Brna.

4
    I hosté si zkusí první rohový kop v utkání.

4
    Odcentrovaný míč odhlavičkoval první obránce Zbrojovky.

6
    Útok Slovácka zastavil útočný faul. Brno bude rozehrávat z vlastního pokutového území.

8
    Těsně za útočnou polovinou hřiště byl faulován Miklík. Slovácko bude pokračovat v útočné akci.

10
    Kohútovi se nepodařila rozehrávka. Mrázek bude odkopávat.

11
    Po centru z pravé strany se dostal k hlavičce Zikl, jeho pokus těsně minul brankovou konstrukci. První větší šance pro Brno!

13
    Hráči Slovácka se uvolnili ve středu hřiště, finální přihrávku odvrací obrana Zbrojovky.

15
    Slovácko dostává k dispozici rohový kop.

15
    Kopnutý roh se dostal až na druhou stranu hřiště, Slovácko pokračuje v útočné kombinaci, zatím se jim však nedaří prolomit pozornou obranu Zbrojovky.

16
    Na dlouhý centr Slovácka nikdo nedosáhl, domácí Zbrojovka bude odkopávat od své branky.

19
    Po necelých 20 minutách hry vidíme především boj o střed pole. Při míči jsou daleko více favorité ze Slovácka.

21
    Hosté se snaží prokombinovat do pokutového území Brna, nedaří se jim však finální rozehrávka.

28
    Hráči Slovácka se tlačili do útoku, tížení efekt to však nemělo.

28
    Velká šance Brna! Na hranici pokutového území napřáhl jeden ze záložníků Zbrojovky, jeho střela těsně minula levou tyč branky Uherského Hradiště.
    28.

32
    Slovácko bude vhazovat na své polovině hřiště.

33
    Dlouhá přihrávka se dostává až k Mrázkovi, který rozehrává na obranu Brna.

35
    Zbrojovka se prokombinovala až do pokutového území, vše ztroskotalo na finální rozehrávce, která byla nepřesná.

40
    K zakončení se dostal hostující Petr, jeho střela však nemířila mezi tři tyče.

40
    Zbrojovka bude zahrávat zajímavou standardní situaci z hranice pokutového území.

41
    Jambor trefil pouze zeď před sebou, míč se poté dostal do zamezí. Hráči Brna zůstanou při míči, jelikož budou zahrávat z levé strany rohový kop.
    41. Přímý kop domácích.

44
    Brankář Slovácka měl velké problémy se zpracováním míče na rohu pokutového území, situaci však nakonec vyřešil a míč rozehrává.

45
    Zbrojovka bude kopat rohový kop z levé strany hřiště.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.

45+1
    Na roh si naskočil jeden z hráčů Brna, jeho zakončení těsně minulo pravou tyč!

45+2

Hráči Slovácka budou do druhého poločasu vstupovat s jednobrankovým náskokem. Druhý poločas začne přibližně ve 11:20.

46

46
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Hellebrand, přichází Zajíc.

46
    Zbrojovka rozehrála druhý poločas.

47
    Na centr Brna si nikdo nenaskočil. Nemrava bude rozehrávat od své branky.

49
    Slovácko se mohlo vydat do zajímavé šance, ale opět ztroskotalo na finální přihrávce.

51
    Zbrojovka bude kopat zajímavou standardní situaci na rohu pokutového území.

53
    Brno je ve druhém poločase aktivnějším týmem, v útoku však dopadá na nepřesnou rozehrávku.

57
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Moučka, přichází Holman.

57
    Zbrojovka bude vhazovat dlouhý aut do pokutového území Slovácka.

60
    Brno po necelé hodině hry daleko více přidalo na agresivitě. Ve druhém poločase je jasně lepším týmem.

61
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Kohút, přichází Bubalo.

61
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jambor, přichází Rogožan.

63
    Brno právě vstřelilo branku!
    K odraženému míči se dostal ZIKL, který propálil hostujícího Nemravu. Zbrojovka srovnává na 1:1!
    63. NOMILNER - 1:1

71
    Pro dlouhý centr hostů si došel pozorný Mrázek.

74
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Pachlopník, přichází Hykš.

77
    Útočnou akci hostů zastavuje ofsajd.
    Nemrava si počkal na přímý kop.

79
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Obdržálek, přichází Šánek.

79
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Krejčík, přichází Leskovjan.

80
    Slovácko jde do vedení! Za pokutovým územím napřáhl PETR a světe div se, jeho pokus zapadl za brankáře Mrázka!
    80. PETR - 1:2

80
    Žlutou kartu dostává Holman (FC Zbrojovka Brno).

83
    Brno bude zahrávat rohový kop z levé strany hřiště.

85
    Domácí Zbrojovka je sice ve druhém poločase o mnoho aktivnější (na střely 23:6), svojí velkou aktivitu však nedokázají prodat ve finální části.

86
    Už to vypadalo, že se do samostatného úniku dostane jeden z útočníků Slovácka, skvěle ho však na poslední chvíli zblokoval jeden z domácích obránců.