Espanyol – Eibar 1:0 (kon.) | Real Sociedad – Rayo Vallecano 2:2 (kon.) | Atlético – Huesca 3:0 (kon.)
Atlético Madrid
3:0 (3:0)
SD Huesca
Úterý 25.09.2018, 22:00 • Estadio Wanda Metropolitano, Madrid • Španělská LaLiga • 6. kolo

69
    Luisinho byl ošetřován už v první minutě, nakonec jich odehrál takřka sedmdesát, než končí po zranění kolene a nahrazuje jej Carlos Akapo. Luisinho sotva dokulhal na lavičku Huescy.

64
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Diego Costa, přichází Gelson Martins.

Diego Costa si skutečně na svůj první gól v nové sezóně bude muset nadále počkat.

56
    Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Samuele Longo, přichází Luis Ezequiel Ávila.

53
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Nikola Kalinić.

Atlético čeká v sobotu derby s Realem na Santiago Bernabéu, trenér Simeone tak nechává oddychnout svému nejdůležitějšímu hráči.

46
    Hosté během poločasové přestávky jednou vystřídali, Juana Hernándeze, zvaného Cucha, nahradil Aguilera.

39
    Svalové zranění trápí Giméneze, na jehož místo nastupuje francouzský mistr světa Lucas Hernández, to ale není klasický stoper, tak bude zajímavé rozložení sil v obraně Atlética, ale na druhou stranu vzhledem k vývoji zápasu to není stěžejní záležitost pro domácí celek.