Česko U21 – Slovensko U21 2:1 (kon.) | Česko – Slovensko 3:3 (kon.)
Středa 26.09.2018, 12:10Turnaj čtyř zemí
    32:09 Sebastián BAČO - 2:1

32:09
    Slovensko U21 právě vstřelilo branku!
    Rázem je ale zaděláno na drama, nenápadnou střelou přesně k tyči se prezentoval SEBASTIÁN BAČO, který rázem snížil na rozdíl jediného gólu – 2:1!
    26:27 Adam KESZI - 2:0

26:27
    Česko U21 právě vstřelilo branku!
    ADAM KESZI si hodně smolně srazil do sítě nastřelený balon a navýšil tím náskok českého týmu – 2:0!

22:42
    A Sita je při chuti i nadále! Jeho ránu po rohovém kopu vytěsnil slovenský gólman na další roh.

22:14
    Zdeněk Sita během krátké chvíle vyslal na Kollára tři zajímavé střely, ani v jednom případě však minisouboj s brankářem Slovenska nevyhrál. Každopádně to byla zatím největší šance druhého poločasu!

18:35
    Šlehofer ranou ze standardní situace protáhl brankáře Němce, který udržel pro české barvy čisté konto!

18:24
    Zdeněk Sita dostává za faul žlutou kartu.

17:52
    Nyní však česká obrana totálně propadla a hned trojice slovenských hráčů šla sama na brankáře! Lukáš Němec nakonec zasahovat nemusel, protože Matúš Šlehofer prostor mezi třemi tyčemi nezasáhl.

12:27
    Lukáš Křivánek znovu ukazuje svoje kvality! Nyní nevěděl, co s balonem a tak u levé lajny napřáhl k prudké střele. Gólman Slovenska jí s vypětím všech sil vytáhl nad břevno!

10:00
    V polovině prvního poločasu měl obrovskou příležitost na srovnání Filip Vaktor, kterého si nepohlídal vracející se Slepčík. V akrobatické pozici ale slovenský futsalista zamířil mimo!

09:02
    Matyáš Blahuta parádní střelou napálil břevno slovenské branky!
    06:09 Lukáš KŘIVÁNEK - 1:0

06:09
    A zkraje sedmé minuty zde máme úvodní branku! LUKÁŠ KŘIVÁNEK se nezalekl ostrého úhlu a takřka od brankové čáry poslal míč pod břevno Kollárovy branky – 1:0!