Havlíčkův Brod – Pardubice 1:6 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 12:1 (kon.) | Kladno – Plzeň 2:3 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 3:4 (kon.) | Technika Brno – Warriors Brno 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Tábor 3:5 (kon.)
Chomutov – Kobra 8:3 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Havířov – Zlín 1:2 (1:2 po s.n.)
Č. Budějovice – Liberec 2:4 (kon.) | Třinec – Vítkovice 2:5 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 6:3 (kon.)
Slavia – Třemošná 7:3 (kon.) | Přerov – Olomouc 5:0 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
6:3 (3:2, 2:0, 1:1 - N 0:0 - 1:0)
PZ Kladno
Čtvrtek 27.09.2018, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu • Skupina Západ

64:19
    Remeš po přihrávce tvrdě napálil puk z pravého puku, kladenský brankář ale jeho pokus sevřel betony.

63:55
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Danda – 2 min., nedovolené bránění).

63:55
    Oddechový čas pro domácí.

63:55
    Hohl posunul dlouhý puk směrem na Kubíka, ten jej ale rychle přikryl.

62:15
    Burger a následně Horn ohrozili Bajgara, ten si ale obě střely ač z různých pozic přesně ohlídal.

61:26
    Blecha doklepával puk za ležícího Kubíka, bohužel pro Karlovy Vary neúspěšně.

60:24
    Hvězda se při hře tří na tři dostal do pozice v pravém kruhu, jeho tvrdá střela ale skončila mimo karlovarskou klec.

60:01

Po základní části nás čeká nadstavbové prodloužení.

59:21
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Šlechta – 2 min., podrážení).

59:07
    Domácí si již nejspíše zajišťují šestou brankou vítězství v dnešním utkání. ROBIN SAPOUŠEK si přesnou zvednutou střelou připisuje v dnešním utkání třetí branku a může slavit hattrick. Asistence: Matěj Bubanec.

58:44
    Burger se s pukem dostal až za modrou čáru, tam byl však zastaven zelenobílou obranou.

56:52
    Energie je již v plném počtu, hosté však stále drží útočnou třetinu.

55:35
    PZ si solidně drží pásmo a kombinuje, zatím se však nedostalo k zakončení.

54:43
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hrůša – 2 min., faul kolenem).

53:30
    Hurta poslal puk z mezikruží, jeho rána ale skončila na mantinelu za brankou.

51:02
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Remeš – 2 min., pozdní dohrání).

50:40
    Remeš se dostal do úniku, před modrou čarou u útočného pásma byl však zastaven.

49:18
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hrůša – 2 min., nedovolené bránění).

49:15
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Pěkný gól v podání Kladna, zpoza kruhu pálil Hříbal, odražený puk poslal na Bajgara z mezikruží Kulich, za rychlého přesunu vystřelil zblízka ŠTĚPÁN VIMMER, na jehož střelu již domácí brankář nestačil. Asistence: Lukáš Kulich, Vojtěch Hříbal.

48:42
    I přes početní výhodu se nedaří hostům držet pásmo a kombinovat v něm, karlovarští hráči často vyhazují a stíhají střídat.

47:23
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Skuhravý – 2 min., podrážení).

46:54
    Zachycení puku ve středním pásmu přineslo Kladnu možnost založení protiútoku, ten však skončil nedaleko za modrou čarou.

45:26
    Kombinace Bubance a Petretiče dala zabrat celému kladenskému týmu, přihrávka z levého kruhu do pravého a tvrdá střela, Kubík ji však pohotově zastavil.

44:52
    Hrůša vypálil puk ze strany, mířený cíl však minul.

43:23
    Blecha z otočky poslal puk na kladenského brankáře, ten vyrazil ramenem.

42:27
    Sapoušek si najel před Kubíka, blafákem ale kladenského gólmana nepřekonal.

41:55
    Hvězda se pokoušel o průnik do pásma, přes modrou se však nedostal a přišel o kotouč.

40:49
    Energie teď v útočném pásmu neproměnila dvě tutovky a po ztrátě puku míří hra na druhou stranu hracího pole.

40:01

Energie si v druhé dvacetiminutovce připsala další dvě branky a odsunula se tak Kladnu o tři góly. Kladno doplácí na častou vylučovanost a domácí toho perfektně využívají. Ve 24. minutě se podařilo při dorážecí tlačenici před Kubíkem dostat puk za brankovou čáru Robinu Sapouškovi, který si připsal druhou branku tohoto utkání. Dvě minuty před koncem třetiny se prosadil Alexandr Remeš, ten přesně trefil odkrytou část kladenské klece a také si připsal druhý gól v dnešním zápase. Poslední perioda začne v 19:36.

40:00

39:35
    Šlechta parádně střílel z velkého úhlu, vysoký puk ale jeho cíl minul.

38:22
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Burger – 2 min., podrážení).

37:03
    Energie se odsouvá již o třetí branku a dělá tak Kladnu složitější návrat do hry. Domácí si najeli do útočné třetiny, kde následně obdržel puk ALEXANDR REMEŠ, ten přesně trefil místo za Kubíkem a navyšuje tak náskok svého týmu. Asistence: Jan Botoš, Josef Blecha.

36:47
    Hrůša poslal puk na kladenskou klec, obrana hostí ale jeho pokus zastavila.

35:59
    Obě mužstva nedobře rozehrála a tak se hra rychle přesunuje z jedné strany na druhou.

34:40
    Ve vlastním oslabení se podařilo Märzovi dostat do úniku, svou tvrdou střelou ale Kubika nepřekonal.

32:58
    Hanousek se pokoušel dostat odražený puk za Bajgara, ten se ale mrštně přesunul a zakryl tak prostor u tyče, na který mířil kladenský kapitán.

32:40
    Oddechový čas pro hosty.

32:40
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vogel – 2 min., napadení).

32:06
    Vimmer kličkoval s pukem v mezikruží, karlovarská obrana ho však o kotouč rychle obrala a buduje protiútok.

31:00
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Hrůša.

30:22
    Sapoušek dostal Kubíka na záda, puk za brankáře hostí ale nedostal.

29:16
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Hurta – 2 min., sekání).

28:41
    Skuhravý se dostal za kladenskou obranu a sám před Kubíkem zkoušel stahovačku, kotouč mu však při zakončení sjel z hole a skončil za bránou.

27:50
    Remeš dostal sraženou přihrávku do mezikruží, z otočky však branku Kladna minul.

26:55
    Nepovedená rozehrávka domácích skončila až na druhé straně ledové plochy a rozhodčí odpískal zakázané uvolnění.

25:47
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Hříbal – 2 min., nedovolené bránění).

25:29
    Prošek si s kotoučem najel zprava před Kubíka, svou střelou však brankáře hostí nepřekonal.

24:10
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Blecha – 2 min., hrubost).

23:37
    Domácí si vedou velice dobře při přesilovkách a využívají i tu třetí. ROBIN SAPOUŠEK se se spoluhráči snažil dorazit puk do kladenské klece, byl úspěšný a Energie znovu slaví. Bez asistence.

23:17
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Danda – 2 min., napadení).

22:26
    Druhý icing hostí během chvíle, vhazovat se bude znovu u Kubíka.

21:53
    Burger poslal kotouč od modré, jeho střela byla však zblokována domácí obranou.

20:51
    Bubanec to po přihrávce zkoušel zleva, Kubík se ale včas přesunul a pokus o navýšení karlovarského náskoku zablokoval.

20:01

Svižná a útočná, taková byla první třetina. Celkově bylo vstřeleno pět branek. Skóre otevřel kladenský Pavel Šugár již ve 3. minutě, po přihrávce se trefil z mezikruží nad Bajgarovo rameno. Odpověď přišla již po dvou minutách hry, Blecha propálil Kubíka po zachycení odraženého puku zprava a využil tak první karlovarskou přesilovku. Po třech minutách navázal na svého spoluhráče Remeš, ten přesně vsítil pod ruku kladenského gólmana a Energie tak byla na koni. Ve 13. minutě se však podařilo hostům vyrovnat, zásluhou Šugára, který si po přesném zásahu k levé tyči připsal druhý gól v tomto utkání. Poslední branka energetiků padla také v početní výhodě, Sapoušek si najel k pravému kruhu kam dostal přihrávku a trefil místo za Kubíkem, který se nestihl přesunout. Druhá dvacetiminutovka začne v 18:50.

20:00

19:50
    Kladno vjíždí s kotoučem do útočné třetiny, nic zvláštního však již vymyslet nestihne.

18:57
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Houdek – 2 min., sekání).

18:37
    Domácí si drží pásmo a snaží se kombinovat.

16:39
    Druhá využitá přesilovka ve prospěch Karlových Varů. Pěkná kombinace Petretič, März a následně ROBIN SAPOUŠEK, který přesně zavěsil puk pod horní tyč branky hostí. Asistence: David Petretič, Lukáš März.

16:01
    Vogel pálil z modré od mantinelu, jeho pokus zastavil Kubík bez větších problémů.

15:30
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Hvězda – 2 min., vysoká hůl).

14:59
    Po ofsajdu hostí se hraje hlavě ve středním pásmu a ani jeden z celků se nedokáže dostat přes modrou.

13:31
    Hanousek zůstal po tvrdém hitu u mantinelu v karlovarském pásmu ležet na ledové ploše, po chvíli se ale s pomocí spoluhráčů zvedl a s doprovodem lékaře odjel na kladenskou střídačku.

12:42
    A máme znovu vyrovnáno! Ve výhodě si kotoučem najel do levého kruhu PAVEL ŠUGÁR a následně přesně zasáhl odkrytou část brány pod Bajgarovou rukou. Šugár si tak připisuje již druhý gól v tomto utkání. Bez asistence.

11:23
    Remeš se s pukem dostal až do těsné blízkosti před Kubíka, svým pokusem o zasunutí kotouče mezi betony kladenského brankáře ale neuspěl.

10:39
    Hříbal to zkoušel od modré, trefil ale připravenou lapačku domácího brankáře.

08:54
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Botoš – 2 min., hákování).

08:38
    Zelenobílí drží Kladno ve vlastním pásmu a znemožňují mu tak jakoukoliv útočnou činnost.

07:31
    Další branka pro domácí a změna z vyrovnaného stavu. Jan Botoš nahrával ALEXANDRU REMEŠOVI do pravého kruhu, odkud karlovarský útočník trefil skulinu pod Kubíkovou rukou. Asistence: Jan Botoš.

06:47
    Bubanec dostal přihrávku těsně před kladenského gólmana, po zpracování puku však střílel mimo.

04:33
    Energie vyrovnává a zároveň využívá svou první přesilovku tohoto utkání. Patrik Hohl nahodil kotouč na Kubíka zleva, JOSEF BLECHA odražený puk zachytil a kladenského brankáře prohodil na druhé straně. Asistence: Patrik Hohl.

04:23
    Vosykovi se daří vyhodit kotouč mimo nebezpečí a Kladno střídá.

03:50
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Kulich – 2 min., sekání).

02:51
    PAVEL ŠUGÁR po kombinaci v útočné třetině obdržel kotouč přímo na hokejku a z mezikruží trefil prostor nad Bajgarovým ramenem. Asistence: Adam Horn, Sebastian Redlich.

02:38
    Energie se pokoušela vytvořit protiútok, přes modrou čáru se ale nedostala.

01:47
    Rejna hned po vhazování ohrozil Bajgara svou svižnou střelou, karlovarský gólman ale nezaváhal a puk zachytil.

01:08
    Kulich se dostal ke střele zpoza levého kruhu, domácí obrana jí však zblokovala.

00:07
    Úvodní buly pro energetiky, ti se s pukem ženou do útočné třetiny.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Bajgar (Kubát) – Hohl, Vogel, Petretič, Houdek, Prošek – Bubanec, Sapoušek, März, Blecha, Botoš, Remeš, Šlechta, Hrůša, Skuhravý

PZ Kladno: Kubík (Barták) – Hříbal, Malý, Hvězda, Danda, Burger, Deniger, Horn – Hurta, Redlich, Šugár, Kulich, Hanousek, Vimmer, Rejna, Vosyka, Bašta, Cihelka

Rozhodčí: Malota – Zimmermann, Baxa.

PZ Kladno PZ Kladnu se zatím v lize nedaří, ze čtyř zápasů jsou to čtyři prohry. Naposledy sehrál dnes hostující tým utkání proti Kladnu a prohrál 0:8. Je tak jako jediný tým bez bodu na poslední příčce západočeské skupiny.

HC Energie Karlovy Vary Domácí mužstvo má za sebou čtyři utkání z nichž se jim však podařilo v základní hrací době vyhrát pouze jednou. Poslední zápas byl tím zlomovým, kde se Energie předvedla na ledě Třemošné a nedala domácím prostor, po 60 minutách zvítězil karlovarský dorost 7:0 a je zatím se čtyřmi body na osmé příčce tabulky západočeské ligy dorostu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 5. Blecha (Hohl), 8. Remeš (Botoš), 17. Sapoušek (März, Petretič), 24. Sapoušek, 38. Remeš (Botoš, Blecha), 60. Sapoušek (Bubanec), rozh. náj. Skuhravý – 3. Šugár (Horn, Redlich), 13. Šugár, 50. Vimmer (Kulich, Hříbal)