Havlíčkův Brod – Pardubice 1:6 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 12:1 (kon.) | Kladno – Plzeň 2:3 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 3:4 (kon.) | Technika Brno – Warriors Brno 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Tábor 3:5 (kon.)
Chomutov – Kobra 8:3 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Havířov – Zlín 1:2 (1:2 po s.n.)
Č. Budějovice – Liberec 2:4 (kon.) | Třinec – Vítkovice 2:5 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 6:3 (kon.)
Slavia – Třemošná 7:3 (kon.) | Přerov – Olomouc 5:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
2:5 (1:1, 0:1, 1:3 - N 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 27.09.2018, 18:00 • WERK ARENA • Extraliga dorostu • Skupina Východ

59:36
    Machů sevřel puk v rukavici a už míří na trestnou lavici.

54:04
    Šotkovský dostává menší trest za podrážení a hosté si opět zahrají v přesilové hře.

35:50
    Vítkovice si teď navíc zahrají v početní výhodě, neboť dvě minuty za držení dostává Ramik.

33:22
    Smolka měl v dnešním zápasem velké problémy s disciplínou a v této chvíli pro něj utkání končí! Vítkovický bek fasuje menší trest za hákování a protože si neodpustil poznámky směrem k rozhodčímu, dostává také desetiminutový trest za nesportovní chování a za třísknutí hokejkou do dvířek trestné lavice je tady ještě navíc trest do konce utkání, opět za nesportovní chování.

30:20
    O výhodu svůj tým připravuje Smolka, který v útočném pásmu vysekl hůl jednomu z domácích hráčů. Dvě minuty na trestné lavici pro vítkovického obránce a hrát se tedy bude ve čtyřech na obou stranách.

29:34
    A navíc si teď zahrají přesilovku, neboť sekáním se proviňuje Buják.

26:52
    Hosté se přesilové hře soupeře bránili bez větších obtíží, nevyvarovali se ale dalšího faulu. Menší trest za nedovolené bránění dostává Smolka.

25:01
    Cubo se provinil hákováním a čekají jej dvě minuty na trestné lavici.

19:54
    Po nezvládnutém vhazování v podání Kubíka si první přesilovou hru zahrají také domácí. Vítkovický útočník fasuje menší trest za zdržování hry, porušení postupu vhazování.

14:19
    Potřetí během této třetiny se otevírají dvířka na trestnou lavici domácích. Menším trestem za zdržování hry je potrestán Mošničky, který vyhodil puk z obranného pásma mimo hřiště.

05:04
    Domácí ale v plném počtu dlouho nehráli. Wawrzkiewicz se totiž ve středním pásmu dopustil podrážení a musí na trestnou lavici.

02:32
    Další akci Vítkovic hatí nedovoleným zákrokem Molin, který před brankou zahákoval soupeře a odměnou mu jsou dvě minuty na trestné lavici.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 2. Ramik (Przybyla, Chovaniak), 57. Petrovský (Chovaniak) – 18. Smolka (Holaník), 29. Melovský (Cubo), 47. Kubík, 48. Petr (Přibyl, Juříček), 51. Petr (Kotásek), 61. Kotásek

HC Oceláři Třinec: Klimek (Halouzka) – Mošnička, Častek, Andrle, Molin, Chovaniak, Bujak, Kyselý – Pánek, Przybyla, Šotkovský, Kašpárek, Petrovský, Wawrzkiewicz, Gazur, Ramik, Procházka, Hykl
    HC Vítkovice Ridera: Münch (Vítek) – Bystroň, Smolka, Cubo, Machů, Puchala, Vřeský, Veřmířovský – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Petr, Schauer, Macho, Melovský, Juříček, Kubík

Rozhodčí: Pelc – Hlavatý, Janoško