Tomáš Mlotek snižuje na rozdíl jediné branky. (24:23)
    Michal Indrák z pravé spojky snižuje na 24:22. Minuta do konce zápasu. (24:22)

Jiří Groh je vyloučen na 2 minuty. (24:21)
    Libor Horut se prosazuje z levé spojky po individuální akci. (24:21)

56
    Josef Kučerka vychytal při sedmičce Davida Krahulce. (23:21)

56
    Matěj Andrš vidí z rukou rozhodčích přímou červenou kartu, nutno podotknout, že zaslouženou. (23:21)
    55
    Autorem další hranické branky je z rychlého brejku Tomáš Mičkal. (23:21)
    55
    Matěj Andrš snižuje na rozdíl 3 branek. (23:20)
    54
    Ondřej Šulc našel volného Jiřího Drbohlava a ten svou šanci proměnil. (23:19)
    53
    Tomáš Bechný z pivota vrací Hranickým šanci. (22:19)
    51
    A je to 22:18, když se prosadil Tomáš Mlotek. (22:18)
    50
    Na druhé straně se na pravém křídle prosazuje Lukáš Holiš. (22:17)
    50
    Martin Hlava zvyšuje na 22:16. (22:16)

48
    Ondřej Šulc neuspěl při sedmimetrovém hodu proti Josefu Kučerkovi. (21:16)
    47
    Libor Horut při signalizované pasivní hře zvyšuje na 21:16 z pohledu Jičínských. (21:16)
    46
    Jiří Kozlovský na nic v útoku Hranic nečekal a vyslal nechytatelnou střelu. (20:16)
    44
    Ondřej Šulc vsítil 20. branku, když proměnil sedmimetrový hod. (20:15)

43
    Jakub Padalík je vyloučen na 2 minuty. (19:15)
    43
    Na druhé straně však rychle odpovídá Tomáš Bechný. (19:15)
    42
    Ondřej Šulc se prosazuje stejně jako Michal Indrák z pravé spojky. (19:14)
    42
    Michal Indrák z pravé spojky snižuje na 18:14. (18:14)
    39
    Jiří Kozlovský svou první brankou v zápase upravuje na 18:13. (18:13)
    28
    Jiří Dolejší uvolnil Jiřího Drbohlava a ten zvyšuje z pivota na 18:12. (18:12)
    38
    Tomáš Mičkal snižuje z brejku po přesném pasu brankáře Josefa Kučrky – 17:12. (17:12)
    36
    Filip Veverka našel milimetrově Davida Krahulce v brejku a Jičín vede o šest branek. (17:11)
    35
    První branku Jičína ve druhém poločase zaznamenal Martin Hlava z pravé spojky. (16:11)
    34
    A je to opět Michal Indrák, kdo se prosazuje podstřelem. (15:11)
    33
    Marek Indrák snižuje na 15:10, na druhé straně se vyznamenal Josef Kučerka. (15:10)

33
    Až čtvrtou sedmičku Libor Horut neproměnil, Josef Kučerka byl úspěšnější. (15:9)
    31
    Marek Tůma ze střední spojky snižuje na 15:9 z pohledu Jičína. (15:9)

31
    Začal druhý poločas. (15:8)

30
    První poločas skončil. (15:8)
    30
    Tomáš Bechný zakončuje poločas svou brankou – 15:8. (15:8)
    30
    Tomáš Mičkal technickou střelou z levého křídla překonal Filipa Veverku. (15:7)
    29
    Na dorážku Martina Milka byl Josef Kučerka krátký. (15:6)
    28
    Libor Horut sedmým gólem zvyšuje vedení Jičína již na osm branek. (14:6)

27
    Tomáš Mičkal je za úmyslné hraní nohou vyloučen na 2 minuty. (13:6)
    26
    Tomáš Mičkal z levého křídla přidává po dlouhých 10-ti minutách branku Hranic. (13:6)
    25
    Martin Milko, ač faulován, nahrál do brejku Davidu Krahulcovi a ten zvyšuje vedení Jičína. (13:5)

24
    Martin Hlava je podruhé v zápase vyloučen. (12:5)
    24
    Je to opět Ondřej Šulc, kdo navyšuje vedení domácích. (12:5)

24
    Jiří Kozlovský byl navíc vyloučen. (11:5)
    23
    Ondřej Šulc se dokázal individuálně prosadit přes Jiřího Kozlovského a svou šanci proměnil. (11:5)
    22
    Jiří Dolejší uvolnil na levé spojce Libora Horuta a ten vsítil 10. branku domácích. (10:5)

20
    Ani Matěj Andrš neuspěl proti Filipu Veverkovi ze sedmimetrového hodu. (9:5)
    19
    David Krahulec ještě v 19. minutě vsítil další branku domácích. (9:5)
    19
    Libor Horut proměňuje i svou 3. sedmičku v zápase. (8:5)

19
    Na druhé straně je vyloučen Tomáš Pernička. (7:5)

18
    Ze sedmimetrového hodu proti Filipu Veverkovi neuspěl ani Tomáš Mičkal. (7:5)

18
    Martin Hlava je prvním vyloučeným mužem zápasu. (7:5)

17
    Následně si poradil se sedmičkou Norberta Menšíka. (7:5)

16
    Filip Veverka viděl za řeči žlutou kartu. (7:5)
    15
    Libor Horut zvyšuje tečovanou střelou vedení Jičína, prosadil se z pravé spojky. (7:5)
    15
    Norbert Menšík snižuje náskok domácích ze sedmimetrového hodu po faulu na Tomáše Bechného. (6:5)

13
    Tomáš Kolc za zákrok na Tomáše Mlotka viděl žlutou kartu. (6:4)
    13
    Jiří Kostelecký zvyšuje z brejku na rozdíl dvou branek. (6:4)
    12
    Jiří Dolejší se zavěsil do vzduchu a Jičín poprvé v zápase vede – 5:4. (5:4)
    11
    A máme srovnáno. Základ úspěšné akci Jičína dal úspěšným zákrokem Filip Veverka, na konci akce byl Libor Horut. (4:4)
    11
    Libor Horut dokázal proměnit i svůj druhý pokus ze sedmičky. (3:4)
    10
    Marek Tůma však odpovídá stejnou mincí – 2:4. (2:4)
    10
    Vzápětí však na druhé straně odpovídá pivot domácích Jiří Drbohlav. (2:3)
    9
    Tomáš Mlotek se dokázal individuálně uvolnit na střední spojce a je to 1:3. (1:3)
    9
    Libor Horut snižuje z nařízené sedmičky. (1:2)

9
    Tomáš Mlotek viděl rovněž žlutou kartu. (0:2)

8
    Michal Indrák je druhým napomínaným hráčem Hranic. (0:2)
    7
    Hosté vedou 0:2, autorem další branky Hranic je Michal Hub. (0:2)

7
    Josef Kučerka si připisuje další zákrok, tentokráte proti střele Libora Horuta. (0:1)
    6
    Michal Indrák je prvním střelcem dnešního utkání, když se dokázal prosadit z pravé spojky. (0:1)

6
    Tomáš Bechný je prvním napomínaným hráčem Hranic. (0:0)

5
    Tomáš Bechný zblokoval střelu Libora Horuta. (0:0)

4
    Oba brankáři jsou zatím nepřekonáni, na konci 4. minuty si úspěšné zákroky připsali jak Josef Kučerka, tak Filip Veverka. (0:0)

3
    Na začátku 3. minuty šel sám na Josefa Kučerku opět Martin Kovařík, i tentokráte byl úspěšnější brankář Hranic. (0:0)

2
    I se druhou střelou Martina Kovaříka si poradil brankář hostů. (0:0)

2
    Na začátku druhé minuty zde máme první napomenutí žlutou kartou, tu viděl domácí Jiří Drbohlav. (0:0)

1
    S první střelou Martina Kovaříka si dokázal poradit Josef Kučerka, nestárnoucí legenda v brance Hranic. (0:0)

1
    Úvodní rozehrávku obstarali hráči domácího Jičína. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

HBC Ronal Jičín: Veverka, Machalický – Krahulec, Dolejší, Bareš, Horut, Hlava, Kovařík, Bíšek, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Groh, Kolc, Š. Drbohlav, Kostelecký.

TJ Cement Hranice: P. Kleisl, Kučerka – Menšík, Padalík, Klement, T. Mlotek, Bechný, Andrš, Hub, J. Mičola, Tůma, Indrák, Mičkal, Kozlovský, Holiš, Pernička.

Rozhodčí: Opava, Válek.

Rozhodčí a delegát utkání

Dnešní utkání mezi celky HBC Ronal Jičín-TJ Cement Hranice budou řídit pánové Jiří Opava a Pavel Válek.

Delegátem střetnutí je pak pan Karel Hladký.

HBC Ronal JIČÍN

Jičínští házenkáři vstoupili do nového ročníku Strabag Rail Extraligy domácím vítězstvím nad Baníkem Karvinou (27:26). V dalších dvou zápasech na hřišti Lovosic a doma s Duklou Praha odehráli jičínští bojovná a vyrovnaná utkání, na body to však ani v jednom případě nestačilo. Lovosicím Jičín podlehl 19:21 a Dukle nejtěsněji 22:23.

V tabulce patří Jičínským prozatím 8. místo se ziskem 2 bodů.

Nejlepším střelcem Jičína se 13 brankami je nová posila Martin Kovařík.

TJ Cement HRANICE

Házenkáři Cementu Hranice vstoupili do nové sezóny 2018/2019 velmi vydařeně, když ze tří zápasů dokázali vybojovat 4 body za domácí výhry nad Brnem (31:24) a do té doby stoprocentně úspěšných Lovosic (28:24). Prozatím jedinou porážku si Hraničtí připsali na hřišti Karviné, avšak po boji a velmi těsně podlehli poslednímu vítězi Extraligy 24:26.

V tabulce tak hraničtí házenkáři okupují dosavadní 4. místo se ziskem zmiňovaných 4 bodů.

Zatím nejlepším střelcem Hranic po odehraných 3 kolech je s 18 brankami Marek Indrák.

Krásný sváteční den přeji všem příznivcům mužské házenkářské Strabag Rail Extraligy z Jičína, kde se v rámci 4. kola střetnou celky domácího Jičína a Hranic.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.