Hokiklub Budapešť
2:6 (1:3, 1:2, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 28.09.2018, 18:20Erste Bank Young Stars League

A je dobojováno. Orli potvrdili svoji roli favorita v tomto utkání a odnášejí si z něj plný bodový zisk za vítězství 6:2. O branky se postarali Hladoník, Kosnar a rovnou po dvou přesných střelách přidali Piš se Sorgerem.

Já vám děkuji za pozornost a nezapomeňte si přepnout online přenos na první domácí utkání A týmu, který v této chvíli bojuje na ledě s chorvatským Záhřebem. (20:33:55)

59:56
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Hrubý – 2 min., hákování).

57:06
    Vyloučení v týmu Hokiklub Budapešť (Raduly – 2 min., krosček).

53:58
    Orli právě vstřelili branku!
    Další branka svěřenců Miroslava Vybírala. Autorem je RICHARD SORGER.
    Asistence: Martin Kosnar, Dominik Klus.

53:05
    Vyloučení v týmu Hokiklub Budapešť (Schupler – 2 min., podrážení).

52:09
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Stromko – 2 min., hrubost).

52:09
    Vyloučení v týmu Hokiklub Budapešť (Raduly – 2 min., hrubost).

Dnešní utkání sleduje 34 diváků.

40:01

Je za námi druhé dějství, ve kterém Orli přidali po dvou přesných střelách. Ani domácí ale nezůstalii pozadu, nicméně jedna branka z jejich strany orlí náskok nijak neohrozila. Zda-li si Znojmáci svůj náskok udrží a připíší si další vítězství, to se dozvíme v poslední dvacetiminutovce.

40:00

36:50
    Znojmo opět navyšuje. Úspěšným střelcem se stal RICHARD SORGER.
    Asistence: Matyáš Šána.

29:46
    HokiKlub právě vstřelil branku! Domácí mírně stahují náskok, který si mladí Orli vytvořili. Autorem druhé branky za Hokiklub je MARCELL VERES.
    Bez asistence.

21:32
    Necelé dvě minuty po startu druhé části hry tu máme další branku v podání mladých Jihomoravanů. DANIEL PIŠ opět našel cestičku, kterou poslal touš přímo za záda domácího brankáře.
    Asistence: Alex Hladoník.

20:01

První dějství je za námi a s jistotou lze o něm říct, že se lépe vydařilo hostujícímu celku. Ten poslal za záda domácího brankáře tři přesné střely a ujal se tak vedení v zápase. Co dalšího nám přinese druhá třetina se dozvíme již za malou chvíli!

20:00

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 13. Marosi (Veres, Glofak), 30. Veres – 4. Hladoník, 18. Kosnar (Sorger), 18. Piš, 22. Piš (Hladoník), 37. Sorger (Šána), 54. Sorger (Kosnar, Klus)

Hokiklub Budapešť: Györi – Halaszik, Altmann, Raduly, Futo Mate, Schulper, Glofak, Bende, Bogo – Gebei, Török, Becze – Ivacson, Verba, Kabai – Pataki, Marosi, Veres.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kocák (Paťha) – Jonáš, Šána, Pílek, Matěcha, Peří, Klus, Hrubý – Kosnar, Bazala, Sorger – Hladoník, Sigmund, Piš – Fruvirt, Stromko, Ludvík – Del Favero, Špaček, Vokurka.

Rozhodčí: Pälkovi – Kocsány, Kedves