Plzeň – Královo Pole 28:22 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
28:22 (14:7)
SKKP Handball Brno
Středa 03.10.2018, 18:00 • Sportovní hala Lokomotiva, Plzeň-Slovany • Chance Extraliga mužů • 5. kolo

To je ode mě pro dnešek z Plzně vše, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. Hezký zbytek středečního večera. (19:26:08)

Duel je u konce, Talent s přehledem poráží Královo Pole 28:22. O svém vítězství rozhodl už v prvním poločase, po kterém vedl vysoko 14:7. Brno se sice ve druhé půli rozstřílelo, ale ztrátu vlastně vůbec nemazalo, pouze v samotném závěru. Za Plzeň se rozstřílel Tomáš Nejdl, který nasázel šest branek, stejně jako Michal Tonar. Jan Stehlík se trefil hned sedmkrát. Za hosty byl nejvíce vidět v první půli Jiří Havlát, ve druhé pak pivot Tomáš Mičola, oba vsítili po šesti brankách, to však Brnu na body nestačilo.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň – SKKP Handball Brno 28:22 (14:7)
    Nejvíce branek: Stehlík 7/1, Nejdl 6, Tonar 6/1 – Mičola 6, Havlát 6, Burget 5. Rozhodčí: Deml, Dvořáček. Sedmimetrové hody: 5/2 – 1/0. Vyloučení: 0:5.

Konec zápasu. (28:22)
    60
    Brno stihlo ještě jeden gól z rychlé protiakce, Daniel Burget svým pátým gólem upravuje skóre na 28:22 z pohledu Plzně. (28:22)
    60
    Hosté alespoň v závěru snižují, poprvé v utkání se trefil Luboš Hlípala, z levé spojky zamířil přesně ke vzdálenější tyči. (28:21)

60
    Oddechový čas pro hosty. (28:20)
    59
    Jan Chmelík měl na pravém křídle spoustu prostoru a dokázal Pšenicu překonat technickou střelou k bližší tyči. (28:20)

59
    Cvikl zablokován, do brejku zamířil Burget, ovšem přestřelil z pravé strany! (27:20)

58
    Havlár proti Herajtovi neuspěl, trefil pouze pravou tyč! (27:20)

58
    Cvikl prorážel proti Václavovi, Herajt sice vychytal Hlípalu, ovšem Mičola byl současně faulován vracejícím se Cviklem na pivotu, sedmička pro Brno. (27:20)

58
    Západočeši se dopustili faulu na pivotu, ovšem na druhé straně Herajt vychytal z pravého křídla Burgeta. (27:20)
    57
    Znovu Tomáš Mičola na pivotu úspěšný. Kdyby ho Brno využívalo více i v prvním poločase, mohlo možná v Plzni hrát o body. (27:20)
    56
    Jan Kačín dostal při signalizované pasivitě dobrý pas do levého křídla a z přijatelného úhlu vypálil kolem těla Pšenici k pravé tyči. (27:19)

56
    Plzeň útočí a v brance hostů se poprvé objevuje Bohumil Pšenica. (26:19)
    55
    Havlát šikovně uvolnil Mičolu, který uspěl ranou o zem z pivota. (26:19)
    55
    Povedená rána Michala Tonara ze střední spojky skončila mezi nohama Koňaříka v síti, šestý gól pro plzeňskou dvaadvacítku. (26:18)
    54
    Petrović vystihl pas Stehlíka, uvolnil Burgeta a ten se prosazuje ze samostatného úniku. (25:18)