2:1 (1:1)
Sporting Charleroi
Pátek 05.10.2018, 20:30 • Jan Breydel stadion • Belgická liga • 10. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

V 10. kole se proti sobě utkají týmy Cercle Bruggy KSV a Sporting Charleroi. Naposled se spolu tato mužstva utkala v letní přípravě, kdy Charleroi vyhrálo 2:0 po dvou brankách Bedii. Nyní se bude hrát na Jan Breydel stadionu, který nabídne kapacitu pro 29 500 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Wim Smet a jeho asistenti Dirk Gilon a Christophe Baillieul. Úvodní výkop je naplánován na 20:30.

Cercle Bruggy KSV:

Cercle Bruggy se momentálně nachází na jedenáctém místě s devíti body a skóre 9:17. Poslední zápasy se mu ovšem nedaří. V posledním zápase se odehrálo městské derby s Club Bruggy na rivalově hřišti. Už v 6. minutě šli domácí do vedení. Ve 38. minutě to bylo už 2:0 pro Club Bruggy. V 53. minutě šli domácí už do tříbrankového vedení a v 80. minutě domácí vstřelili poslední branku a Club Bruggy vyhrálo 4:0.Nejlepším střelcem je se pěti góly Bruno.

Sporting Charleroi:

Charleroi je aktuálně na devátém místě s jedenácti body a skóre 12:12. V posledním zápase přivítal na své půdě Lokeren. V prvním poločase branka nepadla, ale v 55. minutě poslal domácí do vedení Benavente. V 77. minutě zvýšil vedení na dvě branky Niane. V 83. minutě hosté zdramatizovali utkání, ale poté už branka nepadla a Charleroi tak vyhrálo 2:1. Nejlepšími střelci jsou se dvěma góly Benavente, Niane a Perbet.

Cercle Bruggy KSV: Nardi – Palun, Taravel, Lambot, Omar – Mercier, Koné, Lusamba – Gakpé, De Belder, Etienne.
    Náhradníci: Van Damme – Appin, Bongiovanni, Decostere, Hazard, Ueda, Tormin.

Sporting Charleroi: Penneteau – Martos, Benavente, Marinos, Niane – Hendrickx, Diandy, Willems – Osimhen, Dessoleil, Bruno.
    Náhradníci: Baume, Riou – Busi, Dervite, Gholizadeh, Grange, Henen, Noorafkan, Rodes.

Rozhodčí: Wim Smet – Dirk Gilon, Christophe Baillieul.

1

2
    Hosté nyní získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.

3
    Cristian Benavente se snažil dostat přes domácího hráče ve středu hrací plochy, ale následně přišel jen faul ze strany Bruggy.

5
    Victor Osimhen byl až příliš tvrdý v souboji o míč a odpískal se mu faul.

7
    Domácí hráč neprošel po levé straně a bude to tak jen odkop od brány Nicolase Penneteaua.

8
    Začátek utkání je velmi opatrný a nyní hosté drží míč v zabezpečené obraně.

9
    Posléze se chtěli dostat dopředu po levé straně, ovšem hostující hráč se ocitl jen v ofsajdové pasti.

11
    Domácí hráč se nyní provinil faulem na polovině hrací plochy a u balónu tak budou opět hosté z Charleroi.

11
    Žlutou kartu dostává Xavier Mercier (Cercle Bruggy KSV).

13
    Posléze to hosté zkusili po levé straně, ovšem následně se dopustili jen dalšího faulu.

14
    A opět je to nedovolený zákrok, kterým se nyní provinil Victor Osimhen.

15
    Zatím je zápas velmi vyrovnaný a nyní jsou u balónu opět domácí hráči.

16
    Následně přišel faul ze strany Cercle Bruggy a Sporting získal volný kop na polovině soupeře.

18
    Hostující hráč se snažil něco vymyslet po levé straně, ale posléze ztratil míč.

19
    Nyní skončil míč jen v zámezí za domácí bránou.

21
    Tvrdá střela zpoza vápna skončila jen na zákroku Penneteaua.

22
    Zápas nám zatím nepřinesl nic zajímavého a je to tak velká nuda.

23
    Domácí hráč Xavier Mercier nasadil parádní housle protihráči, ale poté se opět nedostal ke střele.

25
    Gakpé se nyní provinil faulem a uviděl tak žlutou kartu.

26
    Následný volný kop Sportingu nic vážnějšího nepřinesl, ale stále jsou u míče hosté.

27
    Posléze Charlerio získalo autové vhazování na polovině soupeře.

28
    První velká šance v dnešním utkání, ovšem Paul Nardi si poradil s oběma pokusy hostů!

29
    Opět se hosté dostali dopředu až k hranici vápna, ale posléze získali autové vhazování domácí.

30
    Charleroi je poslední minuty lepším týmem a opět se dostávají na hranici vápna.

31
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    Ovšem tohle je rána z čistého nebe a Bruggy jdou překvapivě do vedení! Domácí se dostali do rychlého protiútoku, po kterém přišel centr do vápna, kde byl DYLAN DE BELDER, který hlavou zakončil do pravé tyče, od které se míč odrazil do brány!
    31. Dylan DE BELDER - 1:0

32
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Hosté ovšem bleskově srovnávají stav na 1:1! Po centru z pravé strany nezachytil domácí obránce míč a u vzdálenější tyče byl v pravý čas VICTOR OSIMHEN, který dorazil balón do domácí svatyně!
    32. Victor OSIMHEN - 1:1

34
    Nyní to jsou opět domácí, kteří se snažili projít dopředu, ale následně se jen provinili faulem na pravé straně.

36
    Bruggy jsou poslední minuty aktivnější, ovšem nemohou se dostat do nějaké šance.

38
    Posléze skončil míč jen v moci Sportingu, který rozjíždí novou akci ze své poloviny.

40
    Hostující hráč potřebuje ošetření a je tak mimo hrací plochu.

42
    Bruggy získaly autové vhazování na své polovině hrací plochy.

43
    Následně se ovšem k míči dostali hosté, ale poté nic nevymysleli.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

45+1
    Domácí se sice dostali dopředu po levé straně, ale následný centr skončil jen v moci brankáře.

45+1

První poločas je u konce a stav je zatím nerozhodný 1:1. Začátek utkání trochu nudil, ale ve 31. minutě šli domácí do vedení, když Dylan De Belder se dostal do zakončení hlavou po centru z levé strany. O minutu později ovšem bylo srovnáno. Domácí obrana nezachytila centr z pravé strany a Victor Osimhen tak dorazil balón do sítě.

Druhý poločas začne přibližně v 21:32.

46

47
    Domácí se sice dostali k centru z pravé strany, ale ten byl zblokován a následuje rohový kop.

48
    Domácí jdou podruhé v dnešním utkání do vedení! Rohový kop byl rozehrán nakrátko a posléze přišel centr do vápna, který chtěl odkopnout MARTOS, ale to se mu nepovedlo a byl z toho jen prodloužený míč na vzdálenější tyč, který zapadl do brány. Je to tak vlastní branka a Bruggy vedou 2:1.
    48. MARTOS - 2:1

50
    Charlerio nyní drží míč na své polovině hrací plochy a snaží se něco vymyslet po pravé straně.

51
    Poté Charlerio získalo autové vhazování.

52
    Nákop domácích nic nepřinesl, jelikož hostující obránce skvěle zasáhl.

54
    Následně Sporting získal volný kop z levé strany, ale ten nic velkého nepřinesl.

55
    Poté se ovšem do rychlého protiútoku dostalo Bruggy, ale následně z toho byla jen střela vedle brány.

56
    Nyní bylo Charleroi velice blízko gólu, ale i přes překonání brankáře nakonec odkopl balón na brankové čáře domácí obránce!

57
    Hosté získali rohový kop, ale následně se bude opakovat, jelikož ho domácí odvrátili do zámezí.

58
    Bruggy nyní získaly rohový kop z levé strany a mohou navýšit svoje vedení.

59
    Bruggy si nyní chtěly vymodlit faul v pokutovém území, ale nakonec je z toho pouze rohový kop.

60
    Ovšem následný roh nebyl nijak nebezpečný a skončil jen u hostů.

61
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Massimo Bruno, přichází Ali Gholizadeh.

62
    Hosté se zatím nemohou dostat do nějaké šance. Poté přišel faul domácího hráče ve středu hrací plochy.

63
    Střídání v týmu Cercle Bruggy KSV: ze hřiště odchází Serge Gakpé, přichází Guevin Tormin.

65
    Gholizadeh je na hrací ploše chvíli, ale už uviděl žlutou kartu.

67
    Sporting sice je u balónu častěji, ale následný centr skončil jen v zámezí.

67
    A je to další žlutá karta, tentokráte jí uviděl domácí hráč Lambot.

69
    Nákop Charleroi nic vážnějšího nepřinesl, ale stále jsou u míče hosté.

70
    Nyní předvedl Paul Nardi skvělý zákrok, když se hosté dostali dopředu, ale následnou střelu vyrazil právě domácí brankář.

72
    Hosté se dostali dopředu po pravé straně, ale následný centr byl zblokován.

73
    Charleroi drží balón na své polovině hrací plochy, ale stále se nemůže dostat do vápna, nýbrž do nějaké šance.

75
    Posléze Bruggy získaly autové vhazování na své polovině.

76
    Hra je přerušena, jelikož hostující hráč potřebuje ošetření.

77
    Střídání v týmu Cercle Bruggy KSV: ze hřiště odchází Yoann Etienne, přichází Kévin Appin.
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Cristian Benavente, přichází David Henen.

78
    Charleroi pomalu stupňuje tlak, ale Bruggy se zatáhly a hosté to budou mít hodně těžké.

81
    Hendrickx srazil domácího hráče nevybíravě k zemi a uviděl žluté napomenutí.

82
    Hostující hráč už neuhlídal míč na hrací ploše a Bruggy tak získaly autové vhazování.

83
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Gaëtan Hendrickx, přichází Romain Grange.

84
    Nyní přišla střela hostujícího hráče zpoza vápna, ale skončila jen nad bránou Bruggy.

85
    Střídání v týmu Cercle Bruggy KSV: ze hřiště odchází Xavier Mercier, přichází Naomiči Ueda.

86
    Domácí se sice dostali dopředu, ale nic velkého z toho nebylo, jelikož si útočník předkopl míč příliš moc.

87
    Ali Gholizadeh se nyní provinil faulem ve středu hrací plochy a Bruggy tak budou opět u balónu.

89
    Hosté si chtěli vymodlit pokutový kop, když zahrál domácí hráč ve vápně rukou, ale vypadá to, že z toho nic nebude.

90
    Rozhodčí ukazuje, že penalta se pískat nebude a Bruggy mají autové vhazování.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90+2
    Po centru do vápna se útočník Charleroi sice dostal do zakončení hlavou, ale zamířil jen vedle levé tyče.

90+4
    Domácí se sice vydali dopředu, ale nic velkého z toho nebylo.

90+5
    Posléze hosté poslali jen nákop, který skončil v moci brankáře Paula Nardiho.

90+5

Je konec. Bruggy nakonec zvítězily 2:1. Začátek utkání trochu nudil, ale ve 31. minutě šli domácí do vedení, když Dylan De Belder se dostal do zakončení hlavou po centru z levé strany. O minutu později ovšem bylo srovnáno. Domácí obrana nezachytila centr z pravé strany a Victor Osimhen tak dorazil balón do sítě. Ve 48. minutě šli domácí opět do vedení, když se po rohu snažil odkopnout míč Martos, ale trefil ho jen do vlastní sítě. Následně se Bruggy skvěle bránily a nenechaly soupeře se dostat k nějaké střele.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 1:2. Rohy: 3:5.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:23:29)