Zlín – Plzeň 3:5 (kon.) | Litvínov – Třinec 0:2 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 2:3 (kon.)
K. Vary – Liberec 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 4:2 (kon.) | Olomouc – Sparta 2:4 (kon.)
Mountfield HK – Kometa Brno 4:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 05.10.2018, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 7. kolo

54:03
    Ladislav Šmíd (LIB) odehrál vysokou holí a zasáhl Sebastiana Gorčíka, který se v průběhu komerční přestávky zvedá a odjíždí na střídačku.

49:43
    Za nedovolené bránění si vysloužil dvě minuty Petr Jelínek (LIB).

43:04
    Jan Ordoš (LIB) zpytuje svědomí na trestné lavici. Provinil se hákováním soupeře.

40:48
    Daniel Krejčí (KVA) opouští ledovou plochu, provinil se hákováním, za což si vysloužil dvě minuty na trestné lavici.

37:37
    Energie si zahraje další přesilovou hru. Za podrážení odchází zpytovat svědomí Taylor Doherty (LIB).

32:46
    Dvě minuty za podrážení si vysloužil Sabahudin Kovačevič (KVA). Následuje komerční přestávka.

28:00
    Taylor Doherty (LIB) odpyká dvě minuty na trestné lavici za držení.

17:16
    Ještě před komerční přestávkou opustí ledovou plochu Stanislav Balán (KVA), jenž si vysloužil dvě minuty na trestné lavici za podrážení Ordoše.

11:55
    Přichází také přesilová hra Energie. Na trestnou lavici míří Petr Jelínek (LIB), který se provinil nedovoleným bráněním.

08:26
    Staronový hráč Karlových Varům Roman Vlach (KVA) si vysloužil dvě minuty odpočinku na trestné lavici za vysokou hůl.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 28. Kohout (Šenkeřík, Stloukal), 48. O. Beránek – 8. Lenc (M. Kvapil, Bulíř), 31. M. Kvapil, 42. Lenc (P. Jelínek)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Sičák (A), Krejčí, Plutnar, M. Rohan, Kovačevič, Šenkeřík, L. Vágner – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – T. Mikúš, R. Vlach, O. Beránek – Lapšanský, Skuhravý (C), Gorčík – Stloukal, Kverka, Kohout.
    Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Šmíd (A), Doherty, Ševc, Havlín, Kolmann, T. Hanousek, Maier – L. Krenželok (C), P. Jelínek, Ordoš – M. Kvapil (A), Bulíř, Lenc – L. Hudáček, Redenbach, Valský – M. Zachar, Lakatoš, Teplý.

Rozhodčí: Petružálek, Pražák – Malý, Lhotský