Liberec – Slavia Plzeň 9:3 (kon.) | Ostrava – Olomouc 7:2 (kon.) | Ne – Chodov 3:5 (kon.)
Střešovice – Vítkovice 1:5 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
1:5 (0:1, 0:3, 1:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 06.10.2018, 19:45 • STODOLA Arena Střešovice • ČEZ Extraliga žen • 6. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.

Hezký den u sledování ženské Extraligy! V dnešním 6.kole se představí domácí Tatran Střešovice, které vyzvou Vítkovice. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Tatran Střešovice se momentálně nachází sedmém místě. Na svém kontě mají 5 bodů za výhru a výhru v prodloužení. Skóre mají záporné 25:36. Z Poslední utkání proti FBC Ostrava prohráli zcela jednoznačně 6:11. Nejproduktivnější hráčkou je s 13 body Daniela Reindlová.

Vítkovice se nachází na třetí příčce. Na svém kontě mají za pět utkání 11 bodů za tři výhry a jednu výhru v prodloužení. Skóre mají kladné 42:16. V posledním utkání senzačně ztratili jeden bod, když Panthers Praha porazili až v prodloužení. Nejproduktivnější hráčkou je s 13 body Eliška Plánková.

Posledních pět vzájemných utkání:
    10.08.18 Vitkovice Ž-Střešovice Ž 3 : 0
    17.02.18 Střešovice Ž-Vitkovice Ž 3 : 6
    23.09.17 Vitkovice Ž-Střešovice Ž 8 : 3
    10.08.17 Vitkovice Ž-Střešovice Ž 5 : 0
    27.02.16 Vitkovice Ž-Střešovice Ž 13 : 1

Tatran Teka Střešovice: Drbalová (Humlová) – Svobodová, Zikmundová, Válková – Vachušková, Reková, Prontekerová – Reindlová, Marko, Zabavská – Matěvosová, Houžvičková, Faťunová – Vlachová, Faltusová, Kramperová.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Příleská – Kolářová, Seevaldová, Theimerová, Planková, Ďuríková – Suchánková, Z. Šponiarová, Novotná – Suchánková, Husková, Boľová – Hyršová, Trošková, Krzywaková – Mikulová, Moravcová.

Rozhodčí: Patrik Mik a Petr Szilvási.

00:01

00:01
    Tatran oblékl červené dresy, Vítkovice si vzaly modré sady dresů.

00:51
    První faul a rozehrávku z rohu mají Vítkovice.

01:21
    Tatran je zatím aktivnější a Vítkovice se musí urputně bránit.

02:42
    Domácí Faltusová se dostala do zakončení, nicméně Příleská chytá.

03:11
    Vítkovice se rozhodly napadat, protože se jim nelíbí aktivita domácích.

04:54
    Zápas je překvapivě velice vyrovnaný. Uvidíme, zda domácí hráčky předvedou nějaký překvapivý výsledek.

05:34
    Reindlová posouvala zadovkou na Zabavskou, ale míček bohužel nestihla doběhnout.

06:50
    Fanoušci domácího celku neustále podporují své mužstvo. Tohle vypadá na skvělé utkání!

07:09
    Šponiarová předvedla neskutečnou hrubici a může být ráda, že Faltusová střílí mimo.

07:15
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Tereza Mikulová – 2 min., Bránění ve hře).

08:20
    Střešovicím se přesilová hra zatím moc nedaří. Vítkovice perfektně brání.

09:01
    K zakončení se dostala Liana Matěvosová, jenže její pokus vyráží Příleská do bezpečí.

09:15
    Hosté v plném počtu. Vítkovice ubránili svoji první oslabení.

10:00
    Po úvodní desetiminutovce utkání je stav stále bezbrankový.

10:14
    Monika Zikmundová se dobře vrátila a zabránila téměř jistému gólu.

11:25
    Vítkovice kombinují na své polovině hřiště.

12:18
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je JUSTYNA KRZYWAKOVÁ, která přesnou střelou střílí první branku v utkání a dává zapomenout na nepovedený úvod tohoto utkání. Asistence: Alžbeta Ďuríková.

13:57
    Tatran je nepříjemně napadán, ale v klidu rozehrává a vytváří si šance.

14:45
    Reková výborně unikla po mantinelu, ale Theimerová ji výborně dostihla a obrala o míček.

15:39
    Husková se dostala k zakončení, nicméně její pokus jde mimo hřiště.

16:16
    Julie Faťunová šla sama na bránu, jenže Příleská potvrzuje své kvality.

17:50
    Vítkovice kombinují na své polovině hřiště a hledají volnou mezírku v obraně domácích, které stále hrají velice slušně.

18:07
    Tatran se snaží za každou cenu získat míček, ale Vítkovice jim nedávají žádnou šanci.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

20:00

Druhá třetina začne zhruba za deset minut.

Sledovali jsme první třetinu mezi Tatranem a Vítkovicemi, který končí výhrou hostů 0:1, když se v 13.minutě prosadila Justyna Krzywaková. Tatran začal aktivně, vypracoval si řadu šancí, jenže je nedokázali využít a tak dostali trest. Uvidíme, co nám přinese druhá perioda.

Střely po první třetině: Tatran- 7, Vítkovice- 8

20:01

20:05
    Vítkovice kombinují na své polovině hřiště a touží přidat další branky.

21:15
    Střešovicím se nepovedl útok, protože Faltusová střílí nad.

22:57
    Vítkovice stále kombinují a nepouští domácí k míčku. Uvidíme, zda si dokážou vytvořit nějakou šanci.

23:08
    Neskutečná Faltusová ničí své soupeřky, které brání jednobrankové vedení zuby nehty.

24:27
    Kolářová se snaží rozehrát, ale její svěřenkyně se nějak o balónek nehlásí.

25:39
    Husková míjí ve stoprocentní šanci. Vítkovice tak stále vedou jen o jednu branku.

26:53
    Střešovice zahodily další volný úder a stále se jim nedaří překonat Příleskou.

27:30
    Krzywak koupe v rohu Zikmundovou jak dítě ve vaně.

28:09
    Hostující hráčky kontrolují zápas častým držením míčku.

29:03
    Autorem branky je ALŽBETA ĎURÍKOVÁ, která střílí velice důležitou branku. Vítkovice vedou 0:2 a pomalu jim padá kámen ze srdce. Asistence: Zuzana Šponiarová.

29:34
    Ke střele se dostala Eliška Planková, jenže její pokus chytá Eliška Drbalová.

30:00
    Po polovině utkání vedou hostující hráčky pouze 0:2 a stále není nic jasného.

31:26
    Faul na Reindlovou u mantinelu a tak je pro tým domácích volný úder.

32:07
    Autorem branky je JANA TROŠKOVÁ, která zachytila přihrávku od Válkové a poté přesnou střelou střílí třetí branku v utkání. Asistence: Sára Seevaldová.

33:54
    Lucie Theimerová vypálila, jenže její pokus jde mimo.

33:57
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Natálie Houžvičková – 2 min., Držení).

34:21
    Houžvičková zřejmě měla střílet, ale nahrála a tím se šance spaluje.

35:02
    Válkové zachraňuje svůj celek od inkasované branky.

35:57
    Domácí v plném počtu. Domácí hráčky ubránily další oslabení.

36:29
    Domácí hráčky kombinují kolem půlicí čáry, kde hledají volné mezery.

37:57
    Autorem branky je LUCIE THEIMEROVÁ, která střelou z levého křídla míří přesně do pravé šibenice a Vítkovice vedou již 0:4. Asistence: Barbora Husková.

38:42
    Denisa Hyršová přihrála na Lucii Suchánkovou, jenže ta střílí pouze do Prontekerové.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:21
    Vítkovice drží balonek a i nejspíš tak ukončí tuto periodu.

40:00

Třetí třetina začne zhruba za deset minut.

Sledovali jsme druhou třetinu, kde padly hned tři branky a všechny na straně Vítkovic, které celkově vedou 0:4. Autorkami branek byly Ďuríková, Trošková a v 38.minutě Theimerová. Domácí hráčky sice hrají dobře, jenže nejsou schopny vstřelit branku.Uvidíme, zda domácí hráčky dokážou snížit nepříznivý vývoj utkání.

40:01

40:25
    Faltusová hnedka ze začátku vyslala dělovku jako prase a gólmanka hostí s těží vyráží.

41:21
    Faulík na Huskovou, která končí na zemi, ale nic z toho nebude a zvedá se a jede dál.

42:00
    Bořové střela letí mimo bránu Příleské.

43:51
    Vítkovice kombinují na své polovině hřiště a kontrolují své tučné vedení.

44:37
    Zabavská běžela středem k brance, ale obrana Vítkovic je prostě nepřemožitelná.

45:13
    Pěkná kombinace hostů končí nepřesnou střelou Šponiarové.

46:47
    Střešovice zmáčkly svého soupeře, nicméně ty se opět ubránily. Příleská stále drží čisté konto.

47:41
    Vítkovice v třetí třetině kontrolují své vedení a už jsou velice blízko dalším bodům.

48:29
    Novotná teď měla menší problém zpracovat, ale pak to nahradila libovou nahrávkou po mantinelu.

49:07
    Střešovice dobře napadaly a celkem lehce získaly balonek.

50:00
    Posledních deset minut základní hrací doby.

50:27
    Na zemi leží jedna z domácích hráček a nevypadá vůbec dobře.

51:11
    Domácí hráčky drží balonek a hledají prostor k první brance.

52:34
    Faltusovou odnesli ze hřiště. Snad se dá brzy dokupy!

53:57
    Monika Zikmundová zabránila další inkasované brance.

54:23
    Autorem branky je BARBORA HUSKOVÁ, která přesnou střelou střílí pátou branku a je definitivně vymalováno.

55:00
    Posledních pět minut základní hrací doby a Vítkovice vedou 0:5.

55:37
    Oddechový čas pro domácí.

56:29
    Vítkovice kombinují kolem brány Drbalové a užívají si zbytek utkání.

57:42
    Hra se teď asi minutku točila kolem branky domácích.

57:50
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LIANA MATĚVOSOVÁ, která překonává Příleskou a ruší ji čisté konto. Stav utkání je 1:5. Asistence: Barbora Zabavská.

58:00
    Poslední dvě minuty základní hrací doby.

58:07
    Suchánková dobrou kličkou obehrála protihráčku.

59:27
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Justyna Krzywaková – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

Sledovali jsme utkání mezi Tatranem Střešovice a Vítkovicemi, který končí jasnou výhrou hostů 1:5. Domácí sice na začátku utkání byli lepší, jenže hosté si to zkušeně pohlídali. Hlavní hvězdou utkání je hostující Ďuríková, která si připsala branku a asistenci. Vítkovice zůstávají třetí, Tatran sedmý.

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:40:57)

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 58. Matěvosová (Zabavská) – 13. Krzywaková (Ďuríková), 30. Ďuríková (Z. Šponiarová), 33. Trošková (Seevaldová), 38. Theimerová (Husková), 55. Husková

PSN Tatran Střešovice: Drbalová (Humlová) – Svobodová, Zikmundová, Válková – Vachušková, Reková, Prontekerová – Reindlová, Marko, Zabavská – Matěvosová, Houžvičková, Faťunová – Vlachová, Faltusová, Kramperová.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Příleská (Karasová) – Kolářová, Seevaldová, Theimerová, Planková, Ďuríková – Suchánková, Z. Šponiarová, Novotná – Suchánková, Husková, Boľová – Hyršová, Trošková, Krzywaková – Mikulová, Moravcová, Maděrová.

Rozhodčí: Patrik Mik a Petr Szilvási