Carolina – NY Rangers 8:5 (kon.) | Chicago – Toronto 6:7 (po pr.) | Los Angeles – Detroit 4:2 (kon.)
NY Islanders – San Jose 4:0 (kon.) | Boston – Ottawa 6:3 (kon.) | Buffalo – Vegas 4:2 (kon.)
Buffalo Sabres
4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
Vegas Golden Knights
Pondělí 08.10.2018, 21:05 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

45:36
    Max Pacioretty byl následně faulován a Tage Thompson dostává dvouminutový trest za hákování. Vegas má tak šanci vrátit se do duelu.

22:20
    První přesilovku si zahrají také hosté. Za sekání jde na lavici hanby obránce Casey Nelson. Vegas tak má šanci ukázat, co v nich je.

13:45
    Paul Stastny putuje v první periodě již podruhé na lavici hanby. A opět za sekání. Nyní zbytečně v útočné třetině vysekl hůl Eichelovi a Buffalo bude hrát druhou početní výhodu.

00:54
    Patrik Berglund nejdříve zakončoval z levého kruhu, ale branku netrefil. Následně rozhodčí signalizují první faul, Paul Stastny inkasuje dvě minuty za sekání.

David Panuška

Branky a nahrávky: 15. Eichel (Ristolainen, Okposo), 25. Eichel (S. Reinhart, Sheary), 29. Scandella (Okposo, Berglund), 30. Pominville (Rodrigues, Girgensons) – 28. Haula (W. Karlsson, Marchessault), 51. Marchessault (W. Karlsson)

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Scandella, Ristolainen, McCabe, Dahlin, Beaulieu, C. Nelson – Sheary, Eichel, S. Reinhart – Skinner, Berglund, Okposo – Girgensons, Mittelstadt, T. Thompson – Elie, Rodrigues, Pominville.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – C. Miller, McNabb, Engelland, Theodore, Holden, Merrill – R. Smith, W. Karlsson, Marchessault – Haula, Stastny, Pacioretty – O. Lindberg, Carpenter, Nosek – Reaves, Bellemare, Carrier.

Rozhodčí: Hebert, Rooney – Suchánek, Smith

Diváci: 16 004