Magnitogorsk – Jekatěrinburg 1:4 (kon.) | Jokerit – Viťaz 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 5:1 (kon.)
Petrohrad – Jaroslavl 0:1 (po pr.)
SKA Petrohrad
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Středa 10.10.2018, 18:30 • Ice Palace • KHL

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám také děkuji za pozornost. (21:00:01)

Česká stopa v utkání

Jakub Nakládal (Jaroslavl) – 1 asistence, 2 střely, čas na ledě: 18:29.

Vyhrané buly: 29 – 36.

Lokomotiv tvrdou prací dosáhl svého a veze si z Petrohradu cenné dva body za vítězství 1:0 v prodloužení, a to díky brance Andreje Loktionova a skvělého výkonu maskovaného muže v brance Lokomotivu Ilje Konovalova!

61:04 Andrej LOKTIONOV - 0:1

61:04
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Čekání na branku v dnešním utkání ukončil hostující ANDREJ LOKTIONOV! Útočník Lokomotivu obdržel přihrávku od Denise Alexejeva, uvolni se přes obránce do samostatného úniku a bekhendovou kličkou rozvlnil dnes poprvé a naposled síť! Asistence: Denis Alexejev a Jakub Nakládal.

60:45
    Sergej Plotnikov ještě poté držel kotouč, ale musel vyjet ven z útočné třetiny.

60:15
    Sergej Plotnikov první ranou prodloužení přestřelil hostující branku!

60:01

Diváci v Ledovém paláci neviděli za šedesát minut hry ani jednu branku, a tak je logicky stav po základní hrací době 0:0.
    Za pár minut začne prodloužení třech proti třem. Uvidíme zda se dočkáme dnes branky ze hry, nebo si budeme muset na rozuzlení do samostatných nájezdů.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Dacjuk vyhrál buly, Hersley kotouč posunul po modré na hůl Gavrikova, který pálil z první, ale i na konci této akce byla lapačka Konovalova.

59:30
    Hosté zahráli na icing. Další vhazování před jejich brankou.

59:20
    Ilja Konovalov raději podržel v lapačce nahození Patrika Hersleyho ze střední třetině.