Bělorusko – Moldavsko 0:0 (kon.) | Lucembursko – San Marino 3:0 (kon.)
Lucembursko
3:0 (1:0)
San Marino
Pondělí 15.10.2018, 20:45 • Stade Josy Barthel, Luxembourg • Liga národů UEFA - Liga D • Skupina 2

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:42:21)

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 14:2. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 16:17.

Je konec. Lucembursko dnes splnilo roli favorita a zvítězilo nad outsiderem ze San Marina 3:0. Už v 5. minutě poslal domácí do vedení Turpel. Ovšem následný herní projev San Marina nebyl špatný a dokonce se párkrát dostalo i do vápna, kde ale zakončení nepřišlo. Do druhé půle hosté vlétli velmi dobře a vytvořili si dvě vážné šance, ale ani jednu neproměnili a v 54. minutě dostal druhou žlutou kartu Gasperoni a hosté šli do oslabení. To využil v 65. minutě Sinani, který vypálil z dálky přesně k levé tyči. O osm minut později šli domácí už do tříbrankového vedení, když se po skvělé kombinaci dostal do zakončení Vincent Thill. Následně už gól nepadl.

90+4

90+3
    Následně míč skončil z nohy Da Moty jen u brankáře Benedettiniho.

90+2
    Ovšem ani tentokrát z toho nebylo ohrožení brány San Marina, ale posléze Lucembursko ještě získalo rohový kop.

90+1
    Hosté se provinili dalším faulem a Lucembursko tak získalo volný kop z pravé strany.

90
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty navíc.

89
    Poté hosté získali autové vhazování na polovině soupeře.

88
    Posléze přišla střela Vincenta Thilla, ale ta letěla jen vedle brány San Marina.

87
    Domácí nyní získali rohový kop z pravé strany a mohou navýšit vedení.

85
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Golinucci E., přichází Golinucci A..

82
    Lucembursko jasně ovládá konec utkání a má míč pod kontrolou.

80
    Následný centr E. Golinucciho ovšem skončil pouze u obrany Lucemburska.

78
    Domácí se dostali do úzkých a San Marino tak získalo rohový kop z pravé strany.

76
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Grandoni, přichází Palazzi.
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Turpel, přichází Deville.

75
    Lucembursko dál pokračuje v nátlaku, ale následná střela nebyla úspěšná.
    73. Vincent THILL - 3:0

73
    Lucembursko právě vstřelilo branku!
    Perfektní kombinace domácích, kteří se po skvělých přihrávkách dostali až do vápna, kde zakončoval VINCENT THILL a překonal brankáře Benedettiniho. Asistence: Turpel.

72
    Následná střela Lucemburska skončila pouze vedle hostující svatyně.

71
    Střela domácího hráče skončila pouze vedle brány a Benedettini tak má další odkop od své brány.

70
    Nyní byl zfaulován domácí hráč a na hrací ploše jsou lékaři.

69
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Jans, přichází Bohnert.

67
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Berreiro, přichází Da Mota.
    65. Danel SINANI - 2:0

65
    Tentokrát už je to druhá branka domácích, kteří jdou do dvoubrankového vedení! Rohový kop sice nic nepřinesl, ale následně Lucembursko získalo autové vhazování, po kterém se dostal k míči DANEL SINANI, který vypálil z dálky přesně k levé tyči!

64
    Následná přihrávka byla zblokována a Lucembrusko tak získalo rohový kop.

63
    Opět drží domácí míč na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.

62
    Martins byl blízko k brance, ale ani on nepřidal na brankový účet Lucemburska druhou čárku.

61
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Tomassini, přichází Lunadei.

61
    Centr z levé strany byl zblokován a Lucembursko bude mít autové vhazování.

60
    Hodina hry je u konce a Lucembursko stále vede od páté minuty těsně 1:0. Hosté na začátku druhé půle předváděli velice dobrý výkon, ale následně byl vyloučen Gasperoni a byl by zázrak, kdyby outsider San Marino dokázalo srovnat.

59
    Domácí si zatím v přečíslení nevytvořili žádnou šanci, jelikož následná přihrávka uvnitř vápna skončila u hostujícího brankáře.

57
    Ovšem střela posléze skončila opět jen vedle hostující svatyně.

56
    Následně domácí získali přímý kop z pravé strany.
    54. Červená karta Gasperoniho po druhé žluté.

54
    Tak tohle je komplikace pro San Marino, které ve druhém poločase předvádí snad nejlepší výkon v sezóně, jelikož červenou kartu dostává po druhé žluté Gasperoni, který v hlavičkovém souboji zasáhl loktem protihráče a Aleksandrs Golubevs ho nemilosrdně poslal do sprch.
    53. Benedettini si poradil s pokusem soupeře.

53
    Následně se na druhé straně objevil ve velké šanci V. Thill, ale jeho pumelici zlikvidoval Benedettini!

52
    Po rohovém kopu se dostal opět do zakončení Simoncini, ale hlavou přestřelil.
    51. Střela Simonciniho byla zlikvidována Schönem.

51
    Standardní situaci rozehráli hosté nakrátko a následně z toho byla perfektní střela kapitána Simonciniho, kterou ale vyrazil Schön na rohový kop! Tohle byla velká možnost San Marina!

50
    Následně se dopředu dostalo San Marino a získalo přímý kop, když se faulem provinil Philipps.

49
    Střela Oliviera Thilla z přímého kopu šla jen nad bránu soupeře a Benedettini bude mít odkop od své svatyně.

48
    Domácí získali přímý kop z velmi dobré pozice a mohou přidat uklidňující gól.

47
    Hosté si vyměnili snad deset přihrávek na polovině soupeře, což se u tohoto týmu jen tak nevidí, ale následně přišla chyba a dopředu tak šlo Lucembursko, ovšem zakončení Turpela šlo vedle brány.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:48.

První poločas je u konce a Lucembursko zatím vede nad San Marinem 1:0. Už v 5. minutě poslal domácí do vedení Turpel. Ovšem následný herní projev San Marina nebyl špatný a dokonce se párkrát dostalo i do vápna, kde ale zakončení nepřišlo. Lucembursko má zatím velký problém umístit střely mezi tři tyče a druhá půle tak bude ještě zajímavá.

45

44
    Po odkopu hostujícího gólmana šel Grandoni do hlavičkového souboje špatně a loktem trefil protihráče. Aleksandrs Golubevs tak podruhé vytáhl žlutou kartu.

44
    Poté hosté získali autové vhazování na své polovině hrací plochy a následně odkop od brány Benedettiniho.

43
    Momentálně se bojuje o míč především ve středu hrací plochy a San Marino tak nenechává svého soupeře se dostat hlouběji do pole.

41
    Gasperoni se sice diví, ale jeho nedovolený zákrok byl odměněn žlutou kartou.

40
    Posléze přišlo krátké rozehrání rohu a následně jen faul z domácí strany.

39
    Hostující útočník Vitaioli se vydal až k rohovému praporku, ale posléze přišel o míč. Domácí mužstvo se tak vydalo do rychlého protiútoku a nakonec získalo rohový kop.

38
    Tohle mohlo hosty mrzet, jelikož přišla mizerná přihrávka na polovině San Marina a Lucembursko se dostalo do přečíslení, ovšem rána Philippse neměla moc razance a Benedettini si s ní poradil.

36
    Posléze vypálil z dálky Barreiro Leandro, ovšem domácí zatím mají velký problém umístit střelu mezi tři tyče.

34
    Tentokrát už musel hostující gólman Benedettini vytáhnout velmi dobrý zákrok nohou a podržel tak svůj tým od druhé obdržené branky!

33
    Domácí pomalu zvyšují tlak, ovšem střely se nemohou vlézt mezi tři tyče Benedettiniho brány.

31
    Střela Sinaniho letěla opět pouze vedle brány San Marina.

30
    Půl hodina hry je u konce a Lucembursko zatím vede 1:0, ovšem hra San Marina není nejhorší a mohli bychom se dočkat překvapení v podobě gólů na straně hostů.

28
    Domácímu hráči se nepovedlo zakončení, když netrefil míč čistě a bude to opět jen odkop od hostující brány.

26
    Opět to byl Sinani, který se dostal ke střele uvnitř vápna, ale tentokrát si míč zpracoval v ofsajdovém postavení a tak jeho rána letěla vedle brány.

25
    Až na začátek utkání se San Marino drží a dokonce se dostalo dvakrát na polovinu soupeře, kde poslalo centr do vápna.

23
    Sinani zkoušel vystřelil z otočky, ale minul hostující svatyni.

21
    Ale následný centr pouze proletěl vápnem až do zámezí a Benedettini tak má odkop od své svatyně.

20
    Nyní Lucembursko získalo přímý kop z pravé strany a může se dostat do dvoubrankového vedení.

18
    Hostující hráč se chtěl dostat dopředu, ale opět se provinil faulem.

16
    A opět to domácí zkoušeli z levé strany, ovšem i tentokrát byl pokus zblokován.

15
    Posléze se Lucembursko dostalo do rychlého protiútoku, ale následný centr byl zblokován.

14
    S následným centrem si ale poradila domácí obrana.

13
    Domácí se provinili faulem na své polovině hrací plochy a San Marino tak může srovnat, což by bylo něco neskutečného.

11
    Posléze hosté ze San Marina získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.

10
    Lucembursko svírá soupeře, ale následný centr z pravé strany nic nepřinesl.

8
    Domácí se dál snaží dostat k bráně soupeře, ale od vstřelené branky se jim to moc nedaří.

6
    Následně se zkoušel útočník San Marina dostat k míči, ale přišel jen faul.

5
    První zákrok hostujícího brankáře Benedettiniho, který nedopustil druhé obdržené brance.
    4. David TURPEL - 1:0

4
    A domácí jdou už ve čtvrté minutě do vedení! Po skvělém centru Janische z levé strany na zadní tyč byl připraven DAVID TURPEL, který zakončil pohodlně k tyči! Asistence: Janisch.

4
    Následná střela Thilla O. ovšem letěl pouze vedle brány a Benedettini tak nemusel zasahovat.

3
    Zatím to ovšem vypadá na druhou variantu, jelikož domácí získali přímý kop po faulu hostujícího hráče.

2
    Uvidíme, jestli se dnes dočkáme překvapení nebo jasné výhry domácího Lucemburska.

1
    O úvodní výkop je postarali domácí, kteří se okamžitě nahrnuli dopředu, ale následně hosté odkopli míč.

1

Lucembursko: Schön – Jans (C), Chanot, Martins, Janisch – Thill O., Barreiro Martins, Philipps, Sinani – Thill V., Turpel
    Náhradníci: Kips, Moris – Bohnert, Carlson, Da Mota, Deville, Joachim, Mahmutovič, Rodrigues

San Marino: Benedettini – Cesarini, Vitaioli, Simoncini D. (C), Grandoni – Gasperoni, Golinucci E., Giardi – Mularoni, Vitaioli, Tomassini
    Náhradníci: Simoncini A. – Angelini, Battistini, Brolli, Della Valle, Golinucci A., Lunadei, Palazzi, Stefanelli, Zavoli

Rozhodčí: Aleksandrs Golubevs – Jevgenijs Morozovs, Raimonds Tatriks (vš. LVA).

San Marino:

San Marino je aktuálně na čtvrtém místě bez bodu a se skóre 0:10. V prvním zápase prohrálo v Bělorusku 0:5. Posléze doma prohrálo s dnešním soupeřem Lucemburskem 0:3. Posléze zavítalo do Moldavska, kde rovněž prohrálo, tentokrát pouze 0:2. Hlavním trenérem je Franco Varrella.

Lucembursko:

Lucembursko se momentálně nachází na druhém místě s šesti body a skóre 7:1. V prvních dvou zápasech zvítězilo na Moldavskem (4:0) a právě San Marinem (3:0). V posledním zápase ovšem zavítalo do Bělorusko, kde prohrálo 0:1. Nejlepším střelcem je se dvěma góly Sinani. Hlavním trenérem je Luc Holtz.

Ve 4. kole Ligy národů skupiny D se proti sobě utkají v prestižním zápase celky Lucembursko a San Marino. Naposled se spolu tato mužstva utkala před měsícem na půdě San Marina, kde před 794 diváky v San Marino Stadium vyhrálo Lucembursko 3:0, když se trefil Chanot. Joachim a Sinani. Dnes se bude hrát na Stade Josy Barthel v Luxembourgu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 8 000 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Aleksandrs Golubevs a jeho asistenti Jevgenijs Morozovs a Raimonds Tatriks (vš. LVA). Úvodní výkop je naplánován na 20:45.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.