S. Makedonie – Gibraltar 6:1 (kon.) | Černá Hora – Kazachstán 5:1 (kon.) | Izrael – Kosovo 3:0 (kon.)
Malta – Kypr 1:1 (kon.) | Estonsko – Albánie 2:2 (kon.) | Finsko – Litva 0:2 (kon.)
Polsko – Gruzie 3:0 (kon.) | Dánsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Rakousko – Rusko 3:2 (kon.)
Srbsko – Arménie 0:0 (kon.) | Norsko – Ázerbájdžán 1:1 (kon.) | Německo – Irsko 2:0 (kon.)
Skotsko – Anglie 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Ukrajina 3:0 (kon.) | Andorra – Lotyšsko 0:0 (kon.)
Maďarsko – Turecko 1:2 (kon.) | Švédsko – Belgie 0:3 (kon.) | Island – Španělsko 2:7 (kon.)
Francie – Slovinsko 1:1 (kon.) | Wales – Švýcarsko 3:1 (kon.) | Lucembursko – Bulharsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Bosna 4:2 (kon.) | Rumunsko – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Sev. Irsko – Slovensko 1:0 (kon.)
Lucembursko
1:0 (1:0)
Bulharsko
Úterý 16.10.2018, 19:00 • Stade Jos Haupert • Kvalifikace ME U21 • Skupina 9

90+1
    Rozhodčí přidal pět minut nad rámec druhého poločasu. V té první je tady žlutá karta, za zdržování ji vidí brankář Roulez.

87
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Ricardo Pinto, přichází Kuete.

86
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Johansson, přichází Olesen.

84
    Nejtěžší zákrok domácího brankáře přichází až v závěru tohoto duelu! Roulez si dokázal poradit se střeleckým pokusem Mileva!

82
    Druhá žlutá karta pro Edvina Muratoviče během tří minut. Domácí útočník tak dnešní utkání nedohraje, Lucembursko jde do desíti!

81
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Vutov, přichází Kostadinov.

79
    Žlutou kartu dostává Edvin Muratovič (Lucembursko).

72
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Prudhomme, přichází Schaus.

67
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Milev, přichází Stojev.

66
    Žlutou kartu dostává Andrea Hristov (Bulharsko).

63
    Další žlutou kartu vidí Noé Ewert, který zasáhl Jusejna. Třetí karta pro domácí fotbalisty, v této statistice máme srovnáno.

55
    Hlavní rozhodčí Walsh vytahuje další žlutou kartu. Tu momentálně vidí Lucas Prudhomme, který před malou chvílí fauloval Kerčeva.

46
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Jomov, přichází N.Krastev.

40
    Žlutou kartu dostává Ventsislav Kerčev (Bulharsko).

29
    Petko Hristov fauloval Skenderoviče, Lucembursko s následnou rozehrávkou rozhodně nikam nepospíchá. Hostující fotbalista vidí žlutou kartu!

28
    Žlutou kartu dostává Aldin Skenderovič (Lucembursko).
    Žlutou kartu dostává Tonislav Jordanov (Bulharsko).

25
    Lucembursko právě vstřelilo branku!
    Johansson našel TIMA HALLA, který překonává Naumova, otevírá skóre tohoto utkání a posílá domácí celek do vedení!

Štěpán Slovák

Branky: 25. Hall

Karty:   28. Skenderovič (LUX), 55. Prudhomme (LUX), 63. Ewert (LUX), 79. Muratovič (LUX), 90+1. Roulez (LUX) – 28. Jordanov (BUL), 29. P.Hristov (BUL), 40. Kerčev (BUL), 66. Hristov (BUL)   82. Muratovič (LUX)

Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 0:3. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 19:16.
    Lucembursko: Roulez – Ewert (C), Skenderovič, Hall, Held – Ostrowski, Duriatti – Prudhomme, Johansson, Ricardo Pinto – Muratovič
    Náhradníci: Machado – Sacras, Schaus, Simon, Kuete, Avdusinovič, Olesen

Bulharsko: Naumov – Atanasov, A. Hristov, P. Hristov, Kerčev – Jusejn, Vutov (C), Karabeljov – Jomov, Jordanov, Stojev
    Náhradníci: N. Krastev – Ljaskov, Georgijev, K. Krastev, Milev, Kotev, Kostadinov

Rozhodčí: Walsh – Mulvanny, Carr (všichni SCO)