S. Makedonie – Gibraltar 6:1 (kon.) | Černá Hora – Kazachstán 5:1 (kon.) | Izrael – Kosovo 3:0 (kon.)
Malta – Kypr 1:1 (kon.) | Estonsko – Albánie 2:2 (kon.) | Finsko – Litva 0:2 (kon.)
Polsko – Gruzie 3:0 (kon.) | Dánsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Rakousko – Rusko 3:2 (kon.)
Srbsko – Arménie 0:0 (kon.) | Norsko – Ázerbájdžán 1:1 (kon.) | Německo – Irsko 2:0 (kon.)
Skotsko – Anglie 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Ukrajina 3:0 (kon.) | Andorra – Lotyšsko 0:0 (kon.)
Maďarsko – Turecko 1:2 (kon.) | Švédsko – Belgie 0:3 (kon.) | Island – Španělsko 2:7 (kon.)
Francie – Slovinsko 1:1 (kon.) | Wales – Švýcarsko 3:1 (kon.) | Lucembursko – Bulharsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Bosna 4:2 (kon.) | Rumunsko – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Sev. Irsko – Slovensko 1:0 (kon.)
Severní Irsko
1:0 (0:0)
Slovensko
Úterý 16.10.2018, 20:30 • Windsor Park, Belfast (NIR) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2

90+5
    Andrej Fábry ještě viděl v závěru utkání žlutou kartu, více už se ale zřejmě v Belfastu dnes nestane.

87
    Žluté kartě se nevyhnul ani domácí brankář Conor Hazard.

77
    Mark Sykes sáhl k taktickému faulu, který byl příliš ostrý, a tak za něj byl potrestán ihned žlutou kartou.

71
    Christián Herc byl potrestán za faul a stal se dalším hráčem dnešního utkání, který viděl žlutou kartu.

68
    Jordan Thompson zastavil slovenský útok ostrým faulem, za který vzápětí viděl od rozhodčího žlutou kartu.

45
    László Bénes v závěru prvního poločasu během rozmezí dvou minut viděl dvě žluté karty a po faulu na McDonagha byl vyloučen! Slovenská reprezentace utrpěla obrovskou ránu.

43
    László Bénes si po předchozí nepřesné střele vybil frustraci faulem, za který byl před přestávkou potrestán žlutou kartou.

38
    Martin Šulek byl potrestán žlutou kartou a stal se vůbec prvním hráčem dnešního zápasu, který za faul pykal.

Tomáš Reiner

Branky: 62. Sykes

Karty:   68. Thompson (NIR), 77. Sykes (NIR), 87. Hazard (NIR) – 38. Šulek (SVK), 43. Bénes (SVK), 71. Herc (SVK), 90+5. Fábry (SVK)   45. Bénes (SVK)

Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:19.
    Severní Irsko: Hazard – Ballard, Donnelly (C), Johnson – McDonagh, Roy (79. Dummigan), Thompson (89. Gorman), Sykes, Burns – Lavery (83. Parkhouse), Smyth.
    Náhradníci: Dunne – Dummigan, Gorman, Bird, Holden, Parkhouse, McClean. Trenér: Ian Baraclough.

Slovensko: Rodák – Kadlec (85. Fábry), Vavro (C), Sipľak, Šulek – Káčer, Herc, Bénes, Jirka – Haraslín (69. Boženík), Vestenický (58. Špalek).
    Náhradníci: Greif – Križan, Lesniak, Fábry, Sluka, Boženík, Špalek. Trenér: Adrián Guľa.

Rozhodčí: Eitan Shmuelevitz. Asistenti: Sagy Mazamber, Dan Ucenic. Čtvrtý rozhodčí: Idan Leiba (ISR)