Los Angeles – Buffalo 1:5 (kon.) | Winnipeg – Arizona 5:3 (kon.) | Toronto – St. Louis 1:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 4:3 (po pr.) | Florida – Detroit 3:4 (po pr.) | Columbus – Chicago 1:4 (kon.)
Minnesota – Tampa 5:4 (po pr.) | Vancouver – Boston 2:1 (po pr.) | Vegas – Anaheim 3:1 (kon.)
Edmonton – Nashville 0:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 4:1 (kon.)
Vancouver Canucks
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
Boston Bruins
Neděle 21.10.2018, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

V tomto zápase mnoho branek diváci neviděli. Jako první se prosadil Brandon Sutter. Ve třetí třetině dokázal aktivně hrající Boston vyrovnat, trefil se Joakim Nordström. V prodloužení pak o výhře domácího celku rozhodl Bo Horvat. (06:46:28)

Vancouver právě vstřelil branku!
    Domácí celek vyhrává tento zápas v prodloužení. Brock Boeser předložil výborný pas BO HORVATOVI, který si elegantně poradil s brankářem a rozhodl duel. Asistence: Brock Boeser.

62:08
    Jake DeBrusk z ostré pozice brankáře Canucks prostřelit nedokázal.

61:50
    Sven Bärtschi v souboji jeden na jednoho přišel o kotouč.

61:30
    Oba týmy střídají.

61:06
    David Pastrňák a David Krejčí dostali kotouč do útočného pásma, zakončit se jim nepodařilo.

60:33
    Alexander Edler pálil z dobré pozice, ale branku trefit nedokázal.

60:10
    Domácí celek má kotouč jako první.

60:01

Přes šance ve třetí třetině jsme viděli jen jednu branku, hostující celek dokázal vyrovnat. Po šedesáti minutách hry platí stav 1:1, tak uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:05
    David Pastrňák to zkoušel individuálně, Brock Boeser jej odstavil od puku.

59:00
    Poslední minuta třetiny, stav zápasu je stále nerozhodný.

58:33
    Jaroslav Halák přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

58:15
    John Moore to zkoušel individuálně, daleko se s kotoučem ale nedostal.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry třetí třetiny.

57:40
    Oba týmy střídají, do hry přicházejí odpočinutí hokejisté.

57:26
    Sven Bärtschi pálil z dobré pozice, jeho rána ale postrádala přesnost.

56:42
    David Pastrňák pálil z dobré pozice, Jacob Markström kryje kotouč. Komerční přestávka.

56:22
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku hostujícího celku.

55:50
    Alexander Edler to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se nedostal. Na druhé straně od modré čáry minul branku Zdeno Chára.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Christopher Tanev pálil, jeho tvrdou ránu zblokoval Chris Wagner.

54:22
    Troy Stecher dobře zakončoval, puk hostujícímu brankáři vypadl, ale na dorážku nebyl nikdo připravený.

54:02
    Noel Acciari se málem dostal do brejku, ale v rozhodující chvíli kotouč netrefil.

53:20
    Jake DeBrusk hledal spoluhráče v útočném pásmu, přihrávka však byla zblokovaná. Následně se ke střele po rychlé akci domácí celek nedostal.

52:28
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Bruins.

52:00
    Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Domácí celek se spíše musí bránit a čeká na brejky.

51:25
    Hra je přerušena, Tyler Motte se dostal do postavení mimo hru. Komerční přestávka.

50:58
    Joakim Nordström se málem dostal do další střelecké pozice, ale kotouč nedokázal před brankou vystřelit.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav je momentálně vyrovnaný, 17:28, tak vypadá statistika střel na branku.

49:26
    Zakázané uvolnění se nepíská, hra pokračuje dál.

48:37
    Brock Boeser ani Nikolaj Goldobin nedokázali v dobrých střeleckých pozicích trefit kotouč. Nyní měli hosté poněkud štěstí.

48:25
    Komerční přestávka, a pak buly ve středním pásmu.
    47:45 Joakim NORDSTRÖM - 1:1

47:45
    Bruins právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno. John Moore vyslal do útočného pásma spoluhráče, tím byl JOAKIM NORDSTRÖM. Jeho přesná rána se od břevna odrazila do branky. Je vyrovnáno. Asistence: John Moore, Matt Grzelcyk.

47:30
    Hosté dělají maximum pro vyrovnání.

47:04
    Obrovskou šanci měl nyní jeden z hostujících hráčů, jeho projektil se odrazil od brankové konstrukce.

46:01
    Sean Kuraly dobře vypálil, svou střelu schoval za obránce. Jacob Markström dokázal zasáhnout.

45:25
    Sledujeme rychlý hokej, hosté se pokouší vyrovnat, nyní rozehrávají od své branky, David Pastrňák vede akci svého celku.

44:50
    Anders Bjork výborně vypálil, následně hra pokračovala dál, a pak musel zasahovat brankář Canucks.

43:21
    Boston hraje aktivně, Brad Marchand nedokázal přesněji trefit z mezikruží branku.

42:40
    Jaroslav Halák i Jacob Markström své spoluhráče podrželi. Větší šanci měl domácí týmu, ale slovenský brankář byl pozorný.

42:18
    Hraje se rychlý hokej v úvodu třetí třetiny, domácí celek stále vede o jednu branku.

41:42
    Chris Wagner si vybruslil mezi kruhy a zakončoval. Jeho projektil byl zblokovaný.

41:12
    Jacob Markström musel zasahovat proti střele od modré čáry, což se mu podařilo. Bruins se pokouší vyrovnat.

40:44
    Oba týmy střídají, na led se dostávají druhé formace.

40:13
    Zápas, ve kterém je střelecky aktivnější hostující celek, pokračuje třetí třetinou.

Dnešní utkání sleduje 17 871 diváků.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli několik přesilovek, ale skóre se nezměnilo, a tak stále vede domácí celek o jednu branku. Jacob Markström má zatím čisté konto.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:29
    Tentokrát špatná rozehrávka domácích vrací hru před jejich gólmana.

39:15
    Domácí celek se usadil v útočném pásmu, to už běží poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:47
    Další nepřesná rozehrávka Bruins znamená buly před jejich brankářem.

38:22
    Boston špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před jeho brankou. Jaroslav Halák musí být pozorný.

38:08

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:14
    Tyler Motte byl volný před brankou, ale k teči se nedostal. Jaroslav Halák přerušuje hru.

37:00
    Znovu musí hrát až brankář Bruins.

36:32
    Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry, a tak může vystřídat.

36:07
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Markus Granlund – 2 min., sekání).

35:40
    Hostující celek se dostal do útočného pásma, ke střele se hráči Bruins nepropracovali.

34:41
    Komerční přestávka.

34:13
    Tim Schaller byl před brankou, ale přihrávka od spoluhráče postrádala přesnost. Následně na druhé straně Sean Kuraly minul branku.

33:42
    Patrice Bergeron pálil od modré čáry, jeho rána byla sice zblokovaná, ale i tak se kotouč dostal do míst, kde bruslil David Pastrňák.

33:00
    Danton Heinen pálil z mezikruží z první, jeho ránu kryje Jacob Markström. Buly v útočném pásmu Bruins.

32:42
    Domácí celek hraje ve středním pásmu, sledujeme klidnější pasáž hry.

32:14
    Noel Acciari napadal domácí rozehrávku, k puku se dostal, a tak musel zasahovat brankář Canucks. Komerční přestávka.

31:42
    Hra se bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu, sledujeme rychlý hokej.

31:00
    Jake Virtanen protečoval kotouč do útočného pásma, jeho spoluhráči se však do střelecké pozice nedostali.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

29:41
    Jaroslav Halák přerušuje hru, jeho spoluhráči mohou dostřídat. Komerční přestávka.

29:23
    Brock Boeser z první poslal kotouč příliš vysoko.

29:16
    Dlouhou dobu se Bruins bránili, několik střel dokázali zblokovat, následně ale vyhodili jen na icinig.

28:04
    Troy Stecher pálil od modré čáry, jeho tvrdá rána proletěla až k brance, puk vykopl Jaroslav Halák.

27:50
    Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

27:30
    David Krejčí byl volný před brankou, kotouč se k němu ale nepodařilo protlačit.

27:19

26:45
    David Pastrňák našel spoluhráče, tím byl Brad Marchand. Jeho ránu z první domácí brankář vyrazil.

26:22
    Vancouver dostal hru do středního pásma, vystřídat ale nedokázal.

26:00
    Přesilovku hraje hostující celek poměrně aktivně, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.

25:25
    David Pastrňák pálil v přesilovce z první, jeho ránu má domácí brankář, který nedopustil dorážky.

25:19
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jake Virtanen – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

24:51
    Jacob Markström znovu zasahoval, z mezikruží pálil Brandon Carlo.

24:31
    Jacob Markström podržel nyní své spoluhráče. Do šance se dostal hostující celek. Chris Wagner ani na dvakrát nedokázal prostřelit brankáře, ten udržel kotouč před brankovou čárou.

23:33
    Brad Marchand se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

23:00
    Brandon Sutter se svými spoluhráči kombinoval v útočném pásmu, Antoine Roussel si vybruslil před branku a zakončoval. Jeho rána byla zblokovaná.

22:24
    Alexander Edler pálil od modré čáry, s jeho projektilem si dokázal poradit poměrně snadno Jaroslav Halák.

22:14
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Bo Horvat – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Noel Acciari – 5 min., bitka).

21:42
    Nikolaj Goldobin vybojoval pro své spoluhráče útočné pásmo, ke střele se ale nedostali.

21:10
    Sledujeme rychlý hokej v úvodu druhé třetiny, mnoho šancí zatím k vidění není. Domácí hokejisté stále vedou o jednu branku.

20:17
    Zápas pokračuje druhou třetinou. Po rychlé akci hostujícího celku se píská postavení mimo hru.

20:01

Po první třetině vede aktivněji hrající domácí celek o jednu branku, autorem zatím rozhodující a jediné trefy je Brandon Sutter.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:34
    Bo Horvat při pokusu o střelu zlomil hokejku, vypálit umí rozhodně lépe.

19:15
    Noel Acciari rozehrává od své branky, u puku byl první Derrick Pouliot, akce tak končí.

19:00
    6:4, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.

18:30
    Steven Kampfer nedokázal vyhodit z obranného pásma, domácí se ovšem do střelecké pozice nedostali.

17:54
    Hra je přerušena pro postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

17:00
    David Pastrňák se dostal do útočného pásma a zkoušel poslat puk ke vzdálenější tyčce, branku však minul.

16:35
    David Pastrňák to nemyslel vůbec špatně, jeho individuální akce byla zakončení střelou.

16:15
    Brandon Carlo se pokoušel probojovat do zakončení, ale domácí obránci dokázali vybojovat kotouč.

16:00
    Jake DeBrusk dostal hru do útočného pásma, ale Boston se do střelecké pozice nedostal.

15:37

15:18
    Ani domácí svou početní výhodu nepromění.

15:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Bruins vyhazují přes všechny čáry.

14:32
    Bo Horvat byl před brankou, jeho rána z bezprostřední blízkosti postrádala přesnost.

14:10
    Canucks oslabení ubránili, nyní mají možnost přesilovky. Brock Boeser pálil od modré čáry nepřesně.

13:37
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Zdeno Chára – 2 min., podrážení).

13:18
    Jedinou ránu v přesilovce vyslal hostující tým na domácí branku.

13:13

12:45
    V přesilovce si Bruins výraznější šanci vypracovat zatím nedokázali, domácí obrana velmi dobře brání.

11:24
    Brad Marchand rozehrává od své branky, domácí celek se zatím ale velmi dobře brání.

11:13
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Erik Gudbranson – 2 min., hákování).

11:00
    Noel Acciari se pokoušel dostat do střelecké pozice, jeden z domácích beků mu výborně zabránil v akci dostat se před branku.

09:40
    Jacob Markström kryje kotouč po střele obránce Johna Morrea. Buly před domácí brankou, David Krejčí se k dorážce nedostal.

09:13
    Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Bruins. Jaroslav Halák musí být pozorný.

07:32
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou.

06:45
    Bruins hledají cestu, kterou by mohli vést útočnou akci, zatím ale marně, domácí defenziva hraje zodpovědně.

06:20
    Chris Wagner dobře vybojoval puk před svou brankou, hosté se ale po rychlé akci do zakončení nedostali.

05:38
    Hostující celek rozehrává od své branky, Matt Grzelcyk dostal kotouč do útočného pásma, vypálit na branku ale nedokázal.
    03:40 Brandon SUTTER - 1:0

03:40
    Domácí celek se dostává do vedení. Hostující obrana nedokázala kotouč odehrát, toho využil BRANDON SUTTER, který se dostal k puku a rychle vypálil. Střela po ledě propadla až za brankovou čáru. Asistence: Jake Virtanen, Troy Stecher.

03:10
    Jacob Markström vyjel za svou branku, odkud rozehrává na spoluhráče.

02:44
    Derrick Pouliot ani Brock Boeser nedokázal z předbrankového prostoru přesněji tečovat kotouč.

02:20
    Brad Marchand zakončoval rychlou akci hostujícího celku, domácí brankář byl připravený.

01:54
    Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme. Ani jeden celek se nikam nežene.

00:59
    Hra je přerušena pro postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

00:41
    Zdeno Chára vypálil od modré čáry, jeho projektil dokázal jeden z hráčů domácích zblokovat.

00:18
    V poklidném tempu zápas začíná, hosté rozehrávají od své branky.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Hokejisté Vancouveru se vrací domů do Rogers Areny, kde nastoupí ke dvěma domácím zápasů. Prvním soupeřem jsou Bruins. Sedm hráčů Canucks zaznamenalo v minulé sezóně proti Bostonu dva kanadské body, Bo Horvat a Loui Eriksson skórovali dvakrát. Chris Tanev nastoupil sedmkrát proti Bruins a dařilo se mu. Získal čtyři body (1+3).

Hokejisté Bostonu měli den volna. 18. října nastoupili proti Edmontonu. Bruins sice zápas prohráli v prodloužení, ale české fanoušky rozveselil fakt, že se prosadili Krejčí i Patrňák.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Boston Bruins

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. B. Sutter (Virtanen, Stecher), 64. Horvat (Boeser) – 48. Nordström (J. Moore, Grzelcyk)

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, Ch. Tanev, D. Pouliot, Stecher, B. Hutton, Gudbranson – Goldobin, Horvat, Boeser – Beagle, Bärtschi, Virtanen – B. Sutter, Roussel, Eriksson – Schaller, M. Granlund, Motte.
    Boston Bruins: Halák (T. Rask) – Chára, Carlo, J. Moore, Grzelcyk, Kampfer, Vaakanainen – Marchand, Bergeron, Pastrňák – Heinen, Krejčí, DeBrusk – Nordström, Bjork, Wagner – Kuraly, Acciari, Donato.

Rozhodčí: Skilliter, Peel – Cameron, Gibbons

Diváci: 17 871