Frosinone – Empoli 3:3 (kon.) | Bologna – Turín 2:2 (kon.) | Chievo – Atalanta BC 1:5 (kon.)
Parma – Lazio 0:2 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 1:1 (kon.) | Inter – AC Milán 1:0 (kon.)
Frosinone Calcio
3:3 (1:1)
Empoli FC
Neděle 21.10.2018, 12:30 • Stadio Benito Stirpe, Frosinone • Italská Serie A • 9. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:29:27)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 1:4. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 12:16.

Je konec. Tento souboj spodních týmů nakonec končí remízou 3:3 a dnes byly k vidění velké zvraty.
    Ve 48. minutě poslal hosty do vedení po rohovém kopu Silvestre a odčinil tak svůj vlastňák. V 54. minutě ovšem po přezkoumání videa získali domácí pokutový kop, který proměnil Ciofani. V 63. minutě šlo Frosinone dokonce do vedení, jelikož se o druhý gól postaral Ciofani. V 79. minutě ale srovnal Ucan po rohovém kopu.

90+5

90+5
    Ovšem ten nic nepřinesl a vypadá to, že je konec.

90+5
    Domácí nyní ještě získali rohový kop.

90+4
    Empoli získalo autové vhazování na polovině soupeře.

90+2
    Konec utkání je nervózní, ale bez nějakých šancí.

90+1
    Ke konci utkání se dostal žlutí a dalším potrestaným je domácí hráč Ciano.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

88
    Posléze se nechal vyprovokovat Molinaro a i on uviděl žlutou kartu.

86
    Binnásir za svůj faul uviděl žlutou kartu.

84
    Domácí nyní mají míč ve své moci a konec utkání je velmi opatrný.

82
    Nyní hosté získali autové vhazování na polovině soupeře a budou chtít získat tři body.

81
    Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Raffaele Maiello, přichází Mirko Gori.
    79. Salih UÇAN - 3:3

79
    Empoli právě vstřelilo branku! Hosté získali rohový kop, který letěl na hlavu domácího hráče, ovšem ten odhlavičkoval míč pouze na nohu SALIHA UÇANA, který precizní volejí zakončil do levé části branky a srovnal na 3:3! Neskutečný zápas!

78
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Luca Antonelli, přichází Manuel Pasqual.

77
    Empoli sice má míč na svých kopačkách, ale nemůže se dostat do nějaké větší příležitosti.

75
    Antonio La Gumina se dostal přes obránce až do zakončení, ale domácí tým nyní podržel Marco Sportiello.

73
    Nyní se hostující útočník dopustil pouze faulu a Frosinone tak bude mít opět míč pod kontrolou.

71
    Domácí jsou blízko k první výhře v letošní sezóně, jelikož vedou 3:2.

69
    Následně se ovšem domácí dostali do protiútoku, který zastavil Maietta za cenu žluté karty.

68
    Ale následná střela Ucana skončila zblokována a následuje tak rohový kop.

67
    Nyní Empoli získalo přímý kop z dobré pozice.

66
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Miha Zajc, přichází Salih Uçan.
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Leonardo Capezzi, přichází Ismaël Binnásir.

65
    Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Joel Campbell, přichází Rai Vloet.
    63. Daniel CIOFANI - 3:2

63
    Frosinone právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou podruhé v dnešním zápase do vedení a vidíme tak velké zvraty! Frosinone se dostalo do rychlého protiútoku, po kterém zakončoval přesně k pravé tyči kapitán DANIEL CIOFANI a připisuje si tak svou druhou trefu.

62
    Domácí nenechali vystřelit soupeře a sami mohou jít dopředu.

60
    Je před námi posledních třicet minut tohoto důležitého zápasu pro oba týmy, jelikož to může být nakopnutí k lepším výsledkům.

58
    Následně se dopředu dostalo Empoli, ale nic velkého z toho nebylo.

57
    Po rohu sice přišlo zakončení, ale to bylo zblokované.

56
    Domácí vstřelená branka nabudila a nyní získali rohový kop.
    54. Daniel CIOFANI - 2:2

54
    K pokutovému kopu se postavil DANIEL CIOFANI, který si na penaltu věřil a následně jí uklidil razantně k levé tyči, kde sice šel i brankář Provedel, ale ten na míč nedosáhl. Stav je tak srovnán na 2:2!
    53. Penaltový zákrok.

53
    Byla nařízena penalta pro Frosinone. Rozhodčí následně ukázal na pokutový puntík a domácí tak mají velkou šanci srovnat stav utkání.

52
    Daniele Orsato se jde podívat na video!

50
    Nyní si domácí chtěli vymodlit penaltu, když šel k zemi Ciano a vše je ještě řešeno s videorozhodčím.
    48. Matías SILVESTRE - 1:2

48
    Empoli právě vstřelilo branku! Hosté otáčejí utkání a jdou do vedení 2:1! Po rohovém kopu se ani přesně neví jak stal střelcem branky MATÍAS SILVESTRE a napravil tak svůj vlastní gól v úvodních minutách zápasu! Asistence: Zajc.

47
    Caputo se dostal až ke střele, ale tu vyrazil domácí gólman na rohový kop.

46

Druhý poločas začne přibližně v 13:33.

První poločas je u konce a stav je zatím 1:1. Už v 8. minutě si Matías Silvestre velmi nešťastně srazil míč do vlastní branky a Frosinone se tak dostalo do vedení. Posléze ovšem Empoli nakonec odpovědělo, když se ve 32. minutě dostal s míčem do vápna Antonelli, který ho poslal pod sebe na Zajce a ten s velkou dávkou štěstí vstřelil srovnávací gól.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

44
    Posléze chtělo Frosinone překvapit soupeře rychlém protiútokem, ale přihrávka do běhu byla příliš dlouhá.

43
    Empoli má míč o něco víc, než domácí soupeř a také se pokouší dostat do vápna víckrát, ale jinak je utkání velmi vyrovnané.

41
    Empoli získalo roh, po kterém se dostal do zakončení Leonardo Capezzi, ale ten minul.

40
    Domácí obránce sice odebral míč soupeři, ale následně o něj přišel.

39
    Centr Calcia neměl nárok na úspěch a skryl ho v náručí Provedel.

37
    Posléze přišel faul z hostující strany.

36
    Frosinone si vypracovalo velmi dobrou šanci, ale nakonec domácí nedokázali vstřelit míč za záda Provedela.

34
    Nyní musel jít trochu z brány Marco Sportiello, aby vyboxoval centr z levé strany.
    32. Miha ZAJC - 1:1

32
    Empoli právě vstřelilo branku! Je srovnáno! Antonelli to udělal parádně, když se dostal s míčem do vápna a posléze nahrál pod sebe na MIHU ZAJCE, který z první zakončil do brankáře Sportiella, od kterého se balón odrazil do brány. Asistence: Luca Antonelli.

30
    Půl hodina hry je za námi a až na gól nám toho duel celků z úplného spodku tabulky moc nepřinesl. Ovšem Frosinone stále vede 1:0.

28
    Střela Zajce letěla přímo do náruče Marco Sportiella, který si zatím ví rady s pokusy soupeře.

27
    Centr po rohu Empoli skončil jen v moci brankáře Marco Sportiella.

25
    Ovšem následně se k balónu dostalo pouze Empoli.

24
    Ciofani byl nyní zfaulován uprostřed hřiště a Frosinone může něco vymyslet.

22
    Marco Sportiello mu vyběhnout, aby chytil míč dřív, než by se k němu dostal soupeř, což se mu také povedlo.

20
    Ani tentokrát útok Empoli nepřinesl nic vážnějšího, ale stále jsou u míče hosté.

18
    Přihrávka Empoli nebyla přesná a skončila jen u domácího gólmana Sportiella.

17
    Frosinone se dostalo do rychlého protiútoku, který byl zakončen střelou, ale tu chytil Ivan Provedel.

15
    A málem z toho byla gólovka, ovšem na centr do vápna domácí hráč nedosáhl.

14
    Ani tentokrát útok hostů nic nepřinesl a dopředu tak jde opět Frosinone.

12
    Afriyie Acquah byl zfaulován ve středu hrací plochy a Empoli bude mít opět míč.

11
    Posléze přišla střela, která ale skončila jen nad domácí bránou.

10
    Domácí sice měli míč ve svém držení, ale nyní je to Empoli, které se snaží něco vymyslet.
    8. Matías SILVESTRE - 1:0

8
    Domácí jdou už po osmi minutách do vedení! Vše začalo u nepřesného odkopu od brány Provedela, posléze se domácí dostali do vápna, kde poslali míč před bránu, ale tam si ho hodně nešťastně srazil do vlastní sítě MATÍAS SILVESTRE!

6
    Miha Zajc se nyní provinil faulem a je prvním hráčem, který uviděl žlutou kartu.

4
    Empoli se posléze dostalo dopředu, ale Francesco Caputo nedosáhl na přihrávku z pravé strany.

3
    Domácí nyní získali volný kop, po kterém hostující brankář poslal k zemi svého spoluhráče a následně přišla rána ze strany Frosinone ovšem ta byla zblokována.

1
    Domácí se dostali dopředu po pravé straně, ale následně přišel jen faul ze strany Frosinone.

1

Frosinone Calcio: Sportiello – Ariaudo, M. Capuano, Goldaniga – F. Zampano, Maiello, Ciano, Chibsah, Molinaro – Ciofani, J. Campbell.
    Náhradníci: F. Bardi – Beghetto, Besea, Brighenti, Cassata, Crisetig, Ghiglione, Gori, Pinamonti, Salamon, Soddimo, Vloet.

Empoli FC: Provedel – Di Lorenzo, Maietta, Silvestre, Antonelli – Acquah, Capezzi, Krunić – Zajc – La Gumina, Caputo.
    Náhradníci: Terracciano – Brighi, Binnásir, Jakupovič, Marcjanik, Mráz, Rasmussen, Pasqual, Traorè, Uçan, Untersee.

Rozhodčí: Daniele Orsato – Lorenzo Manganelli, Mauro Vivenzi.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Empoli FC:

Empoli je momentálně na osmnáctém místě s pěti body a skóre 5:10. V posledním zápase přivítalo na své půdě AS Řím. Ve 36. minutě poslal hosty do vedení N'Zonzi. V 58. minutě mohl srovnat z penalty Caputo, ale neproměnil jí a pět minut před koncem utkání přidal pojistnou branku Džeko. Empoli tak prohrálo 0:2. Nejlepším střelcem je se třemi góly Caputo.

Frosinone Calcio:

Frosinone se nachází až na devatenáctém místě s jedním bodem a skóre 3:21. V posledním zápase zavítalo na půdu Turína, kde před 16 554 diváky poslal domácí do vedení Rincon. Ve 46. minutě zvýšil náskok Baselli. Ovšem v 58. minutě snížil Goldaniga a v 64. minutě dokonce srovnal Ciano. V 71. minutě ale poslal Turín zpátky do vedení Berenguer a Frosinone prohrálo těsně 2:3. Nejlepším střelcem je se dvěma góly Ciano.

V 9. kole serie A se proti sobě utkají týmy Frosinone Calcio a Empoli FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala minulý ročník, ovšem v serii B na půdě Frosinone, kde Empoli zvítězilo 4:2. Dnes opět bude hrát na Stadio Benito Stirpe ve Frosinone. Tento stadion nabídne kapacitu pro 16 227 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Daniele Orsato a jeho asistenti Lorenzo Manganelli a Mauro Vivenzi. Úvodní výkop je naplánován na 12:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Michal Raška

Branky: 8. Silvestre (vla.), 54. Ciofani (pen.), 63. Ciofani – 32. Zajc (Antonelli), 48. Silvestre (Zajc), 79. Uçan

Karty:   88. Molinaro (FRS), 90+1. Ciano (FRS) – 6. Zajc (EMP), 69. Maietta (EMP), 86. Binnásir (EMP)

Frosinone Calcio: Sportiello – Ariaudo, M. Capuano, Goldaniga – F. Zampano, Maiello (81. Gori), Ciano, Chibsah, Molinaro – Ciofani, J. Campbell (65. Vloet).

Empoli FC: Provedel – Di Lorenzo, Maietta, Silvestre, Antonelli (78. Pasqual) – Acquah, Capezzi (66. Binnásir), Krunić – Zajc (66. Uçan) – La Gumina, Caputo.

Rozhodčí: Daniele Orsato – Lorenzo Manganelli, Mauro Vivenzi