MŠK Žilina B
1:1 (1:0)
Slavoj Trebišov
sk Neděle 21.10.2018, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 14. kolo

S konštatovaním, že Žilina B remizovala na domácom trávniku s Trebišovom 1:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (12:18:57)

90+2
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Lorinčák, prichádza Vasiľ.

90+1
    V samom závere zápasu ešte veľký tlak Žiliny.

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať minimálne 2 minúty.

89
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Vojtovič, prichádza Šuľák Pavol.

88
    Tentoraz to po priamom kope skúsil Martin Kovaľ, ku ktorému sa odrazila lopta, namieril však len nad bránku Jakuba Giertla.

87
    Žilinčania sa tlačia dopredu, zatiaľ však bez streleckého efektu.

86
    Obrovská šanca Žiliny, Peter Chríbik však delovkou z ľavej strany minul pravý horný roh Giertlovej bránky!

85
    Mladí Žilinčania ale neskladajú zbrane, po výbornom centri z pravej strany musel zasahovať Giertl.

84
    Žltú kartu dostáva Petrák (MŠK Žilina B).

83
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Gamboš, prichádza Chríbik.

82
    Guľa bude striedať aj do tretice, do hry príde v žilinskom drese Peter Chríbik.

81
    Do konca riadneho hracieho času ostáva menej ako 10 minút, Žilina hrá s Trebišovom nerozhodne 1:1.

80
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Rusnák, prichádza Petrák.

79
    Junior parádne nabil na strelu Matúšovi Lorinčákovi, ktorý loptu trafil z voleja parádne. Ešte krajší moment však predviedol Samuel Petráš, ktorý robinzonádou loptu vytlačil na pravú tyč!

78
    Tréner Norbert Guľa chystá druhé dnešné striedanie, do hry príde v drese MŠK B Bernard Petrák.

77
    Trebišov drží loptu na vlastnej polovici trávnika a upokojuje situáciu.

75
    Priamy kop Žiliny z ľavej strany zahral Kopas, no po sérii hlavičiek končí lopta vedľa Giertlovej bránky.

74
    Žilinčania sa veľmi snažia zvrátiť stav zápasu, obrana Trebišova je však nesmierne koncentrovaná.

73
    Majdan posadil center na hlavu Matúša Rusnáka, no Giertl bol pozorný.

72
    Trebišov dal gól! Rohový kop Trebišova z ľavej strany, hlavičkou upratal loptu k ľavej tyči DÁVID ŠPAK a Petráš bol bezmocný.

70
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 20 minút, Žilina stále vedie nad Trebišovom 1:0.

69
    Dnešné stretnutie sleduje 102 divákov.

68
    Útočná akcia Žiliny, Dávid Ďuriš si urobil priestor na hranici šestnástky, no peknou strelou namieril len nad bránku Jakuba Giertla.

67
    Rohový kop hostí, lopta sa dvakrát odrazila na kopačky hostí, no obe strely dokázala obrana Žiliny zblokovať.

66
    Ďalšia dobrá strela domácich z diaľky, Giertl je však dnes oporou svojho tímu.

65
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Jánošík, prichádza Kovaľ.

64
    Obrovská šanca hostí, po centri z pravej strany Junior hlavičkou upratal loptu do dolného pravého rohu, Petráš však vytiahol bravúrny zákrok a loptu vytlačil! Junior následne v dorážke prestrelil Petrášovu bránku.

62
    Domáci sa tlačia dopredu, trošku im však viazne kombinácia.

60
    Po hodine hry Žilina stále vedie nad Trebišovom 1:0.

59
    Žilinčania sa nadýchli k mohutnému tlaku, tri strely v krátkom slede za sebou si cestu do Giertlovej siete nenašli.

58
    Čas letí ako bodnutý včelou, domáci sú stále aktívnejší.

56
    Vladimír Kražel skúsil strelu z diaľky, obranca Žiliny však túto strelu zblokoval.

55
    Ostré zákroky na oboch stranách, hráči však sú v poriadku a môžu pokračovať v zápase.

54
    Tréner Norbert Guľa nabáda svojich zverencov k trpezlivosti.

53
    Mladí Šošoni teraz kombinujú na polovici súpera, nedarí sa im však prelomiť obranu Trebišova.

51
    Hrá sa v pomerne dobrom tempe, Žilinčania majú stále viac loptu na svojich kopačkách.

50
    K lopte sa opäť postavil Adam Kopas, tentoraz ju však napálil nad bránku Jakuba Giertla.

49
    Na trávniku ostáva ležať žilinský Lukáš Jánošík, Šošoni budú znovu zahrávať priamy kop z dobrej pozície.

48
    V Žiline je dnes poriadna zima, aktuálne je 8°C a fúka nepríjemný studený vietor.

47
    Do druhého polčasu nastúpili oba tímy bez zmeny v zostavách.

46
    Úvodný výkop druhého polčasu patrí futbalistom Trebišova.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase máme v Žiline stav 1:0. Domáci išli do vedenia v 10. minúte zásluhou krásnej strely Lukáša Jánošíka. Druhý polčas sa začne približne o 11:30.

45
    Prvý polčas sa skončil.

44
    Blíži sa nám záver prvého polčasu, ten bude zrejme výsledkovo patriť Žiline.

43
    Domáci futbalisti pokračujú v dobrom výkone, Giertl musel byť znovu pozorný.

41
    Do konca prvého polčasu ostáva menej ako 5 minút, Žilina zatiaľ stále vedie nad Trebišovom 1:0.

40
    Priamy kop hostí zahral kapitán tímu Jaroslav Kolbas, namieril však vysoko nad bránku Samuela Petráša.

38
    Rohový kop Žiliny však obrana Trebišova odvrátila bez väčších problémov.

37
    Adam Kopas znovu napriahol z diaľky, Jakub Giertl jeho dobrú strelu krásne vytlačil na rohový kop!

36
    Vidíme bojovný zápas, nedá sa povedať, že by domáci futbalisti boli výrazne lepší, majú však loptu podstatne viac na svojich kopačkách.

35
    Útočnú akciu hostí potiahol po pravej strane Roman Begala, domáca obrana si s ním však dokázala poradiť.

34
    Z následného rohového kopu však Trebišov nič vážnejšie nevymyslel.

33
    Emil Lukáš napriahol ku strele z hranice šestnástky, domáci obranca však loptu tečoval vedľa Petrášovej bránky.

32
    Akciu hostí pred Juniorom odvrátil Majdan na rohový kop.

31
    Po polhodine hry máme v Žiline stále stav 1:0.

30
    Žilinčania znovu zatlačili Trebišov do defenzívy, no Majdanovu dobrú strelu Giertl bez väčších problémov kryl.

29
    Ďalšia útočná akcia Trebišova, napokon je z toho postavenie mimo hru.

28
    Dávid Špak rozohrával priamy kop hostí, ale vôbec si nerozumel so spoluhráčmi a jeho center letel do priestoru, kde bol len hráč Žiliny.

27
    Kopasov typický skvelý priamo kop, no Giertl bravúrne loptu vyrazil a v dorážke už domáci hráči neuspeli. Bol to však krásny futbalový moment.

26
    Žltú kartu dostáva Lazarus (Slavoj Trebišov).

26
    Matúš Rusnák faulovaný pred šestnástkou hostí, toto bude parketa pre Adama Kopasa!

25
    Ďalšia výborná akcia Žiliny, zvnútra šestnástky však Matúš Rusnák loptu napálil nad bránku Jakuba Giertla.

24
    Domáci zahrávali rohový kop z ľavej strany, center však bol príliš dlhý a dopredu tak môžu ísť hostia.

23
    Žilinčania zakladajú ďalšiu útočnú akciu z hĺbky vlastnej polovice.

22
    Dávid Ďuriš sa výborne prebíjal po ľavej strane, jeho následný center ale nemal potrebnú kvalitu.

21
    Jánošík tentoraz výborne vysunul Majdana, no následný center mladého obrancu Žiliny zblokoval obranca Trebišova.

20
    Máme za sebou 20 minút dnešného zápasu, Žilina B zatiaľ vedie nad Trebišovom 1:0.

18
    Lukáš Jánošík je zatiaľ ústrednou postavou tímu, neúnavne ťahá akcie Žiliny po pravej strane, zatiaľ mu však chýba povestná finálna akcia, i keď krásnym gólom už dnes otvoril skóre zápasu.

17
    Dlhý nákop hostí za obranu MŠK, Juniora si však pozorne postrážil Matej Moško.

16
    Vidíme obojstranne bojovný zápas, Trebišov rozhodne neprišiel do Žiliny len brániť.

15
    Jánošík sa snažil narážačkou so spoluhráčom dostať dopredu, to mu však nevyšlo ideálne a prišiel o loptu.

14
    Znovu sú pri lopte domáci a tlačia sa dopredu.

13
    Hostia z východu Slovenska tentoraz kombinujú na žilinskej polovici trávnika, zatiaľ sa im však nedarí presadiť cez obranu MŠK.

12
    Ďalšia dobrá strela mladých Šošonov, lopta síce letela na bránku Trebišova, ale Giert sa aj tak musel poriadne natiahnúť.

11
    Žilinčania sa v týchto momentoch zakusli do súpera a sú lepším tímom.

10
    MŠK Žilina B dáva gól! Nuž a toto bol parádny gól, pretože LUKÁŠ JÁNOŠÍK z diaľky dobrou strelou prekvapil Jakuba Giertla a otvoril skóre dnešného zápasu!

9
    Da Silva Junior výborne vysunul po ľavej strane Vladimíra Kražela, ktorý sa dostal ku centru, no namieril loptu len do náruče pripraveného Samuela Petráša.

8
    Loptu však majú opticky viac na kopačkách Žilinčania, obrana Trebišova je ale zatiaľ pozorná.

7
    V týchto momentoch vidíme viacero súbojov v strede poľa, oba tímy sa snažia ovládnuť zápas.

6
    Po pravej strane to znovu skúšal Lukáš Jánošík, tentoraz sa však cez obrancu Trebišova nepredral.

5
    Žilinčania tentoraz už kombinujú na polovici svojho súpera, po výbornej prihrávke z pravej strany skúsil strelu Matúš Rusnák, no Giertl predviedol výborný zákrok a podržal svoj tím!

4
    Rozohrávku domácich zachytil Emil Lukáč, no jeho následný center pred bránku Samuela Petráša nebol presný.

3
    Domáci futbalisti ako už tradične kombinujú na vlastnej polovici, zatiaľ sa im však príliš nedarí.