24
VK Dukla Liberec
3
26;23
Pondělí 22.10.2018, 18:10 • Hala míčových sportů, Ostrava • Uniqa extraliga žen • 5. kolo

12:25
    A je hotovo! Liberec jasně vyhrává toto utkání. Hlavně ve třetí sadě byl naprosto dominantní a a za necelou hodinu a půl slaví vítězství.

23:25
    Ten dokonale využily a parádní akcí se ujímají vedení 0:2 na sety.

23:24
    Liberecké hráčky mají setbol!

14:14
    A je vyrovnáno! Domácí hráčky se nepoučily a opět ztrácí skvěle rozehraný set.

9:7
    Eso Zemanové.

24:26
    Jestřábí oko přisoudilo bod pro Liberec, který tak získává první sadu tohoto utkání!

24:25
    Liberecké hráčky ovšem si berou vedení zpět!

22:24
    Liberecké hráčky budou mít dva setboly!

21:21
    Liberecké hráčky jsou zpět v utkání! Šustrová připisuje svůj pátý bod a tento set je opět vyrovnaný.