Kometa Brno – Jihlava 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 3:6 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 2:1 (kon.)
Kladno – Slavia 6:3 (kon.) | Zlín – Vítkovice 3:8 (kon.) | Č. Budějovice – Žďár n/S 4:2 (kon.)
HK MD Šumperk – Olomouc 5:3 (kon.) | Třinec – Technika Brno 5:2 (kon.) | Havířov – Warriors Brno 10:1 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 9:2 (kon.) | K. Vary – Kobra 10:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 5:3 (kon.)

62:04
    Daniel Pavelec pyká za napadení a Brno má výhodnou přesilovku 4 na 3.

61:28
    Sedláček po Brabencově pasu neuklidil puk do prázdné brány.

56:36
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Broža – 2 min., faul kolenem).

54:30
    Brňané se již radovali z páté branky, ale hlavní arbiter uznal, že puk pouze orazítkoval brankovou konstrukci!

53:49
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté měli k dispozici výhodu, kterou rychle využívají. MARTIN PIGL se po rychlé kombinaci opřel do puku na levém kruhu a propálil vše, co mu stálo v cestě. Hosté snižují zpět na rozdíl dvou branek a dramatizují duel. Asistence: Ondřej Broža, Matěj Kravec

52:53
    Kometa právě vstřelila branku!
    A Kometa udeřila jako blesk z čistého nebe. Martin Mišiak obral soupeře o kotouč a našel volného EDUARDA ŠALÉHO u vzdálenější tyče. Ten pak po přesném pasu pouze poslal puk do odkrytého prostoru. Asistence: Martin Mišiak

47:18
    Brabenec se uvolnil na pravém kruhu a uháněl do přečíslení. Přestože mu dobře najížděl Sever, tak se brněnský lídr rozhodl pro střelu, jeho střela se nakonec neujala jako gólová.

39:28
    Ondřej Broža spáchal útočný hit na nic netušícího Sedláčka, kterého srazil k zemi. Musí tedy pykat dvě minuty za napadení.

34:08
    Domácí odskakují na rozdíl dvou branek! Maláč nedokázal ukrýt puk v lapačce a tento projektil si našel MARTIN MIŠIAK, který puk odklidil kolem ležícího gólmana do branky. Asistence: Tomáš Vyroubal, Eduard Šalé.

32:48
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Broža – 2 min., podrážení).

32:40
    Tic – Tac – Toe – ale nakonec to není gól! Hosté pokazili rozehrávku a v dobré pozici se ocitl Brabenec se Severem, kteří si dvakrát rychle vyměnili puk a druhý jmenovaný zakončoval do prázdné brány, ale Filip Maláč, se teď blýskl neuvěřitelným zákrokem a betonem puk vykopl z brankové čáry!

30:45
    Jaroslav Řehák zápěstím nahodil puk na bránu, a protože měl Maláč zakrytý výhled, puk málem skončil v síti.

29:16
    Obrovský šance Brože, který před prázdnou bránou minul puk. Největší šanci v přesilovce Komety měli tedy hosté v brejku tři na dva.

28:00
    Daniel Pavelec nedovoleně bránil Fajmonovi v cestě za kotoučem a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

20:15
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček – 2 min., krosček).

16:07
    Jakub Brabenec se dostal k odraženému kotouči a jeho střela lízla horní tyč! První větší šance po pomalejších minutách hry.

13:16
    Modrobílí rázem vedou. Tomáš Vyroubal vybojoval kotouč v rohu kluziště a naservíroval ho před bránu trpělivému VIKTORU NESVADBOVI, který poslal puk pod horní tyč. Asistence: Tomáš Vyroubal, Eduard Šalé.

12:34
    JAKUB BRABENEC předvedl hokejovou parádičku a srovnává stav na 1:1. Domácí striker ujel domácí obraně na modré čáře a střelou na zadní tyč rozvlnil síť. Bez asistence.

12:12
    Hosté se nakonec přece jen prosazují v početní výhodě! Sapík našel krásným křižným pasem přes osu hřiště volného DAVIDA POLODNU, který střelou z voleje překonal přesouvajícího se Schnattingera. Asistence: Matyáš Sapík, Ondřej Broža.

10:59
    Domácí jdou brzy do tří. Ivo Sedláček dostává dvě minuty za podrážení a hosté mají dlouhou přesilovku pět na tři!

10:46
    Tomáš Vyroubal pyká za nový faul. Odsedí si dvě minuty za pozdní dohrání.

09:17
    Nesim Harmim ujel na pravé straně celé obraně Dukly, ale bekhendovým blafákem puk nezasunul mezi nohy Maláče, který se blýskl dobrým zákrokem.

06:07
    Tadeáš Kuba narazil soupeře u mantinelu a odpyká si dvě minuty za napadení. Brno má k dispozici přesilovou hru

02:54
    Bulík se postaral o šikovnou teč, která nakonec orazítkovala boční tyč Schnattingerovy branky!

Šimon Albrecht

Branky a nahrávky: 13. Brabenec, 14. Nesvadba (Vyroubal, Šalé), 35. Mišiak (Vyroubal, Šalé), 53. Šalé (Mišiak) – 13. Polodna (Sapík, Broža), 54. Pigl (Broža, Kravec)

0:2   Šalé (KOM)

HC Kometa Brno: Schnattinger (Bizoň) – Řehák, Vacek, Běhůnek, Ulbricht, Fajmon, Němec, Prčík – Nesvadba, Brabenec, Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Linka, Harmim, Mišiak, Vyroubal
    HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Adam, Hrbek., Sapík, Vovsík, Vranka, Chvátal – Broža, Kravec, Melenovský, Pavelec, Pigl, Polodna, Zdarsa, Baťa, Bulík, Štorek, Mlejnek, Kuba