Boca Juniors – Palmeiras 2:0 (kon.)
CA Boca Juniors
2:0 (0:0)
SE Palmeiras
Čtvrtek 25.10.2018, 02:45 • Estadio Alberto J. Armando (Buenos Aires) • Copa Libertadores • Semifinále

Přeju hezký zbytek dne a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (04:43:56)

Sledovali jsme velice zajímavé utkání mezi argentinskou Bocou Juniors a brazilským Palmeiras, který končí zřejmě zaslouženou výhrou domácích 2:0. Hvězdou utkání byl střídající Dario Benedetto, který za deset minut na hřišti vstřelil dvě parádní branky a posunul své mužstvo velice blízko k postupu. Boca byla jasně aktivnější a snaživější. K vítězství je navíc táhli domácí fanoušci, kteří byli opět neuvěřitelní. Příští týden se odehraje odveta v Brazílii!

90+5

90+4
    Boca Juniors se s velkým štěstím ubránila je velice blízko vynikající pozici do odvety.

90+3
    Palmeiras mají šanci snížit, když se nevybíravým faulem prezentoval domácí Perez. Scolari využije i poslední střídání.

90+2
    Střídání v týmu CA Boca Juniors: ze hřiště odchází Pavon, přichází Buffarini.

90
    Rozhodčí Tobar Vargas se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Boca Juniors drží míč na své polovině hřiště a chtěli by konec utkání ihned.

88
    Domácí jsou v neskutečném laufu a jsou velice blízko nadějné pozici do následné odvety, která se odehraje příští týden v Brazílii.
    87. BENEDETTO - 2:0

87
    Boca Juniors právě vstřelilo branku!
    Tak to je neskutečný příběh! Autorem branky je DARIO BENEDETTO, který parádně nachytal Mela a poté vyslal nechytatelnou ránu k levé tyči! Brankář Rossi neměl žádnou šanci. Tento argentinský záložník za deset minut pobytu na hřišti změnil celou hru! Asistence: Perez.

87
    Trenér Luis Felipe Scolari jednoznačně podporuje útočnou složku hry a bude se snažit vyrovnat toto utkání.

86
    Střídání v týmu SE Palmeiras: ze hřiště odchází Bruno Henrique, přichází Santos.

85
    Na Estadio Alberto J. Armando v Buenos Aires panuje elektrizující atmosféra, ve které se hráčské výkony zvyšují na dvojnásobek.
    84. BENEDETTO - 1:0

84
    Přeci jenom jsme s dočkali branky§ Autorem branky je nově příchozí DARIO BENEDETTO, který osamocený krásně naskočil na centr od Villy a prudkou hlavičkou k levé tyči posouvá domácí Bocu Juniors zřejmě do zaslouženého vedení! Asistence: Villa.
    83. Obrovská šance Olazy!

83
    Obrovská šance domácích! K míči se postavil Olaza. Ten poslal míč přesně do pravé šibenice brány Palmeiras, jenže Weverton skvěle vyskočil a krásným výskokem posunul míč na rohový kop. Další krásný okamžik a zároveň zákrok večera!

82
    Domácí Boca Juniors budou kopat velice zajímavý volný přímý kop zhruba z dvaceti metrů po faulu Mela.

81
    Pavon na své polovině lacině ztratil míč a může poděkovat Barriosovi, který zastavil rychle rozběhnutého Moisese.

80
    Posledních deset minut základní hrací doby a na stadionu v Buenos Aires stále svítí dvě nuly.

79
    Hra se odehrávala na polovině hřiště, kde se bojoval o každý centimetr trávníku. Z tohoto souboje vyšli lépe domácí.

78
    Střídání v týmu CA Boca Juniors: ze hřiště odchází Abila, přichází Benedetto.

77
    Útočným faulem v pokutovém území na Gomeze se provinil domácí útočník Abila.

76
    Střídání v týmu SE Palmeiras: ze hřiště odchází Borja, přichází Devyerson.

75
    Oba trenéři připravují další střídání, které by měli změnit vývoj tohoto utkání.

74
    Ten byl opět bez problémů ubráněn. Boca si musí hlídat rychlých protiútoků Palmeiras, které postupně přibývají.

73
    Nandez svou aktivitou získal další rohový kop pro své modrožluté barvy.

72
    Borja se krásně vrátil do obrany a vybojoval téměř ztracený míč. Nasazení je v tomto utkání na sto procent.

71
    Carolos Tevez stále sedí na lavičce a čeká na svou šanci. Uvidíme, zda ho trenér Schelotto pošle na zelený pažit krásného stadionu.

70
    Posledních dvacet minut základní hrací doby a stále jsme nebyli svědky branky.
    69. Šance Palmeiras

69
    Šance Palmeiras! Dudu dostal míč na ose hřiště. Otočil se k brance domácích a vypálil na hranici vápna. Jeho prudká střela ovšem končí metr od pravé tyče Rossiho brány.

68
    Vše ale ukončil Bruno Henrique, které skvěle vyvedl míč až k pokutovému území domácích. Fantastická atmosfér a i nasazení pokračuje.

67
    Palmeiras se osvobozují jenom za cenu dlouhého odkopu. Domácí tlak sílí.

66
    Nepřesná přihrávka Nandeze končí v zámezí. Weverton bude odkopávat od své brány.

65
    Boca kombinovala na pravém křídle, jenže zde operuje i výborný hostující obránce Barbosa Mendanha.

64
    Domácí jsou aktivnější a ženou se za první brankou v tomto utkání.

63
    Žlutou kartu dostává Villa (CA Boca Juniors).

62
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, protože pokus Izquierdoze zastavil vysoký obránce Gomez.

61
    Villa dokázal na pravé straně útoku vybojovat první rohový kop domácích v druhém poločase.

60
    Po hodině hry je stav zápasu stále vyrovnaný, nicméně o zajímavý fotbal a momenty není nouze.

59
    Boca ale vše zvládla a může si opět zaútočit. Na míči je lídr záložní řady Barrios.

58
    Dudu si krásně podržel míč tělem a nově příchozí Villa ihned fauluje.

57
    Střídání v týmu CA Boca Juniors: ze hřiště odchází Zarate, přichází Villa.

56
    Hostující elek se opět ubránil. Následně se do ofsajdu dostal Borja a domácí mohou poprvé střídat.

55
    Weverton v pohodě kryje slabý pokus Nandeze zhruba z dvaceti metrů. Druhý poločas se hraje ve velkém tempu.

54
    Pavon byl opět zastaven na dvojici Gomez- Barbosa Mendanha. Tento hbitý křídelník nemá téměř žádný prostor, stejně jako jeho kamarád z reprezentace Leo Messi.

53
    Brazilský celek vstoupil do druhé půle parádně. Domácí trenér Scheletto na to zareaguje prvním střídáním v utkání.

52
    Argentinský celek je hlavou zřejmě v šatně, protože za šest minut druhé půle udělali v obraně více chyb než za celý první poločas.

51
    První větší šance Palmeiras! Willian se krásně dostal do vápna, kde ihned vypálil. Rossi si mohl oddechnout, že pokus jde zhruba o půl metru vedle.

50
    Barriosův prudký míč nikdo nedokázal tečovat, a tak měl brankář Weverton celkem jednoduchou práci. Palmeiras vymýšlejí rychlý protiútok.

49
    Boca Juniors budou kopat velice zajímavý volný přímý kop po nedovoleném zákroku Mela.

48
    Magalian si dokázal poradit ve vzdušném souboji s Borjou. Domácí můžou poprvé kvalitněji zaútočit.

47
    Útočným faulem se provinil domácí útočník Abila, který vstoupil do druhé fáze hry ve velkém nasazením.

46
    Boca Juniors míč rychle ztratila, u míče je hostující obránce Mayke.

46

Sledovali jsme první poločas mezi Bocou Juniors a Palmeiras, který končí bezbrankovou remízou. Domácí Boca byla jasně aktivnější. Dokázala si vytvořit dvě dobré příležitosti, jenže Palmeiras vše přežili a drží remízu. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas tohoto prvního utkání.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut, tak buďte s námi u toho!

45+3

45+2
    Boca Junior dohraje poločas na míči. Stejně jako celý první poločas, ve kterém byli jasně aktivnější.

45+1
    Zarate byl čistě zastaven kolem poloviny hřiště, kde krásně zapracoval Mayke. Stále pokračuje válka pevných obran, které zatím zdařile ničí všechny útoky.

45
    Rozhodčí Tobar Vargas se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

44
    Gomez si krásně poradil s Pavonem, který je bráně s velkou pečlivostí. Není se čemu divit, je to jeden z nejlepších domácích hráčů.

43
    Celá akce byla zastavena špatnou přihrávkou Williana. Následný protiútok domácích musel rázně utnout záložník Melo.

42
    Obrana Bocy Junior si s menšími problémy dokázala poradit. Palmeiras jsou ale na míči na pokusí se zvrátit remízový stav.

41
    Palmeiras budou kopat svůj druhý rohový kop v tomto utkání.

40
    Posledních pět minut základní hrací doby. U míče jsou opět domácí hráči.

39
    První poločas se nám chýlí ke konci a remízový stav nás stále provází. Tahle odveta bude ještě pořádně napínavá.

38
    Barrios se nedokázal dostat před Mela, který celý svůj tým zachránil skluzem od velké pohromy.

37
    Argentinský mistr je zatím jasně lepší, nicméně na tom nejdůležitějším místě to je stále remíza.

36
    Palmeiras se nepovedl ani tenhle útok. Dopředu to je zatím od brazilského celku velká bída.

35
    Weverton se opět musel činit. Tentokrát proti dalekonosné střele Nandeze, který ovšem letěla pouze do míst, kde stál gólman Palmeiras.

34
    Pavon opět centrem do pokutového území hledal Abilu, jenže Mendanha celou akci zastavil již v zárodku.

33
    Boca Juniors kombinuje na své polovině hřiště a čeká na chybu svého brazilského soupeře.

32
    Nepřesná přihrávka Barriose končí za brankovou čarou. Weverton bude odkopávat od brány.

31
    K hlavičkovému zakončení se dostal hostující Luan, jenže Rossi neměl problém. Na konci celé akce nakonec Gomez fauloval domácího brankáře.

30
    Po půlhodině hry je stav stále bezbrankový. Uvidíme, zda se již v prvním poločase dočkáme nějaké branky.

29
    Žlutou kartu dostává Olaza (CA Boca Juniors).

28
    Maykeovi se ale nepovedl pas na Luana a domácí se opět snadno dostali k míči.

27
    Palmeira uklidňují hru krátkými přihrávkami na své polovině hřiště.

26
    Weverton musel poprvé zasahovat, když se z dálky prosadil Perez.

25
    Domácí Boca je stále aktivnější a má více ze hry. Palmeiras budou muset hodě rychle něco změnit, jinak je čekají velké problémy.

24
    Žlutou kartu dostává Zarate (CA Boca Juniors).

23
    Mendanha opět parádně zapracoval. V úvodu utkání má s Nandezem a Pavonem velké starosti.

22
    Žlutou kartu dostává Bruno Henrique (SE Palmeiras).

21
    Roh byl odehrán na krátko. Poté odcentroval Dudu, jenže jeho centr byl příliš vysoký a prudký.

20
    Z pokračující akce získalo Palmeiras alespoň rohový kop.

19
    Wlliam se na levém křídle nedokázal dostat přes dva stojící hráče, kteří mu zamezili útočné choutky.

18
    Domácí jsou stále aktivnější i díky fantastickým fanouškům, kteří jsou podle mnohých odborníků a názorů ostatních jedni z nejlepších na světě.
    17. Šance Bocy Juniors.

17
    Tak to byla velká chyba hostujícího golmana! Weverton vyběhl z brankové čáry a chtěl vyboxovat před Izquierdozem, jenže v souboji byl pozdě a může děkovat bohu, že domácí obránce nedokázal trefit odkrytou bránu.

16
    Po dobré práci hrotového útočníka Abíly bude domácí Boca Juniors kopat další rohový kop.

15
    Útočným faulem se provinil domácí Perez, který poslal na zem záložníka Bruna Henriqueho.

14
    Moises byl faulován aktivním Barriosem. Trenér Scolari je téměř po každém přerušení v záběru.

13
    Palmeiras se sice daří obranná část hry, jenže v útoku je to zatím bída. Uvidíme, zda dokážou otočit průběh utkání ve svůj prospěch.

12
    Další nepovedený útok domácí Bocy končí v zámezí. Weverton bude dokopávat od brány.

11
    Po úvodních deseti minutách je stav stále bezbrankový, Boca Juniors je lehce aktivnějším týmem.

10
    Pavón, účastník Mistrovství světa 2018 v Rusku, opět selhal na Barbosy Mendanhovi.

9
    Na druhé straně se k zakončení dostal Dudu, nicméně i tento pokus jde mimo bránu.
    8. Šance Zarateho!

8
    První větší šance utkání! Abila dokázal podržet míč a přihrát na Zarateho. Ten se dostal do vápna a vystřelil. Jeho prudká rána ovšem končí těsně nad bránou Wevertona, který si může oddechnout.

7
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující brankář Weverton.

6
    Boca táhla další útok po pravém křídle. Nandez posunul na Abilu, jenže jeho pokus o centr skončil na nohou Babosy Mendanhovi

5
    V televizním prostřihu se objevuje hostující trenér Palmeiras, který není nikdo jiný než dobře známý Luis Felipe Scolari!

4
    Pavon selhal na Barboso Mendanhovi, který předvedl parádní obranný zákrok skluzem.

3
    Domácí fanoušci, kteří jsou známí svou oddaností, již od začátku zpívají své oblíbená chorea. Semifinále Copa Libertadores tedy má parádní atmosféru.

2
    Domácí se v prvním útoku neprosadili, protože si zde parádně pomohl Bruno Henrique, který nejdřív obral Zarateho, a poté mu vysekl skvělou kličku.

1
    Hosté rozehráli první poločas. Boca Junior oblékla tradiční modré dresy, Palmeiras zelené.

1

CA Boca Juniors: Rossi- Olaza, Magalian, Itquierdoz, Jara- Perez, Barrios, Nandez- Zarate, Abila, Pavon
    Náhradníci: Lampe- Benedetto, Buffarini, Gago, Goltz, Tevez, Villa

SE Palmeiras: Weevrton- Barbosa Mendanha, Gomez, Luan, Mayke- Melo, Bruno Henrique- Dudu, Moises, William- Borja
    Náhradníci: Jailson- Hyoran, Santos, Dracena, Lima Lucas, Victor Luis, Devyerson

Rozhodčí: Tobar Vargas R. (Chi).

Poslední tři vzájemné duely:
    26.04.18 Boca Juniors-Palmeiras 0 : 2
    12.04.18 Palmeiras-Boca Juniors 1 : 1
    09.07.10 Palmeiras-Boca Juniors 0 : 2

Palmeiras v osmifinále vyzvalo Cerro Porteno. První utkání vyhráli 2:0, jenže v odvetě padli 1:0. Ve čtvrtfinále potkali Colo Colo, kterého dvakrát porazili 2:0 a zcela s přehledem slaví postup mezi nejlepší čtveřici této sezóny. . Nejlepším střelec týmu i celé soutěže je s devíti góly Borja.

Boca Juniors v osmifinále lehce přejeli Libertad. V prvním utkání vyhráli 2:0 a v druhém dokonce 4:0 a naprosto bez problémů si pohlídali postup do čtvrtfinále. V něm vyzvali Cruzeiro. První zápas skončil výhrou 2:0 a druhý mač skončil remízou 1:1. Nejlepším střelec týmu je se třemi góly Abila.

Hezký den u sledování semifinále Copa Libertadores! V tomto utkání se střetne domácí Boca Juniors, která vyzve Palmeiras. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:45.

Ondřej Klos

Branky: 84. Benedetto (Villa), 87. Benedetto (Perez)

Karty:   24. Zarate (BCJ), 29. Olaza (BCJ), 63. Villa (BCJ) – 22. Henrique (PMS), 31. Gomez (PMS)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:14.
    CA Boca Juniors: Rossi- Olaza, Magalian, Itquierdoz, Jara- Perez, Barrios, Nandez- Zarate (57. Villa), Abila (78. Benedetto), Pavon (90+2. Buffarini)

SE Palmeiras: Weevrton- Barbosa Mendanha, Gomez, Luan, Mayke- Melo, Bruno Henrique (86. Santos)- Dudu, Moises (90+3. Lima Lucas), William- Borja (76. Devyerson)

Rozhodčí: Tobar Vargas R. (Chi)
    Čtvrtek 01.11.2018
    Palmeiras - Boca Juniors 2:2

Branky: 53. Luan (Melo), 61. Gómez (pen.) – 18. Abila (Villa), 70. Benedetto (Pérez)

Karty:   27. Melo (PMS), 41. Luan (PMS), 76. Gómez (PMS), 90+3. Deyverson (PMS) – 57. Abila (BCJ), 67. Pérez (BCJ)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:7. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:17.