Buffalo – Calgary 1:2 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 3:6 (kon.) | Carolina – Boston 2:3 (kon.)
Columbus – Detroit 3:5 (kon.) | Montreal – Dallas 1:4 (kon.) | Tampa – New Jersey 8:3 (kon.)
Nashville – Vegas 4:1 (kon.) | Edmonton – Minnesota 3:4 (kon.) | Arizona – Ottawa 5:1 (kon.)
Anaheim – Philadelphia 2:3 (kon.) | San Jose – NY Rangers 3:4 (0:1 po s.n.)
Montreal Canadiens
1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
Dallas Stars
Středa 31.10.2018, 00:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:30.

Dobrý večer, vítám všechny fanoušky nejlepší hokejové ligy! Dnes se společně podíváme na zápas mezi Montreal Canadiens a Dallas Stars.

Dallas nemá dobrou formu, z poslední 5ti zápasů si připsal pouhé 2 výhry, když se mu podařilo porazit Anaheim a Los Angeles. V minulém kole přišla porážka s trápícím se Detroitem 2:4. V posledním duelu se střelecky prosadil Radek Faksa, který snižoval na 2:3. V tabulce Západní konference najdeme Dallas na 12. místě s 10 body.
    Nejproduktivnější hráči
    1. Seguin – 3 + 9
    2. Klingberg – 5 + 6
    3. Radulov – 4 + 6

Canadiens patří k příjemným překvapením letošní sezóny. Z posledních 5ti zápasů dokázali 4x bodovat. Nepodařilo se jim to pouze s Buffalem, kterému podlehli 3:4. V minulém kole si Montreal připsal cenné vítězství nad rivalem z Bostonu. V zápase se zaskvěl skvělým výkonem Carey Price, který nepustil kotouč za svá záda a v počtu vítězství za Montreal se posunul na třetí místo před Roye. V tabulce Východní konference najdeme Habs na 4. místě se 14 body.
    1. Domi – 5 + 6
    2. Petry 1 + 8
    3. Drouin – 3 + 5
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Petry, Jo. Benn, Reilly, Alzner, Mete, Ouellet – Gallagher, Danault, Tatar – Lehkonen, Domi, Drouin – Armia, Kotkaniemi, Byron – Hudon, Peca, Deslauriers.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Methot, Heiskanen, Honka, R. Polák – Dowling, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Spezza, Janmark – G. Smith, Faksa, Comeau – Ničuškin, Dickinson, D. Shore.

Rozhodčí: Walsh, L’Ecuyer – Baker, Berg.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

00:01

00:01
    Úvodní buly pro hostující tým.

00:27
    Montreal se usadil ve třetině Stars, ale dělovka Gallaghera minula branku.

01:20
    Victor Mete vypálil z kruhu pro vhazování, jeho pokus Bishop vyrazil, ale k puku se dostali první hostující hráči a uklidnili situaci.

02:05
    Karl Alzner vypálil od modré, jeho lehkou střelu sbírá Bishop do lapačky.

02:16
    Mike Reilly trefuje tyč po střele od modré!

02:58
    Zblokovaná střela od mantinelu skončila v ochranné síti.

03:10
    Domácí vstoupili do utkání aktivněji a vytvářejí si jednu šanci za druhou.

03:50
    Dallas se dostal k puku za vlastní brankou a po Honka na chvilku uklidňuje situaci.

04:29
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., nedovolené bránění).

04:40
    Tyler Seguin vyvezl kotouč do třetiny domácích a šetří čas.

04:58
    Dallas znovu vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

05:30
    Canadiens se dostali ke kotouči ve třetině,ale střela Petryho je vyhání z pásma.

06:02
    Nahození Reillyho skončilo v ochranné síti, Dallas zatím brání výborně.

06:19
    Charles Hudon vypálil z levého kruhu pro vhazování, jeho střela mířila na druhou tyč, BIshop ukryl kotouč v lapačce.

06:41
    Alexandr Radulov našel krásnou nahrávkou Faksu, ale český útočník nedokázal kvalitně zakončit.

06:59
    Lehkonenova střela od mantinelu skončila v lapačce Bishopa.

07:10
    Jason Spezza dnes hraje své 1000. utkání v NHL, fanoušci Montrealu tleskají hostující hvězdě!

07:48
    Radulov se hnal do šance,ale těsně před ním odpálil kotouč domácí obránce.

08:20
    Canadiens jsou znovu nastěhovaní ve třetině soupeře,ale nahození Reillyho minulo branku.

09:05
    Price má dosud pouze jediný zákrok!

09:40
    Montreal je na kotouči ,ale nedaří se mu vymyslet větší šance.

10:20
    Charles Hudon krásně tečoval střelu od modré,ale Bishop předvedl skvělý zákrok!

10:58
    Domácí čtvrtá lajna zavřela Stars v jejich polovině a pálí ze všech pozic!

11:38
    Dallas znovu vyhazuje kotouč až Priceovi.

12:10
    Jesperi Kotkaniemi dostal naloženo,ale mladá hvězda se zvedá a vypadá to, že bude pokračovat.

13:20
    Hosté přežili druhé oslabení a vyráží do útoku.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

13:50
    Na kostce se promítaly nejlepší zákroky Price z minulé výhry proti Bostonu a domácí miláček dostává standing ovations!

14:20
    Dallas se dostal do šance 2 na 1,ale kotouč přes ležícího obránce neprošel!

14:40
    Naopak Radulov slyší pískot celé haly, pokaždé když se dotkne puku.

15:10
    Nepovedená rozehrávka hostů končí icingem.

15:20
    Armia vypálil po krátké nahrávce od Kotkaniemiho,ale jeho pokus nebyl přesný.

16:05
    Další nepřesná rozehrávka Stars končí zakázaným uvolněním.

16:30
    Tatarovu střelu od mantinelu zblokoval obránce.

17:05
    Brendan Gallagher pálil od modré, ale trefil prvního hráče před sebou.

17:59
    Max Domi se dostával do samostatného úniku, ale těsně před střelou mu puk vysekl obránce!

18:30
    Další Domiho pokus prolétl těsně kolem pravé tyče.

19:05
    Dallas je po delší době na kotouči,ale hráči v bílých dresech jsou ve své třetině.

19:20
    Roman Polák vypálil od modré, jeho pokus trefil brusle Danaulta.

19:40
    Třetina se již jen dohrává.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

A máme za sebou první třetinu. V úvodním dějství byl domácí tým rozhodně aktivnější, dokonce si vynutil 2 přesilové hry,ale ani jednu nedokázal využít. Dallas se dostával do šancí spíše sporadicky a do další třetiny by měl rozhodně přidat.
    Střely po první třetině: Domácí – 10, Hosté – 3.
    Druhá třetina začne přibližně v 02:33.

20:01

20:01
    Úvodní buly pro domácí tým.

20:10
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Phillip Danault – 2 min., sekání).

20:30
    Joel Armia vyhazuje kotouč až k BIshopovi.

20:48
    Artturi Lehkonen si vybojoval samostatný nájezd, když ho John Klingberg fauloval při samostatném úniku!

20:48
    Artturi Lehkonen mířil mezi betony,ale hostující brankář zkušeně počkal a nájezd vychytal!

21:05
    Tyler Seguin trefuje ze strany levou tyč!

21:22
    Dallas musí vyklidit pásmo – offside.

21:40
    Joel Armia znovu vybojoval kotouč a vyhazuje ho.

21:49
    Dallas právě vstřelil branku!
    Dallas využil domácí ztráty kotouče ve středním pásmu a hosté se dostali do přečíslení 2 na 1! Devin Shore krásně naznačil střelu a předal kotouč na volného ESA LINDELLU, který uklidil kotouč od prázdné!
    Asistence:
    21:49 Esa LINDELL - 0:1

22:41
    Jonathan Drouin trefuje břevno! To je třetí branková konstrukce domácího týmu!

23:10
    Byron zkusil prokličkovat mezi 3 protihráči,ale neuspěl a ztratil kotouč.

24:20
    Jeff Petry vypálil od modré,ale Radulov dobře zaklekl a vyrazil puk do středního pásma.

24:58
    Montreal nepolevuje v nastaveném tempu a vytváří jednu šanci za druhou!

25:19
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Nicolas Deslauriers – 2 min., hákování).

25:40
    John Klingberg našel krásnou nahrávkou před brankou volného spoluhráče,ale ten z bezprostřední blízkosti nepřekonal Price!

26:00
    Kotouč za brankou Bishopa, domácí čtyřka střídá.

26:30
    Paul Byron s Armiou se dostali 2 na 1, ale Armia nedokázal nahrát.

26:58
    Matthew Peca výborně zasáhl a vyvezl kotouč až do třetiny hostů.

27:16
    Canadiens tohle oslabení přečkají.

27:24
    Montreal špatně střídal a hned po vypršení trestu Dallas navyšuje vedení! Devin Shore našel krásnou nahrávkou volného MIRA HEISKANENA, který nechytatelnou bombou pod břevno překonal Price!
    Asistence: Devin Shore, Esa Lindell
    27:24 Miro HEISKANEN - 0:2

28:20
    Dallas má až neuvěřitelnou produktivitu, z 8mi střel hned 2x skóroval!

28:50
    Canadiens jsou zaskočeni dalším gólem a Stars kombinují ve třetině.

29:40
    Price podržel nahození ze středního pásma a následuje komerční přestávka.

30:00
    Phillip Danault zkoušel pozornost Bishopa, když vstřelil na první tyč,ale hostující brankář uspěl.

30:10
    Habs napadají rozehrávku soupeře a Dallas má problémy dostat se s pukem za modrou.

30:50
    Dallas se usadil u domácích a kombinuje podél mantinelů.

31:30
    Alznerovo nahození proletělo těsně kolem pravé tyče!

32:05
    Za brankou Price se pralo několik hráčů o kotouč, 2 dokonce přišli o hokejku,ale kotouč nakonec došel k Honkovi na modrou,ale jeho pokus netrefil branku!

33:20
    Tyler Seguin se dostal s kotoučem do levého kruhu pro vhazování a mířil na vyrážečku Price, jeho pokus těsně minul branku!

34:05
    Jesperi Kotkaniemi zavezl kotouč do třetiny,ale následná nahrávka byla nepřesná a k puku se dostal Dallas.

35:00
    Price podržel střelu od pravého mantinelu a následuje komerční přestávka.

35:03
    Alexandr Radulov se snažil procpat kotouč na druhou tyč na Benna, ale Price jeho úmysl přečetl a kotouč lapil.

35:50
    Dallas s kotoučem za vlastní brankou a Lindell zakládá útok.

36:15
    Jason Dickinson vypálil ze středu hřiště, jeho pokus zblokoval Mete.

36:50
    Kotouč je znovu ve třetina hostů, Stars se nemohou prokombinovat do středního pásma.

36:57
    Petryho střela minula branku!

37:40
    Jamie Benn vypálil v přečíslení 3 na 2,ale bohužel pro hosty netrefil branku!

38:14
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jonathan Drouin – 2 min., vysoká hůl).

38:27
    Phillip Danault zavezl kotouč do třetiny a šetří čas.

38:40
    Miro Heiskanen vypálil od modré, Price zasahuje vyrážečkou!

39:10
    Joel Armia vypálil ve vlastním oslabení,ale mířil přesně do středu branky.

39:30
    Armia znovu vypálil,ale tentokrát netrefil branku.

39:58
    Benn vypálil z kruhu pro vhazování, Price má kotouč ve své moci.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Je tu konec druhého dějství. Dallasu se podařilo 2x skórovat, když nejprve využil přesilovou hru Lindell a ve 28. minutě se prosadil Heiskanen. Montreal si vynutil trestné střílení,ale to Lehkonen neproměnil. Oproti první třetině hosté přidali a sledujeme vyrovnaný hokej, pouze s tím rozdílem, že Habs pálí do tyčí za Bishopem místo do branky.
    Střely po druhé třetině: Domácí – 19, Hosté – 16.
    Třetí třetina začně přibližně v 02:36.

40:01

40:01

40:50
    Nepovedená rozehrávka hostů končí až u Price, rozhodčí píská icing.

41:58
    Price zasahuje proti nepříjemné střele Dickinsona od modré.

42:20
    Dallas vytáhl forčeking a Montreal má obrovské problémy s rozehrávkou.

43:00
    Montreal právě vstřelil branku!
    Montreal dostal kotouč do sítě, ale Gallagher byl v kontaktu s BIshopem, máme tu Coaches Challenge. Tomáš Tatar zasekl s kotoučem na střed a BRENDAN GALLAGHER byl při dorážení aktivní a nakonec s pomocí Klingberga dostal kotouč do sítě!
    Asistence: Tomáš Tatar
    43:00 Brendan GALLAGHER - 1:2

43:00
    John Klingberg hodil Gallaghera na Bishopa a rozhodčí gól uznávají!
    43:00

43:22
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Max Domi – 2 min., podrážení).

44:40
    Price si připisuje zákrok proti střele Seguina.

45:30
    Domi je na ledě, domácí přečkali oslabení.

45:50
    Domi hledal volného Lehkonena,ale kotouč k němu nedoputoval.

46:30
    Joel Armia dostal skvělou nahrávku mezi kruhy,ale nepropálil Bishopa!

47:10
    Artturi Lehkonen nahazoval kotouč na branku,ale puk zamířil do rohu.

47:49
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Esa Lindell – 2 min., hákování).

47:50
    Nahození Petryho zamířilo vedle branky.

48:20
    Dallas se osvobozuje.

48:50
    Tomáš Tatar měl obrovskou šanci vyrovnat, ale z pravého kruhu pro vhazování minul branku!

49:27
    Tak to je odpověď z říše snů! Dallas se dostal do přečíslení 2 na 1 při vlastním oslabení, ale Faksa netrefil branku. Následně se ke kotouči dostal Lehkonen, který se nechal odzbrojit Faksou a ke kotouči se před brankou dostal DEVIN SHORE, který backhandem vymetl pavučinky v šibenici!
    Asistence: Radek Faksa
    49:27 Devin SHORE - 1:3

50:09
    Dallas ve vlastním oslabení udělal pořádný krok k vítězství!

50:30
    Bishop drží kotouč po střele od modré a následuje komerční přestávka.

50:50
    Brendan Gallagher se pokusil překvapit rychlou otočkou kolem tyče, ale BIshop byl pozorný.

51:20
    Peca nahodil kotouč do třetiny a Canadiens kombinují u Stars.

51:43
    Slibně rozjetý útok Habs zastavuje offside.

52:05
    Canadiens bojují o kotouč za brankou Bishopa, nyní se ke střele dostal Kotkaniemi, ale jeho pokus na bližší tyč Bishop kryje.

53:10
    Jonathan Drouin vypálil od modré, Bishop zasahuje vyrážečkou.

53:12
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Max Domi – 2 min., krosček + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Roman Polák – 2 min., hrubost).

53:50
    Canadiens vyhazují kotouč přes všechny čáry.

54:10
    Tyler Seguin vypálil z pravého kruhu pro vhazování, Price zasahuje.

54:30
    Montreal mohl také skórovat v oslabení,ale Armia dorážkou minul!

54:39
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Joel Armia – 2 min., podrážení).

55:02
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Benn – 2 min., podrážení).

55:02
    Rozhodčí nám ze závěru zápasu dělají trochu bramboračku, hráči obou týmů mají problém se vejít na trestnou lavici.

55:30
    Hra se odehrává převážně ve středním pásmu.

56:20
    Tomáš Tatar minul prázdnou branku!

56:50
    Další pokus Tatara vyrazil Bishop ramenem.

57:05
    Montreal nevyužil krátkou přesilovou hru.

57:23
    Canadiens zkoušeli zvrátit skóre hrou v 6ti,ale Radulov se po přihrávce od Benna dostal ke kotouči ve středním pásmu a těsně za modrou trefil prázdnou branku.
    Asistence: Jamie Benn
    57:23 Alexandr RADULOV - 1:4

58:50
    Zápas se již pouze dohrává.

59:10
    Armia se cpal do střely,ale Bishop zasahuje.

A máme tu konec napínavé třetiny. V tomto dějství jsme viděli nakonec 3 góly. Ve 43. minutě se podařilo Gallagherovi snížit a Montreal byl v kontaktu. Pak se ale prosadil ve vlastním oslabení Shore nasměroval Dallas k vítězství! v 58. minutě trefil Radulov prázdnou branku a finální skóre je tak 1:4. Montreal dnes neproměňoval šance naopak Stars se po první třetině oklepali a zaslouženě si odváží vítězství.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 35, Hosté – 22.

Roman Polák (Dallas) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:26

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (03:27:09)

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 43. Gallagher (Tatar) – 22. Lindell (D. Shore), 28. Heiskanen (D. Shore, Lindell), 50. D. Shore (Faksa), 58. Radulov (Ja. Benn)

Rozhodčí: Walsh, L’Ecuyer – Baker, Berg