Nové Veselí – Hranice 25:26 (kon.) | Kopřivnice – Jičín 23:31 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná 36:41 (kon.)
Zubří – Královo Pole 21:20 (kon.) | Litovel – Dukla 19:38 (kon.)
Tatran Litovel
19:38 (7:14)
HC Dukla Praha
Středa 31.10.2018, 19:00 • Sportovní hala ZŠ Vítězná • Chance Extraliga mužů • 7. kolo

To je z dnešního přenosu vše, děkuji vám za jeho sledování a budu se těšit u dalších přenosů. Přeji příjemný zbytek středečního večera. (20:32:56)

Dnešní utkání končí jednoznačným výsledkem ve prospěch pražské Dukly. Ta svého soupeře přehrávala po většinu zápasu.

Své střelecké představení rozjel v druhém poločase především Matěj Klíma, který ke třem brankám z prvního poločasu přidal v druhé části hry dalších šest branek a s devíti brankami se stal jednoznačně nejlepší střelcem utkání.

Dukla tímto vítězstvím získala po nepovedeném začátku soutěže cenné dva body tabulky, kde ji patří devátá pozice. Další body bude mít možnost získat v sobotu doma proti Brnu.

Litovel tak na své první body v tomto ročníku stále čeká a je na posledním místě extraligové tabulky. Další zápas odehraje v sobotu opět doma proti Novému Veselí.

Tatran Litovel – HC Dukla Praha 19:38 (7:14)
    Nejvíce branek: Šmíd 5, Geist 2, Vincour 2 – Klíma 9/1, Reichl 5, Blecha 4. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 3/1 – 1/1. Vyloučení: 3:5.

Konec zápasu. (19:38)

59
    Šmíd trefuje břevno deset sekund před koncem. (19:38)

59
    Fantastické dva zákroky proti střelám hostů předvedl domácí Pekař! (19:38)
    58
    Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Dominik Tkadleček). (19:38)
    58
    Piwko zakončuje rychlý brejk do prázdné branky. Hosté zkoušeli hrát v šesti při svém oslabení. (18:38)

57
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Daniel Křístek). (17:38)
    56
    Kalík se prosazuje z pozice spojky. (17:38)
    55
    Křístkova hezká individuální akce znamená další branku v litovelské síti. (17:37)

54
    Oddechový čas pro domácí. (17:36)
    54
    Režnický dalším rychlým brejkem zvyšuje na 36:17. (17:36)
    53
    Křístek zakončuje přečíslení tří Pražanů proti dvěma bránícím hráčům. (17:35)
    52
    Kastner dostal dostatek prostoru na křídle na to, aby prostřelil Pekaře v brance domácích. (17:34)
    51
    Zelenka využil prázdné domácí branky a neměl problém trefit odkrytou branku. (17:33)