Chodov – Bohemians 6:1 (kon.) | Střešovice – Pardubice 7:3 (kon.) | Ostrava – Liberec 6:5 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
7:3 (4:0, 1:1, 2:2)
Sokoli Pardubice
Neděle 04.11.2018, 18:00 • SH Třebeš Hradec Králové • Livesport Superliga • 12. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:04:48)

Sledovali jsme utkání mezi Tatranem a Pardubicemi, který končí jasnou výhrou domácích 7:3. Rozhodla především první třetina, kde Tatran vedl 4:0 a měl téměř jisté vítězství. Na konci utkání se strhla velká bitka, kde dostal Teichman s Vítovcem tresty do konce utkání. Hlavní hvězdou utkání byl Marek Beneš, který vstřelil tři branky a přidal jednu asistenci, takže forma na MS rozhodně stoupá. Tatran se zůstává šestý, Pardubice jedenácté.

59:45
    Tatran celou minutu odehrál na své polovině a tento zápas urvou 7:3.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.
    58:59 Martin ZOZULÁK - 7:3

58:59
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MARTIN ZOZULÁK, který využil přesilovou hru čtyři na tři. Asistence: Adam Šmíd.

57:55
    Langer dostal dvě plus dvě minuty. Vítovec s Teichmanem obdrželi trest do konce utkání.

57:54
    Pozor! Na hřišti se strhla bitka jak při hokejovém utkání. Tohle jsem ještě nezažil.
    57:16 Marek BENEŠ - 7:2

57:16
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAREK BENEŠ, který kompletuje hattrick a dává Střešovicím jistotu vítězství. Asistence: Tomáš Váňa.
    56:48 Martin ZOZULÁK - 6:2

56:48
    Autorem branky je MARTIN ZOZULÁK, který pohotovou střelou střílí branku naděje. Asistence: Přemek Pakosta.

55:36
    Pardubice to zkouší v šesti hráčích v poli.

55:35
    Oddechový čas pro hosty.

55:35
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Filip Langer – 2 min., Sekání).

54:29
    Hraje se sice ze strany na stranu, jenže nic zajímavého se neděje.

53:51
    Pardubice se sice snaží, jenže Tatran si hlídá svoji obrannou fázi hry.

53:46
    Dnešní utkání sleduje 375 diváků.

52:24
    Mikuláš Komárek se jako lev hnal před bránu Haleše, jenže ještě před střelou ho obehrál Daniel Škeřík.

52:10
    Střešovice si hlídají své vedení a nejspíš toto utkání zvládnou.

51:01
    Domácí v plném počtu. Tatran bez problémů ubránil své oslabení.

50:50
    Pardubice se drží na půlce Tatranu a snaží se rozhýbat domácí, ale ti tlaku odolávají. A všechny hostujících hráčů končí na domácím brankáři a nebo mimo branku.

50:00
    Posledních deset minut základní hrací doby. Pardubicím se přesilová hra moc nedaří.

49:11
    Filip Langer táhl do brejku, jenže dva hostující hráči se včas vrátili a zamezili jeho střele.

49:01
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Jakub Kolísko – 2 min., Nedovolené vrážení).

48:37
    Na zemi leží otřesený Adam Šmíd. Snad bude v pořádku a dokončí toto utkání.

47:58
    Zápas se nám začíná přiostřovat. Emoce začínají působit a to více na straně hostujícího týmu.

46:21
    Tatran dělá lacinou chybu v rozehrávce a Pardubice jsou opět na balonku.

46:04
    Martin Zozulák vystřelil z první, jenže jeho pokus jde nad.

45:32
    Aktivní Marek Beneš dělá Sokolu obrovské problémy. Tomuto hráči by nominaci na MS neměla uniknout.

45:06
    Hra je v posledních sekundách hodně rozkouskovaná. To spíš vyhovuje domácím, kteří se už nikam neženou.

44:44
    Tatran se uklidnil. Dokáže Sokol ještě zabojovat, nebo už je rozhodnuto?
    43:48 Marek BENEŠ - 6:1

43:48
    Autorem branky je MAREK BENEŠ, který dostal přesnou přihrávku od Váni a hráč jeho kvalit už nemá žádný problém. Asistence: Tomáš Váňa.

42:04
    Pardubice kombinují na útočné polovině a budou se snažit vyrovnat toto utkání. Rozhodně nejsou bez šance.

41:41
    Michal Janeček v obrovské šanci zazmatkoval a Rebro vytáhl další perfektní zákrok.

40:59
    Radek Formánek dobře vybojoval balonek a hosté opět mohou zaútočit.

40:32
    Filip Ullmann drží míček na své florbalce a hledá volné spoluhráče v útoku.

40:01
    Úvodní buly třetí třetiny vyhrál opět domácí Marek Beneš.

40:01

Sledovali jsme druhou třetinu mezi Tatranem a Pardubicemi, která končí remízou 1:1. Celkově vedou domácí 5:1 a jsou blízko dalším třem bodům. Pardubice ovšem v druhé třetině hrály skvělý florbal a jen díky Rebrovi a jejich impotenci je stav stále příznivý pro Tatran. Uvidíme, co nám přinese druhá půle.

Třetí třetina začne zhruba za deset minut.

40:00

39:14
    Na domácí střídačce je velmi rušno a to kvůli zranění Jonáše Kreysi, ale vypadá, že bude v zápase dál pokračovat.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:29
    Tatran drží míček na svých florbalkách a kontroluje své čtyřgólové vedení.

37:26
    Zde udělali chybu, konkrétně Kourek. U míčku je domácí obránce Pavel Sládeček, který drží míček za svou vlastní brankou.

37:03
    Tatran vysunul své napadání, jenže hosté si s tím poradili a lehce přešli do útoku.

36:46
    Filip Langer opět střílí, jenže tentokrát jeho střelu blokuje Petr Černý.

36:00
    Tatran kombinuje na své polovině hřiště. V posledních sekundách se nic moc neděje.

35:20
    Tomáš Váňa vyslal střelu od mantinelu, jenže ta byla spíš exhibiční.
    35:00 Jakub SLAVÍK - 5:1

35:00
    Parádní akce Tatranu! Autorem branky je JAKUB SLAVÍK, který dostal přihrávku od Kreysy a jeho střela do prázdné branky byla jedna z těch nejlehčích v jeho kariéře. Asistence: Jonáš Kreysa.

34:19
    Sokol je ale stále velice aktivní. Tatran po lehké první třetině druhou třetinu hodně podcenil.
    33:52 Přemek PAKOSTA - 4:1

33:52
    Pardubice se konečně prosazují! Autorem branky je PŘEMEK PAKOSTA, který tvrdou střelou překonává skvělého Rebra. Střešovice by měly konečně začít hrát. Asistence: Petr Černý.

33:42
    Marek Beneš z otočky vystřelil, jenže Martin Haleš bez problémů chytá.

32:33
    Hrají se velké intervaly bez přerušení. V druhé třetině můžeme sledovat dominanci Sokola, který ovšem nedokázal překonat skvěle chytajícího Rebra.

31:48
    Tomáš Dlesk zkazil rozehrávku hostů. Martin Zozulák ovšem příkladně zabojoval a Pardubice jsou zpět na míčku.

31:07
    Velká šance Pardubic! Jan Kourek obehrál domácí rozehrávku a jen díky skvělému Rebrovi se neraduje z branky.

30:39
    Tatran po dlouhé době kombinuje na své polovině hřiště a snaží se otupit tlak Sokola.

30:00
    Po polovině utkání vede Tatran Střešovice 4:0 a dělá svým fanouškům v Hradci Králové velkou radost.

29:23
    Adam Šmíd kouzlil za brankou Rebra, jenže nic závratného nevymyslel, nicméně aktivita Sokola pokračuje.

28:56
    Útočným faulem se provinil hostující Martin Zozulák, který fauloval Sládečka.

27:36
    Tatranu se vůbec nedaří a nechává Pardubice hrát. Tohle by se nemuselo vymstít.

26:42
    Hostující Sokol se již radoval z branky, jenže sudí Radim Sýkora píská vysokou hůl.

25:14
    Sokol hraje jak vyměněný najednou hraje parádní florbal.

24:40
    Jan Bílý ve dvojité šanci nedokázal procpat míček přes Rebra a stále tak platí krutý výsledek 4:0.

24:09
    Pardubice hrají v druhé třetině lépe i díky podcenění Tatranu, který už není tak aktivní.

23:24
    Přemek Pakosta v dobré pozici trefil pouze připraveného Rebra. Tohle byla velká šance pro pardubické mladíky!

22:07
    K dalekonosné střele se odhodlal Pavel Sládeček, jenže na jeho první branku neodkázal navázat.

21:35
    Tatran opět drží balonek na svých florbalkách a kontrolují zápas.

21:09
    Milan Meliš vyšťouchl míček Adamu Šmídovi.

20:34
    Prixovi se v dobré pozici zamotal míček mezi nohami. Ondřej Vítovec lehce získal balonek.

20:01

Sledovali jsme první třetinu mezi Tatranem Střešovice a Sokol Pardubice, která končí jasnou výhrou domácích 4:0. O branky se postarali Beneš, Komárek, Sládeček a Váňa. Pardubice hrají naprosto bez pohybu a pokud nechtějí dostat další výprask, tak by měli zlepšit skoro vše. Uvidíme, co nám přinese druhá perioda.

Druhá třetina začne zhruba za deset minut.

20:00

19:32
    David Žáček kombinuje se svými spoluhráči na své polovině hřiště. Tatran je nechává hrát, pohodlné vedení jim stačí.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:41
    Milan Meliš trefil krásnou ranou pouze horní tyč Martina Haleše. Pardubice pokračují v žalostném výkonu.

18:22
    Mikuláš Komárek se hnal za další brankou, jenže od ní ji zachránil faul Tomáše Dleska.
    18:08 Tomáš VÁŇA - 4:0

18:08
    Autorem branky je TOMÁŠ VÁŇA, který perfektní ranou překonává Haleše. Pardubice hrají naprosto bez pohybu a vypadá to na další debakl. Asistence: Marek Beneš.

17:09
    Pardubice neprožívá ideální momenty. V posledním utkání dostali naloženo od Chodova 1:12 a dnes to nevypadá o nic moc lépe.

16:41
    Přemek Pakosta dorážel před brankou Rebra, jenže k tomu se nedostal. Tatran je opět na míčku.
    15:30 Pavel SLÁDEČEK - 3:0

15:30
    Autorem branky je PAVEL SLÁDEČEK., který parádní střelou do šibenice střílí branku na 3:0 a Tatran si získává pohodlné vedení. Asistence: Jonáš Kreysa.
    14:56 Mikuláš KOMÁREK - 2:0

14:56
    Autorem branky je MIKULÁŠ KOMÁREK, který dostal parádní přihrávku od Meliše a tento snajpr již neměl problém umístit balonek za záda Haleše. Asistence: Milan Meliš.

14:46
    První domácí lajna pokračuje v aktivitě před brankou Pardubic, jenže nic extra to není.

14:18
    Jakub Kolísko motal v rohu mantinelu hlavu Bílému. Nic zásadního se ovšem nestalo.

13:51
    Lukáš Prix se opřel do střely, jenže ta končí tři metry od brány.

13:50
    Sokol bude rozehrávat velice nadějný volný úder. Domácí hráči se skládají před bránu Rebra.

13:27
    Dalibor Švéda svými kilogramy přemohl bránicího Žáčka, jenže poté selhal na pardubickém brankáři.

13:03
    Filip Langer opět v dobré pozici míjí bránu Haleše. Dnešní utkání se mu zatím vůbec nevede.

12:33
    Hra je stále hodně bez pohybu. Tatran je více na balonku.

11:48
    Agilní Tomáš Dlesk se dostal k táhlé střele, jenže Michal Rebro vyrazil míček helmou do autu.

11:26
    Pardubice se pomalu zvedají, nicméně se jim nedaří překonat černou hráz Tatranu.

10:30
    Fanoušci v Hradci Králové neustále podporují Tatran. Je to vcelku logické, protože bližší Pardubice moc v lásce nemají.

10:07
    Po polovině první třetiny vede domácí Tatran Střešovice 1:0 díky využité přesilové hře Marka Beneše.

09:23
    V dalším útoku hledal Váňa Beneše, jenže do trajektorie přihrávky vnikl Daniel Škeřík.

08:48
    K zakončení se dostal Tomáš Váňa, jenže další mladík v sestavě Střešovic nedokázal trefit bránu Haleše.

08:05
    Pardubice kombinují na své polovině hřiště a hledají volné prostory, kde by zasadili první úder.

07:51
    Velká šance Tatranu! Milan Meliš natáhl ke střele od levého mantinelu, jenže jeho pokus jde pouze do levé tyče!

07:15
    Tomáš Dlesk se dobře vrátil a zamezil rychlé akci Ondřeje Vítovce.

06:27
    Třetí domácí formace zatlačila svého soupeře hluboko k jejich brankáři, jenže k nebezpečné střele se nedostali.

05:50
    Pardubice se poprvé dostaly do první vážnější šance, jenže Ivo Teichman nedokázal překonat Rebra.

04:49
    Milan Meliš úspěšně blokuje pokus Daniela Škeříka.

04:19
    Filip Langer se opět dostal do zakončení, jenže opět míjí bránu Martina Haleše.

03:36
    Pardubicím se nedaří kontrola balonku a Tatran předvádí v Hradci Králové dominantní výkon a nepouští soupeře k nějakému ohrožení brány Rebra.
    02:13 Marek BENEŠ - 1:0

02:13
    Autorem branky je MAREK BENEŠ, který podařenou střelou zaznamenává 21 bod v letošní sezóně a potvrzuje, že má vzrůstající formu. Asistence: Jakub Slavík.

01:51
    Tatran kombinuje ze strany na stranu, nicméně k žádné velké šanci to zatím nevede.

01:11
    Filip Langer se dostal k zakončení, jenže jeho prudká rána jde mimo hřiště.

00:46
    Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Lukáš Prix – 2 min., Nedovolené vrážení).

00:01
    Úvodní buly vyhrál Marek Beneš. Tatran oblékl černé dresy, Pardubice bílé.

00:01

Tatran Teka Střešovice: Mich. Rebro (Fibiger) – Tlapák, Mühlfait, Sládeček, Marek Beneš, Vítovec – Kreysa, Komárek, Slavík – Jak. Kolísko, Langer, Pixa – Piták, Gašparík, Švéda – Ullmann, Váňa.

Sokol Pardubice: Haleš (Levínský) – Škeřík, Slabý, Hušek, Prix, Bílý, Krigovský, Formánek – Janeček, Petr, Zozulák – Kourek, Teichman, Dlesk – P. Pakosta, Šmíd, Černý – Žáček.

Rozhodčí: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.

Posledních pět vzájemných utkání:
    28.01.18 Střešovice-Pardubice 10 : 3
    01.09.17 Pardubice-Střešovice 5 : 4
    21.02.17 Střešovice-Pardubice 4 : 6
    17.09.16 Pardubice-Střešovice 6 : 7
    24.01.16 Střešovice-Pardubice 7 : 6 (6 : 6)

Sokol Pardubice se nachází na jedenáctém místě tabulky. Na svém kontě mají za 11 utkání 10 bodů za dvě výhry a dvě výhry v prodloužení. Skóre mají záporné 45:70. Z posledních pěti utkání získali 3 body za výhru 6:5 proti Ostravě. V posledních třech utkání prohráli, takže forma není závratná. Nejproduktivnějším hráčem je s 13 body Jan Kourek.

Tatran Střešovice se momentálně nachází na šestém místě tabulky. Na svém kontě mají za 11 utkání 17 bodů za čtyři výhry, dvě výhry v prodloužení a prohru v prodloužení. Skóre mají kladné 59:55. Z posledních pěti utkání získali 6 bodů za tři výhry. Nejproduktivnějším hráčem je s 20 body Marek Beneš, který je blízko účasti na Mistrovství světa 2018 v Praze.

Hezký den u sledování české Tipsport Superligy! V dnešním 12.kole se představí domácí Tatran Střešovice, který vyzve Sokol Pardubice. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 3. Marek Beneš (Slavík), 15. Komárek (Meliš), 16. Sládeček (Kreysa), 19. Váňa (Marek Beneš), 35. Slavík (Kreysa), 44. Marek Beneš (Váňa), 58. Marek Beneš (Váňa) – 34. P. Pakosta (Černý), 57. Zozulák (P. Pakosta), 59. Zozulák (Šmíd)

PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Fibiger) – Tlapák, Mühlfait, Sládeček, Marek Beneš, Vítovec – Kreysa, Komárek, Slavík – Jak. Kolísko, Langer, Pixa – Piták, Gašparík, Švéda – Ullmann, Váňa, Meliš.
    Sokoli Pardubice: Haleš (Levínský) – Škeřík, Slabý, Hušek, Prix, Bílý, Krigovský, Formánek – Janeček, Petr, Zozulák – Kourek, Teichman, Dlesk – P. Pakosta, Šmíd, Černý – Žáček.

Rozhodčí: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč