Jirkov – Kadaň 3:11 (kon.)
HBC Kapitán Jirkov
3:11 (2:2, 0:5, 1:4)
Panthers Kadaň
Sobota 10.11.2018, 11:00 • Areál Tomáše ze Štítného, Chomutov • 2. Liga - Čechy Sever

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

00:01

00:26
    Kapitán Jirkov právě vstřelil branku!
    To je rychlost! Po necelé půl minutě otevírají domácí skóre zásluhou FILIPA BUREŠE. Asistence: Bardovcy, Průcha.

03:07
    Zatím sledujeme velmi živý hokejbal, možná více ze hry mají zatím domácí Kapitáni, ale nyní brankář Vítek ukryl míček do lapačky.

04:01
    Tomanova nepřesná střela končí pouze v síti, která je za brankou.

04:30
    Haník vyzkoušel štěstí střelou z vrcholku kruhu, míček šel nad břevno Vítkovy branky.

04:45
    Adam Hájek se nyní snažil prodrat do zakončení, což se mu i povedlo, ale jirkovského brankáře to nikterak neohrozilo a nevyvedlo z míry.

05:31
    Panters Kadaň právě vstřelili branku!
    Kadaňští srovnávají stav zápasu. Na konci celé akce byl štírek ONDŘEJ TUMPACH, jenž překonává Havlíčka. Asistence: Josef Mládek, Martin Voltr.

07:20
    Panthers svírají Jirkovské v jejich pásmu, míček lítá okolo Havlíčkovy branky, ale zatím domácí brankář nemusel předvést ani jeden zákrok.

08:06
    Průcha ještě předkládal míček Fialovi, jenž zkoušel rychlou tečí nalézt Bureše v předbrankovém prostoru. Hezky sehraná akce.

08:24
    Opět se potvrdilo nedáš dostaneš. Jirkov svou šanci nevyužil, a tak trestá Kadaň. Autorem druhé branky je VOJTĚCH TOMAN. Asistence: Petr Štefan a Vlastimil Tumpach.

10:25
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Wenzl – 2 min., hákování).

11:00
    Jirkovu se podařilo vyhodit míček až k Vítkovi.

11:26
    A opět přichází Kadaň o útočnou třetinu, tedy moc vteřinek v ní neposbírala.

12:17
    Havlíček nyní podržel míček a přerušil kadaňskou útočnou akci. Vhazuje se po pravé ruce jirkovského maskovaného muže.

12:25

13:15
    Wenzlova jedovka šla jen těsně mimo kadaňskou branku. Jirkovští zůstávají v útočné třetině.

13:35
    Tlak Jirkova pramení ve vyrovnání. Opět se na brance podílela stejná trojice, jako zkraje zápasu. Vítka dnes podruhé překonal FILIP BUREŠ. Asistence: Karel Bardovcy a Roman Průcha.

14:37
    Útok Kadaně zastavuje ofsajdové postavení.

15:00

15:01

15:58
    Ondřej Tumpach našel zpoza branky ANDREJE LINETA, který vrací Kadani vedení. Asistence: Ondřej Tumpach.

16:12
    Bratrská spolupráce přivedla Kadani dvoubrankové vedení. Gól vstřelil VOJTĚCH TOMAN. Asistence: Jan Toman.

17:57
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (Voltr – 2 min., hákování).

20:06
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Bardovcy – 2 min., napadení).

20:36
    Kadaň využívá početní výhodu. Střelou z pravého kruhu se prosadil RADEK MAŠEK. Střela se ještě vznesla o bránícího hráče. Asistence: Vojtěch Toman a Jan Toman.

21:18
    Tak to je opravdu hrozný začátek třetiny pro Jirkov, který na konci té první srovnal. Trošku se štěstím dostal míček za záda Havlíčka PETR ŠTEFAN. Asistence: Vojtěch Toman.

21:32
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Bardovcy – 2 min., nedovolené bránění).

23:32
    Jirkov početní výhodu Kadaně ubránil. Bardovcy je zpátky ve hře.

23:52
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Wenzl – 2 min., vysoká hůl).

25:37
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (Linet – 2 min., hákování).

25:52
    Domácí v plném počtu a začíná jejich početní výhoda.

26:14
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (V. Tumpach – 2 min., zdržování hry).

26:49
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (O. Tumpach – 2 min., zdržování hry).

26:49
    Druhý hráč Kadaně se provinil novým pravidlem, vystřelením míčku mimo hřiště z obranného pásma. Uvidíme, jak si s tím Kapitáni poradí.

27:49
    Jirkov sice obléhá branku Daniela Vítka ale dvojnásobnou početní výhodu využít nedokázal.

29:20
    Daniel Vítek podržel svůj tým jistým zákrokem.

29:57
    V závěru třetiny si pohrál s brankářem Havlíčkem JOSEF MLÁDEK, jenž zůstal zapomenutý na útočné modré čáře a přesnou nahrávku od Ráce využil. Asistence: Josef Rác a Štěpán Salvetr.

30:00

30:01

30:40
    Tak jak druhou třetinu uzavřel, tak třetí otevírá. Havlíčka překonává opět JOSEF MLÁDEK, jenž využil přihrávky od Lineta. Asistence: Andrej Linet a Ondřej Tumpach.

32:05
    Bureš předložil míček Průchovi, který ale svou střelou z první nechal vyniknout brankáře Vítka.

32:59
    Devátou branku Kadaně vstřelil z dorážky ADAM HÁJEK. Asistence: Josef Rác.

34:09
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Lizák – 2 min., napadení).

34:21
    Maškovu střelu ukryl do své moci brankář Václav Havlíček.

35:20
    Početní výhoda je využita. Desátou branku vstřelil takřka na brankové čáře PETR ŠTEFAN. Asistence: Štěpán Salvetr a Jan Toman.

36:29
    Pěknou brankou se nyní prezentoval JAN LIZÁK, jenže trefil míček hezky pod horní tyčku Vítkovy branky. Asistence: Karel Bardovcy.

37:30
    Ondřej Tumpach nyní spálil dvě šance. Dvakrát v krátkém sledu zkoušel prostřelil Havlíčka, jenž ale byl připraven a betony sklapl, takže míček za jeho záda neprošel.

39:02
    A máme tu hattrick! Ten dneska uzavírá PETR ŠTEFAN. Asistence Jan Toman a Vojtěch Toman.

39:46
    Rác si vyměnil míček se Salvetrem, ale prvně jmenovaný Havlíčka nepřekonal. Akce to ale byla velmi pohledná.

40:03
    Ofsajd Kadaně.

40:29
    Haník nahrál k červené čáře na Bardovcyho, jemuž střela asi příliš nesedla, protože místo na branku šla lehce nad ní.

41:30
    Haník neměl komu nahrát, a tak jen prověřil připravenost brankáře Vítka.

42:28
    Pospíšil hledal šikovně před brankou Mikésku, jemuž míček brnkl o nohu, ale brankář Vítek byl pozorný a situaci uklidnil.

43:38
    Haník trefil spojnici střelou zápěstím zpoza modré čáry! Pěkný moment!

44:45
    Začaly poslední vteřinky dnešního utkání.

Konec zápasu. (12:31:47)

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 1. Bureš (Bardovcy, Průcha), 14. Bureš (Bardovcy, Průcha), 37. Lizák (Bardovcy) – 6. O. Tumpach (Mládek, Voltr), 9. V. Toman (Štefan, V. Tumpach), 16. Linet (O. Tumpach), 17. V. Toman (J. Toman), 21. Mašek (V. Toman, J. Toman), 22. Štefan (V. Toman), 30. Mládek (Rác, Salvetr), 31. Mládek (Linet, O. Tumpach), 33. Hájek (Rác), 36. Štefan (Salvetr, J. Toman), 40. Štefan (J. Toman, V. Toman)

HBC Kapitán Jirkov: Havlíček – Bureš, Bardovcy, Gubela, Haník, Horníček, Kubovič, Lizák, Mikéska, Pospíšil, Průcha, Rybka, Wenzl, Fiala, Roubal.
    Panthers Kadaň: Vítek (Cakl) – Flieger, Hájek, Linet, Mašek, Mládek, Rác, Salvetr, Štefan, J. Toman, V. Toman, O. Tumpach, V. Tumpach, Voltr

Rozhodčí: Beránek – Joudal