Wolfsberger – Rapid 3:1 (kon.) | Mattersburg – Hartberg 1:2 (kon.) | Austria – Salzburg 0:2 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
3:1 (0:1)
SK Rapid Vídeň
Neděle 11.11.2018, 14:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga • 14. kolo
    90+5. Michael LIENDL - 3:1

90+5
    Wolfsberger právě vstřelili branku!
    A ještě jeden gól v síti Rapidu! Centr Schmitze našel úplně volného MICHAELA LIENDLA, který nadvakrát dostal balón do sítě a připisuje si tak druhý gól během dvou minut!
    90+3. Michael LIENDL - 2:1

90+3
    Exploze radosti na straně domácích! K exekuci penalty se postavil MICHAEL LIENDL, jenž střelou k pravé tyči prostřeluje Strebingera a nejspíše rozhoduje o výhře domácího celku!
    46. Dever ORGILL - 1:1

46
    Hned v úvodu druhé půle tu máme vyrovnání! Centr Schmerbocka z levé strany si našel DEVER ORGILL, který ve své druhé velké příležitosti v zápase tentokráte nezaváhal!
    37. Thomas MURG - 0:1

37
    Rapid právě vstřelil branku!
    Je to gól! Centr byl slabě odvrácen na šestnáctku, po souboji se k balónu dostal na levé straně Berisha, přízemním pasem do vápna našel THOMASE MURGA, jenž technickou střelou k levé tyči otevírá skóre dnešního utkání!