Česko – Rusko | 5:2 (kon.) | | | Finsko – Švédsko | 3:0 (kon.) |
Boston – Toronto | 5:1 (kon.) | | | Montreal – Vegas | 5:4 (kon.) | | | Tampa – Ottawa | 4:6 (kon.) |
Pittsburgh – Arizona | 4:0 (kon.) | | | Columbus – NY Rangers | 4:5 (2:3 po s.n.) | | | Florida – NY Islanders | 4:2 (kon.) |
Carolina – Detroit | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Los Angeles – Calgary | 0:1 (kon.) | | | St. Louis – Minnesota | 2:3 (kon.) |
Florida – Ottawa | 5:1 (kon.) | | | Washington – Arizona | 1:4 (kon.) |
Rusko – Švédsko | 5:1 (kon.) | | | Česko – Finsko | 2:7 (kon.) |
Finsko – Česko | 3:2 (kon.) |
USA – Finsko | 3:2 (kon.) | | | Česko – Švédsko | 4:2 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 3:4 (2:3 po s.n.) |
Německo – Česko | 3:6 (kon.) |
Česko – Německo | 4:1 (kon.) |
Německo – Slovensko | 0:2 (kon.) |
Nové Zámky B – Humenné | 0:15 (kon.) | | | Martin – Trnava | 6:3 (kon.) | | | Topoľčany – Prešov | 6:0 (kon.) |
Michalovce – Skalica | 6:2 (kon.) | | | Dubnica – Osmos Bratislava | 6:2 (kon.) |
Rožnov p. R. – Nový Jičín B | 9:1 (kon.) | | | HC TNP Praha – Kobra Praha B | 8:1 (kon.) | | | Zbraslav – Žižkov Praha | 0:0 (*17:00) |
Trstěnice – Klatovy | 5:8 (kon.) | | | Neratovice – Kutná Hora | 4:3 (po pr.) | | | Uh. Hradiště – Březina | 7:3 (kon.) |
HC Jičín – Gepardi Jablonec | 6:3 (kon.) | | | Hronov – Třebechovice p. O. | 7:1 (kon.) | | | N. Město n. M. – Nová Paka | 0:12 (kon.) |
Semechnice – Opočno | 5:4 (po pr.) | | | Nový Bydžov – Jaroměř | 3:4 (kon.) | | | Náchod – Trutnov | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Světlá nS – Chrudim | 2:4 (kon.) | | | Choceň – Chotěboř | 4:1 (kon.) | | | Moravská Třebová – Hlinsko | 3:5 (kon.) |
Lanškroun – Litomyšl | 2:8 (kon.) | | | Skuteč – Česká Třebová | 2:8 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Brumov | 7:3 (kon.) |
Boskovice – Blansko | 8:6 (kon.) | | | Uničov – SHKM Hodonín | 4:6 (kon.) | | | Slaný – Lev Benešov | 11:4 (kon.) |
HC Vimperk – Soběslav | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Pelhřimov B – Hluboká n.V. | 2:5 (kon.) | | | Rakovník – Mladá Boleslav B | 7:2 (kon.) |
HC Vajgar – Strakonice | 5:7 (kon.) |
Marsy Klatovy – Tango Klatovy | 6:3 (kon.) | | | HC Vizi – Poběžovice | 1:0 (kon.) | | | Tomahawk – HC Čápi | 3:2 (kon.) |
HC Lovosice – Roudnice | 3:7 (kon.) | | | Klášterec nO – Kadaň | 8:5 (kon.) | | | Louny – Litoměřice B | 10:3 (kon.) |
po s.n. (2:3)
Česko
3:4
(0:1, 3:1, 0:1 - 0:0)
Švýcarsko
David Sokol
Branky a nahrávky:
25. Pajer (Soukup, Marcel), 37. Svozil, 40. Ryšavý (Svozil) – 14. Biasca, 26. Robin (Biasca), 59. Canonica (Zanetti), rozh. náj. Reichle
Rozhodčí: Kostourek – Malý, Gerát
Diváci: 325
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Dominik Soukup (CZE)
0:0 Dario Sidler (SUI)
2. série:
1:0 Michal Ramik (CZE)
1:0 Lorenzo Canonica (SUI)
3. série:
1:0 Stanislav Svozil (CZE)
1:1 Louis Robin (SUI)
4. série:
2:1 Jakub Brabenec (CZE)
2:2 Benjamin Bougro (SUI)
5. série:
2:2 Martin Ryšavý (CZE)
2:3 Liekit Reichle (SUI)
Česko:
Borovička (Suchánek) – Ticháček, Cubo, Svozil, Jiříček, Moravec, Böhm, Pelda, Srdínko – Soukup (A), Brada, Ryšavý – Menšík (A), Brabenec (C), Sedláček – Pajer, Kos, Ramik – Marha, Putz, Marcel
Náhradníci:
Trenér:
Švýcarsko: Riesen (Kurt) – Murer, Streule, Pauchard (C), Zanetti, Schweingruber, Sidler – Canonica, Daneyrole, Garessus – Biasca, Jabola, Robin – Bougro (A), Kosik, Reichle (A) – Karrer, Nicolet, Ramel
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Švýcarsko: Riesen (Kurt) – Murer, Streule, Pauchard (C), Zanetti, Schweingruber, Sidler – Canonica, Daneyrole, Garessus – Biasca, Jabola, Robin – Bougro (A), Kosik, Reichle (A) – Karrer, Nicolet, Ramel
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kostourek – Malý, Gerát
Diváci: 325
Nejlepší hráči:
Česko U16: David Jiříček
Švýcarsko U16: Attiliio Biasca (16:29:22)
Autorem vítězné branky je LIEKIT REICHLE.