NY Rangers – Vancouver 2:1 (kon.) | Carolina – Chicago 3:2 (po pr.) | Dallas – Columbus 1:2 (kon.)
Anaheim – Nashville 2:1 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
Anaheim Ducks
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Nashville Predators
Úterý 13.11.2018, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To už je z mé strany vše. Přeji Vám úspěšný vstup do pracovního dne! (07:24:31)

Česká stopa

Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 14:32

1. Ryan Getzlaf (ANA) 1+1
    2. John Gibson (ANA) 34 zák., 1 gól, 97,1 %
    3. Rickard Rakell (ANA) 0+1 a vítězný nájezd

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 30:35 (10:10, 9:5, 7:10 – 4:10)
    Zblokované střely – 18:10
    Vyhraná vhazování – 42:34
    Trestné minuty – 19:9
    Hity – 6:17

Hokejisté Nashvillu vůbec poprvé v sezóně prohrávají zápas na venkovním kluzišti. Z Anaheimu si domů odvezou alespoň bod za porážku 1:2 po nájezdech. Skóre utkání otevřel půlminuty před koncem druhé třetiny domácí kapitán Ryan Getzlaf, ale ve 44. minutě srovnal Kevin Fiala. Prodloužení pak nabídlo spoustu šancí i hostující přesilovku, ale rozhodující gól nepadl. Rozhodovat tak musely až nájezdy, v nichž proměnili hned dva střelci Kačerů. Rozhodující zásah zařídil ve čtvrté sérii švédský útočník Rickard Rakell.

Rickard RAKELL - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
    Autorem vítězné branky je RICKARD RAKELL.

4. série
    2:1
    Kevin Fiala jel hodně pomalu a John Gibson jeho střelu vyrazil lapačkou. Je rozhodnuto!

4. série
    2:1
    Rickard Rakell předvedl perfektní forhendovou kličku! Hosté budou muset dát.

3. série
    1:1
    Ryan Ellis trefil lapačku dobře postaveného Gibsona. Bude se pokračovat.

3. série
    1:1
    Ryan Getzlaf chtěl Rinneho rozpohybovat, ale pak puk poslal jen do betonu brankáře.

2. série
    1:1
    Filip Forsberg trefil levou tyčku!

2. série
    1:1
    Ondřej Kaše šel do bekhendové kličky, ale Rinne jeho úmysl přečetl.

1. série
    1:1
    Kyle Turris se trefil k pravé tyčce z pohledu Gibsona. Vyrovnáno.

1. série
    1:0
    Pontus Åberg trefule mezírku mezi betony brankáře Rinneho a posílá Ducks do vedení!

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo, byť hosté měli k dispozici přesilovku. Oba gólmani byli oporami svých týmů a v nájezdech si to rozdají o druhý bod.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 40. Getzlaf (Rakell, H. Lindholm), rozh. náj. Rakell – 44. Fiala (Turris, C. Smith)